Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Takový normální den

Včera kluci opět vyjeli na trénink na ledě, ale mezi tím se k nám přijeli podívat manželé se Sarnie z provincie Ontario, kteří se o Pavla po dvě sezóny starali během jeho působení v Ontario Hockey League. Jeho "krátkodobá maminka" pochází z jednoho malého ostrůvku v Dánsku, takže to vzali přes Londýn a Dánsko sem k nám na Vysočinu, aby se podívali odkud Pavel pochází.

Pochlubili se, že v této sezóně budou mít ve své péči dalšího Čecha draftovaného do Sarnie Sting.

Odpoledne jsem je provedl po náměstí, zavítali jsme na novou rozhlednu nad městem provozovanou zdejším Ski klubem a při cestě zpet vidím na náměstí vystupovat z červeného gabrioletu známou tvář, v poslední době snad nejčastější tvář titulních stránek.

Na kávu si sem nepřijel posedět nikdo jiný než Robert Šlachta, kterému přiznám se držím palce. Takže jsem mu vyslovil obdiv a podporu a také jsem se přímo zeptal, jak je to ve skutečnosti a kdo je tím největším lumpem stojícím proti...

Ve svém původním odhadu jsem se bohužel nemýlil, je to smutné, že ještě v roce 2016 dokážou tomuto státu vládnout tak pochybní jedinci. Uvidíme, jak se to dál bude vyvíjet, ale pro naše děti to není moc dobrá zpráva z hlediska vývoje tohoto státu, ostatně i v tom hokeji je ještě pořádná halda práce.

print Formát pro tisk

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_0082.JPG

Reklama