Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha - Jóga, Bio, Video - příprava na novou sezónu NHL

 

23.9.2018

Karel Knap: MF DNES, Jóga. Bio. Video.

Klíčová třetí sezóna v NHL čeká hokejistu Pavla Zachu. Aby se co nejlépe připravil ne průlom mezi hvězdy, zkusil nové tréninkové metody.

článek pod tímto názvem vyšel v sobotním vydání deníku MF DNES na s. 22 (22.9.2018) a na iDnes.cz

Domnívám se, že článek poměrně věrně odráží hlavní body Pavlova přípravného období na nejdůležitější rok v NHL. Hovoří o nových prvcích přípravy, i když ne úplně o všech.

Prozatím to vypadá tak, že se mu podařilo připravit na vstup do sezóny podle jeho představ, i podle představ vedení klubu. V poslední přípravě proti Islanders byl jeho herní projev přesně takový, jaký po něm byl požadován těmi na kterých záleží nejvíc. Dokonce jej označili za nejlepšího hráče na ledě.

Je pravděpodobné, že do dalšího přípravného zápasu už nenastoupí, protože vedení Devils potřebuje vidět ještě řadu nováčků před tím, než je odešlou níž. Do Winipegu už by měli odletět jen dva až tři z nich, protože odtud tým přelétá přímo do Evropy, a tam už by měla cestovat jen sestava vybraná pro novou sezónu. 

 

https://hokej.idnes.cz/pavel-zacha-rozhovor-new-jersey-da1-/nhl.aspx?c=A180921_205329_nhl_ten

 

http://newjerseydevils.eu/2018/09/21/zacha-a-studenic-v-zapase-s-islanders-zapusobili/

 

 

17.9.2018

Pavel Zacha nastoupí s polovinou týmu, která odletěla na zápas do Montrealu.

Těžko říct, jestli bude mít čas prohodit pár přátelských slov s českým parťákem - Tomášem Plekancem, který se stal jednou z největších českých mediálních hvězd - alespoň co se Blesku týká, ale asi mu není co závidět.

 

V uplynulých dnech dostali hráči pořádně do těla, byli rozděleni na tři týmy a hráli vždy na závěr tréninkového dne proti sobě.

Dnes vstupují do oficiální částí přípravy dvojzápasem proti New York Rangers a Montrealu, tým už je rozdělen pouze na dvě části.

Pavel Zacha, jediný český zástupce v týmu Devils, nastupuje tradičně na centru, na křídlech mu asistují Palmieri a Johanson.

Vedení Devils hráčům věří, nepřivedlo žádné výrazné posily. Ani na centru se neobjevily nové tváře. 

 

Po uplynulé sezóně se objevily zajímavé analytické články:

https://www.hockeybuzz.com/blog.php?post_id=92764

 

https://www.hockeybuzz.com/blog.php?post_id=94755&blogger_id=159

 

 

 

Pavel Zacha - rozhovor: 

https://www.facebook.com/NJDevils/videos/263665521022065/

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, hoowei odpovědět
The 3 principal features you ought to hair extensions uk are the top quality of the hair employed, the weight or thickness of the set of hair, and also how the set of virgin hair extensions sale is constructed. Ensuring the most effective in all these features will allow you to acquire with confidence and have clip in hair extensions which are not only the most effective searching but also probably the most practical and will supply you with gorgeous lengthy hair for significantly longer too. Clip-in extensions are perfect if you want to turn your full lace wigs uk into beautiful flowing locks instantly. But, of course, on the down side, they have to be removed at the end of the day. So lace wigs uk are good for a party, a special date or just whenever you want to look different for a few hours. They are much cheaper than salon-made permanent hair extensions. Another advantage is that clip-ins don't damage your own buy lace wigs in any way. Quality human hair wigs uk are several strands of hair, each attached individually. Usually 3- or 4-inch wide pieces go on the back of your head in several layers, and a few 1- or 2-inch wide pieces are put on the sides. As the name suggests, each strand is attaché to your own human hair wigs uk with a clip. With a little bit of practice, clipping the extensions in becomes rather easy and takes only a few minutes. Taking them off is even easier. You can usually find 14", 16" and 18" clip-in extensions. Anything longer puts too much tension on your own hair. best lace wigs uk are perfect if you want to turn your hair into beautiful flowing locks instantly. But, of course, on the down side, they have to be removed at the end of the day. So lace front wigs are good for a party, a special date or just whenever you want to look different for a few hours. They are much cheaper than salon-made permanent hair extensions. Another advantage is that real human hair wigs uk don't damage your own hair in any way.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

alkra_zari_09.jpg

Reklama