Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Werder - Hertha 3:1, Brémy budou po 5. kole fotbalové Bundesligy nejhůře třetí

 

25.9.2018

Brémy hrají opravdu skvěle a stále nemají dost. Dnes to odnesli Berlíňané a po prohře museli opustit druhé místo Bundesligy. Werder s Pavlenkou a Gebre Selassiem v sestavě skončí po toto kole  nejhůř třetí. Důležitější je, že Werder hraje opravdu dobře a vítězství nad těžkým soupeřem je zasloužené. Theo byl u prvního gólu v síti Herthy a zasloužil se i o ten třetí, protože pro svůj tým rychlostí a dobrým čtením hry zajistil penaltu. S vedením o dvě branky se pak zápas dohrával podstatně snadněji.

https://www.sport.cz/fotbal/bundesliga/clanek/1025879-fotbaliste-brem-porazili-herthu-a-sesadili-ji-z-druheho-mista.html#hp-artcl

 

23.9.2018

Po mnoha letech jsou Brémy na čtvrtém místě německé Bundesligy. A to ještě v předposledním zápase ztratily výhru v poslední minutě prodloužení. Nebýt tohoto selhání, mohly trůnit na úplně špici tabulky. Werder se v letech minulých většinou z kraje sezóny trápil na chvostu, vstupy do soutěže bývaly doslova tragické. Jen díky výbornému jaru se několikrát na poslední chvíli vyvaroval sestupu, což by pro klub i město představovalo pohromu.

Tentokrát  se zdá být všechno jinak, i když na nějaké závěry je po čtyřech kolech hodně brzy. Ale pro hráče a hlavně pro skvělé fanoušky je podobný pohled na tabulku obrovský svátek, umocněný léty přísného půstu.

Také je třeba brát v potaz, jak Theo před sezónou zdůrazňoval, že tentokrát mají z kraje soutěže výhodné rozlosování. Ty nejsilnější soupeře mají Brémy teprve před sebou. Dortmund, Hertha a Bayern jsou jedinými týmy v tabulce před Werderem, shodou okolností také ještě tyto týmy neprohrály zápas.

Přejme triu českých hráčů - Gebre Selassie, Drobný, Pavlenka, aby jejich jízda pokračovala po celý podzim.

 

6.9.2018

Theo poprvé v českém národním týmu v pozici kapitána

Dnes zdolá Theodor další mezník ve své úspěšné sportovní kariéře, když v Uherském Hradišti nastoupí večer proti Ukrajině na trávník s kapitánskou páskou. V poslední době zažívá ani nejúspěšnější období kariéry. V posledním zápase Bundesligy minulé sezóny rozhodl vítězným gólem na konečných 2:1, což představovalo posun na konečnou 11. příčku v tabulce.

V prvním zápase této sezóny se zase zasloužil o zisk bodu vyrovnávací hlavičkou těsně před koncem utkání. No a v tom posledním víkendovém utkání proti Frankfurtu zastavil útočnou akci soupeře díky vítězství v hlavičkovém souboji a za několik vteřin na to brankář Frankfurtu lovil míč poprvé ze své sítě. Později svedl souboj s protihráčem tak intenzivně, že ten obdržel za ránu pěstí červenou kartu, takže Werder dohrával zápas proti deseti a i díky tomu si odvezl tři body.

Po letech Werder začal sezónu konečně dobře, po dvou kolech se nachází na 7. místě tabulky. Theo si může užívat téměř jistoty, že bude nastupovat v základním kádru, už šest sezón se drží mezi platnými hráči v jedné z nejlepších lig světa.

Už proto bych mu přál, aby jeho premiéra v českém národním týmu v roli kapitána byla úspěšná. Samozřejmě budeme dnes večer přímo na stadionu i s jeho nejbližšími, abychom si to společně mohli co nejlépe užít.

Profesionální sport prostě někdy nabízí svoji horší, jindy zase lepší  tvář. A my to musíme brát tak, jak to přichází. Ale snažíme se žít, pracovat a reagovat tak, aby těch lepších dnů bylo víc.

https://www.sport.cz/fotbal/liga-narodu/clanek/1019998-kapitanskou-pasku-navlekne-proti-ukrajincum-gebre-selassie-velka-pocta-hlesl.html#hp-artcl

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace/344215/gebre-selassie-by-mel-byt-kapitanem-reprezentace-vnimam-zodpovednost.html

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, DVTV odpovědět
Zajímavý rozhovor...https://video.aktualne.cz/dvtv/haindlova-fotbal-lidi-znechucuje-hraci-jsou-casto-jen-zbozi/r~9fc9a71ac80411e8b634ac1f6b220ee8/
, Teoreticky.. odpovědět
..je možný že Jarolím už to dál dělat nechtěl tak tam proti rusku poslal všechny protekční exempláře místních agentů ať si to vyžerou, bez Thea, Kadeřábka a Schicka (a vlastně taky Vaclíka).

Pak by mi bylo líto snad jen Kalase a Tecla že u toho museli být.
icon , - odpovědět
Máte pravdu, moc to nevyšlo. Celé od počátku to bylo nějaké divné. A když říkám od počátku, tak tím myslím i organizační věci, zaparkování, výpadky proudu, pocit nebezpečí v hledišti s podceněné situace pořadateli, až po první poločas beznadějného antifotbalu z naší strany. Ale to jste asi viděli a nemá cenu se k tomu vracet. Jde mi o jinou věc, která je zajímavá. Jde mi o jednoho hráče, který hraje v dresu Slavie. Neznám ho a nic proti němu nemám, ale od počátku mě opravdu upoutal. Podle mého názoru je to velice pomalý a neprůbojný hráč, který má potíže s chůzí, natož s během, natož s fotbalem, natož profesionálním, natož mezinárodním. Od počátku jsem na něj třeštil oči a nevěřil svým očím, že se "taková kvalita" může uchytit v lize, tu repre už nechápu vůbec. Když bránil hráče Ukrajiny, ten byl okamžitě o metr před ním, když bránil na velkém vápně, chodili přes něj, jakoby byl jen mlha. Považoval jsem to za obrovskou díru v naší sestavě a doufal, že trenér ho co nejdříve stáhne. K mému překvapení stáhnul nejlepšího hráče Shicka, ale tento člověk zůstal až do konce. Další den jsem byl v o to větším šoku, protože třeba od redaktorů deníku Sport dostal známku 6 a současně vyšel článek na celou stranu už nevím v jakých novinách, že je mu české hřiště malé a že by měl odejít ven ?!? Opravdu nevím, co by tam jako dělal. Elitní zahraniční ligy jsou oproti naší lize jako závody chrtů, tam by někdo takový mohl být tak v realizačním týmu. Zajímal by mě Váš názor, jestli to vidím blbě a nerozumím tomu, nebo se jedná o tradiční situaci, kdy klub chce někoho prodat a dělá se mu s celým pomocným týmem včetně novinářů kampaň, kdy se černé přeleští na bílo, aby to mělo hladší průběh. Tohle jediné by tomu všemu dávalo částečně logiku a jakés takés vysvětlení. V zápase bylo určitě víc věcí k diskusi, ale toto mě úplně dostalo a doteď to moc nechápu. Jinak, schválně neuvádím jméno hráče, aby se toho někdo nechytl a hned toho nevyužil k nějaké kampani, jak už jsem to párkrát zažil. 6 7
odpověděl(a)
Vidíte to naprosto přesně.Vůbec nepochybuju,že na to máte oko.Stejně tak poznáte dobrého házenkáře,baskeťáka nebo volejbalistu.
Celý problém českého fotbalu je,že funguje na principu mafie.Možná si myslíte,že přeháním,ale já se v tom pohyboval třicet let.Jsou to služby,protislužby,úplatky a vydírání.Těch příkladů Vám můžu uvést milión.Takřka každý zápas ve výkonnostním fotbale je ovliněný rozhodčími.
Stejně tak první a druhá liga.Když se zaměříte na Plzeň.
Každý,ale opravdu každý zápas jim pomáhá rozhodčí.Sparta to samé.Novináři to krejí,protože je kluby platí...
Reprezentaci trénuje trenér,jehož odborné znalosti jsou žalostné.Celý život pracuje metodou pokus omyl.Myslím,že to víte,protože Thea měl už ve Slávii.Otázka zní,jak se tam mohl dostat.A jsme zase u toho.Služby ,protislužby,ruka ruku meje... Určitě bere do repre hráče s tím,že má domluvenou provizi z případného prodeje do zahraničí...
Ovšem dokázat to nikdy nepůjde.
No jsme u konkrétního hráče Slávie.On tady bohužel opravdu asi na té jeho pozici není nikdo lepší.Už v létě měla Slavie na něj nabídky ven,ale nepustila ho.Takže tady si nemyslím,že by v tom byl nějaký nekalý úmysl.Oni tam celkově hořeli všichni tři záložníci, shodou okolností byli ze Slávie všichni.Máte ale pravdu,že rozdíl v rychlosti naší a špičkových lig je propastný.Většina kluků,co jde ven,tak má obrovské problémy se adaptovat na celý tréninkový proces,zátěž a celkové nároky na hráče.
Ale je to těžké.Když přijde trenér,co chce dělat fotbal jako v zahraničí,tak je do půl roku vyhozen.Hráči mají obrovskou moc ,chodí si stěžovat za vedením,že jsou přetrénovaní.Pak vypustí dva tři zápasy a trenér se pakuje.
Přichází někdo rozumnější(čti méně náročný) a zase je pohoda.Možná Vám to přijde,že přeháním,ale věřte mi,že ani trošku...
icon odpověděl(a)
Ne, ne, vůbec si nemyslím, že přeháníte, v hokeji je to podobné. Díky tomu, že jsem mohl pravidelně a podrobně u nejmenovaného trenéra sledovat jeho nároky na hráče a představu o jejich rozvoji a o pojetí "vrcholového sportu" po česku, nedělám si iluze, zapadá to přesně do intencí, o kterých píšete, současně jsem ztratil zbytky respektu k českému hokeji. Co je ale horší, že kamarád novinář už tomuto trenérovi urputně mediálně buduje budoucí startovací pozici u nároďáku, což už není ani k smíchu, ani k pláči, to je naprostý zmar. 6
odpověděl(a)
Jestli myslíte toho trenéra jako já, tak ten se neztratí, v Soči je fajn....
A 1:5dneska v Rusku?Absolutní blamáž, která nemá obdoby.Škoda slov.To je totální dno.
icon odpověděl(a)
Tak jsme viděli, kam jsme to v tom sportu dopracovali a kam asi dneska patříme. Ale, není to tak trochu spravedlivé s ohledem na morální kvality těch, kteří šéfují našim nejpopulárnějším sportům?
odpověděl(a)
Samozřejmě,že sport je obrazem společnosti.Všude se dostávají k moci lidé, kteří by ještě před pár lety byli naprosto nepřijatelní.
Ve fotbale o všem rozhoduje Roman Berbr.Všichni víme,co je zač.Nastrčený předseda je pán,o kterém jsem ještě před rokem netušil,že existuje.Každý,kdo má tendenci se vzepřít,je nemilosrdně smeten.Takže spousta slušných lidí z fotbalu odešla nebo byla odejita.Počítám, že v hokeji to bude podobné.Tak co bychom vlastně chtěli?Proč by zrovna sport měl fungovat?
Teď přijde nový trenér repre.Kdo to bude? Je to úplně jedno,protože stejně bude muset fungovat v mantinelech nastavených mocipány českého fotbalu.
Podívejte se na házenkáře.Vzal to tam před pár lety do ruky Karel Nocar.Bývalý skvělý hráč,světa znalý,jazykově vybavený odborník.Reprezentační mužstva dosáhla vloni na Mistrovství Evropy skvělé umístění,nejlepší za iks let.
Tak zřejmě za odměnu byl z místa manažera reprezentace doslova vyhnán...Takhle mi si tady žijeme. 6
odpověděl(a)
louboutin outlet
coach outlet online
bathing ape
tods outlet online
ugg boots
moncler sito ufficiale
stone island hoodie
polo ralph lauren outlet online
mac cosmetics
mulberry handbags
houston texans jerseys
louis vuitton outlet online
canada goose sale
gymshark sale
ugg boots
adidas neo shoes
marc jacobs handbags
mbt shoes outlet
jets jersey
hermes bags
mcm outlet
pandora jewelry outlet
fitflops
moncler jackets
air max 2015
lacoste polo shirts
converse shoes
coach canada outlet
ed hardy
true religion jeans
coach outlet online
denver broncos jersey
fitflops sale clearance
air max
coach outlet store online
coach outlet store
the north face jackets
adidas ultra boost
coach factory outlet online
miu miu shoes
coach outlet store online
air max 97
air jordan uk
louis vuitton outlet online
nike factory store
ugg italia
nike outlet store
true religion outlet
adidas yeezy boost
coach outlet online
north face outlet
gymshark clothing
coach outlet store online clearance
true religion jeans
coach outlet online
jordans
mulberry bags sale
le coq sportif
ferragamo belts
uggs outlet online
coach bags
yankees jerseys
birkin handbags
air huarache
north face jackets
coach outlet online
michael kors outlet clearance
louboutin pas cher
jordan 31
coach outlet online
ray ban sunglasses
lacoste outlet
indianapolis colts jerseys
birkenstock sandals
ralph lauren outlet online
canada goose jackets
red sox jerseys
fjallraven kanken
coach factory outlet online
louboutin outlet
coach handbags
coach factory outlet
kate spade outlet
adidas store
suicoke sandals
yolo
, 3 stopeři.. odpovědět
.. to moc nevyšlo.
odpověděl(a)
To nevyšlo vůbec...viděl jsem jen první půli.Pak jsem na to už neměl nervy.Je hrozný vidět,že absolutně nestačíme ani na v evropském měřítku průměrnou Ukrajinu.
odpověděl(a)
https://www.sport.cz/fotbal/reprezentace/clanek/1020582-glosa-budme-radi-i-za-to-ze-ceska-reprezentace-figuruje-v-druholigovem-spolecenstvi-zatim.html#hp-sez
, gratulace odpovědět
Pro Thea určitě velká čest a i satisfakce,protože v repre se k němu nechovali vždycky úplně dobře.Hlavně za Vrby.
Takže gratuluju,ať se daří( i když dneska asi na stoperu,což upřímně moc nechápu)a hlavně zůstat zdravý. 1

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_9798.JPG

Reklama