Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

TITUL MISTRŮ REPUBLIKY SEDMÝCH TŘÍD VYBOJOVALA VE SLANÉM KOMETA GROUP

 

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SEDMÝCH TŘÍD 2009

 

KONEČNÉ POŘADÍ

 

  1. HC KOMETA GROUP
  2. VHK VSETÍN
  3. HC LETCI LETNANY
  4. HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM
  5. HC SPARTA PRAHA

 

Kometa disponovala na MČR těmito hráči:

 

Brankáři: Pavel Jekel, Jakub Machorek, Jakub Vávra

 

Obránci: Patrik Štancl, David Vlček, Tomáš Nossek, Jakub Zbořil, Dominik Cívka, Matěj Porzer, Lukáš Voškeruša

 

Útočníci: Adam Zbořil, Pavel Zacha, Tomáš Račický, Pavel Jenyš, Marc Zajíc, Richard Garčic, Jakub Boltvan, Adam Kozel, Martin Svoboda, Daniel Polzer, Petr Tichý, Dominik Weiss, Jan Švejda

 

 

Kometa Group - Slovan Ústí nad Labem   7:3  

 

Třetiny: 3:1, 2:1, 2:1

Vyloučení: 5/4   

Poměr střel:  28/15

Statistika: A. Zbořil  2/0, Zacha 1/1, Zajíc 1/0, Boltvan 1/0, Svoboda 1/0, T. Nossek 1/0, Porzer 0/1

Celé utkání hájil naši bránu Jakub Machorek. Dokázal pochytat 12 střel a ve třech případech byli úspěšní hráči soupeře.

 

S Ústím jsme se naposledy vítězně utkali před dvěma roky na MČR 5. tříd .  Od té doby neměl náš tým s tímto vítězem ligy  jedné z českých skupin žádnou zkušenost ani ponětí o tom, co nás čeká. Po utkání jsme mohli konstatovat, že byl odehrán velmi dobrý zápas proti kvalitnímu soupeři. Hráči Slovanu byli silní fyzicky, nepříjemní v osobních soubojích a až do konce zápasu byli směrem dopředu velmi nebezpeční. Po utkání jsme si mohli oddechnout, že tohoto soupeře máme za sebou a byli jsme zvědaví, jak si s Ústím poradí ostatní soupeři v dalším průběhu mistrovství.

 

Kometa Group - Sparta Praha  4:1

 

Třetiny: 4:1, 0:0, 0:0

Vyloučení: 4/1,

Poměr střel:   24/18

Statistika:  A. Zbořil 1/2,  Račický 2/0, Svoboda 1/0

Branku nám skvělým způsobem střežil Pavel Jekel (vyhlášen nejlepším brankářem MČR).

 

Náš tradiční rival na MČR.  Sparta se letos rozhodla neposilovat tým hráči hrajícími stabilně o ročník výše a její tým byl jednoznačně nejmladší. Jistě i tato skutečnost zapříčinila, že letos její hráči nedosáhli na medaile. Přesto podávali nejen v tomto zápase, ale v celém turnaji vynikající výkony. Tým táhne několik vynikajících individualit ročníku narození 1996. Osobně se mi hra Sparty nejvíce líbila proti Letcům. V tomto dramatickém utkání dvou bruslařsky a technicky skvěle vybavených týmů byl k vidění opravdu nádherný hokej. V utkání s Kometou zářili oba brankáři, kteří dokázali likvidovat i ty nejvyloženější šance.

 

Po utkání se Spartou jsme odjeli do Prahy na utkání semifinále hokejové extraligy Slavie proti Plzni. Výběr zápasu, který byl rozhodnut až v samostatných nájezdech, se opravdu povedl. V nejmodernější české aréně jsme se v hledišti setkali také s kamarády ze šesté třídy Komety Group, kteří si také z MČR 6. tříd v Neratovicích odskočili na tuto zdařilou ukázku vrcholového hokeje. Ta po divácké stránce nabídla úplně všechno z toho, proč lidi rádi chodí na kvalitní hokej. Navíc, 15 200 diváků a skvělá atmosféra. Kluci si to skutečně užili, ale závěr už mohli poslouchat jen díky komentáři v rádiu cestou zpět v autobuse.. Museli jsme, bohužel, odjet z utkání po třetí třetině ještě před prodloužením, protože bylo nutno jít brzy spát. Ráno nás čekalo utkání roku proti vynikajícímu Vsetínu. Vsetín si v prvních dvou dnech dokázal poradit se všemi soupeři a už jenom „skalp" Komety jej dělil od vytouženého titulu.

 

V sobotu ráno dosáhla nervozita hráčů, trenérů a především rodičů v obou táborech vrcholu. Dva nejsilnější týmy posledních dvou let v republice nastupovaly proti sobě v utkání o titul. Vsetínští jej dokázali získat ve čtvrté třídě a přijeli s mimořádně silným týmem. Pro Kometu zase hovořila úctyhodná bilance posledních dvou let. Byl před námi nejdůležitější duel roku. Oba týmy jsou tak ambiciozní a natolik nabité výbornými hráči, že stříbro považují za  neúspěch.

 

Kometa Group - Vsetín  4:0

 

Třetiny 2:0, 1:0, 1:0

Poměr střel:  30/16

Vyloučení: 8/5

Statistika: Zacha 1/2, Račický 2/0, Kozel 1/0,  A. Zbořil 0/1

Brankář Pavel Jekel dokázal udržet ve finále mistrovství republiky čisté konto - další skvělý výkon.

 

Hráči vstoupili do utkání ve velkém stylu a dokázali si vytvořit několik příležitostí před brankářem Hakem. Ten odolával do páté minuty, ve které jej  prostřelila tvrdou střelou z levé strany naše nová akvizice Adam Kozel. Jeho první zásah na šampionátu přišel v tu nejpotřebnější chvíli a zasloužil si za něj bouřlivé ovace na střídačce i v hledišti. O minutu později jsme při vyloučení Vlčka bránili jednobrankové vedení, ale ze sevření dokázal ujet Zacha doprovázený po druhé straně Račickým. Druhý jmenovaný dostal puk do čisté šance a dokázal potvrdit vynikající střeleckou formu posledních týdnů krásným blafákem, který naši střídačku dostal do skutečné euforie.

 

Ve druhé třetině jsme hráli s velkým nasazením a kázní. Po několika nebezpečných situacích na obou stranách se opět vydařil únik dvojice Zacha  - Račický po kterém Hak opět lovil puk ze své sítě.  V těchto fázích hráli vsetínští jako o život, ale jejich snaha byla zbrzděna sérií čtyř vyloučení v rozmezí sedmi minut. Situace se pro nás vyvíjela velmi dobře, ale všem bylo jasné, že stačí jediný úspěch Vsetína bychom rázem měli obrovské problémy dotáhnout utkání do vytouženého konce. Na začátku poslední části vsadil soupeř vše na jedinou kartu s cílem dostat se znovu do zápasu. Vytvořil si díky tomu několik čistých šancí, které ale skvělý Jekel zlikvidoval. Poradil si i s nájezdem nejlepšího útočníka Vsetína Děrkase. A tak přišel definitivní úder z naší strany, když v situaci dva na jednoho uvolnil přihrávkou Zacha do brejku A. Zbořila , který ji před bránou nezištně vrátil  Zachovi a ten k levé tyči upravil na konečných 4:0 pro brněnský tým.

 

Titul mistra republiky v této věkové kategorii potřetí za sebou získává Kometa Group.

 

Poslední utkání a atmosféra před ním byla velmi zvláštní. Hráči si prožili velkou eufoii, oslavy a radost. K hráčům měli proslovy trenéři a byla připomenuta celoroční práce a cesta za tímto úspěchem. Osobně do kabiny přijel týmu i trenérům pogratulovat předseda Komety a současně ředitel školy Labská pan Strnad, šéf mládeže Komety Group pan Kočí i paní učitelka Blahošová, třídní učitelka většiny hráčů sedmé třídy . Už bylo vše vybojováno. Titul  hráčům nikdo nemohl vzít. Trenér Jan Nízner chtěl na jedné straně zapojit do utkání hráče, kteří prozatím dostávali velmi málo nebo vůbec žádný prostor na ledě v dosavadním průběhu turnaje, současně si přál rozloučit se s mistrovstvím vítězně a zanechat před činovníky klubu, ostatními trenéry i více než třemi stovkami diváků v hale ten nejlepší dojem. Byl si také vědom skutečnosti, že odpočatí Letci jsou vzhledem k prohře Sparty s Ústím ve hře o bronzové medaile a budou hrát jako o život.

 

Kometa - Letci  5:4  PP

 

Třetina: 1:0, 2:1, 1:3  prodloužení 1:0

 

Poměr střel: 21/20  

Vyloučení: 5/2

Statistika: A. Zbořil 2/0, Jenyš 2/0, Garčic 0/2, Boltvan 1/0,  Svoboda 0/1, Račický 0/1

Utkání odchytal  Jakub Machorek  s bilancí 17 úspěšných zákroků. Dokázal zlikvidovat také nařízené trestné střílení ve druhé třetině.

 

V úvodu  se probudila útočná dvojice Jenyš -  Garčic, která se postarala o dvě důležité branky. K neudržení byl Adam Zbořil a tento hráč měl také v utkání poslední slovo. Když zvyšoval ve třetí minutě poslední části Boltvan po nahrávce Svobody na 4:1 v náš prospěch , vše se zdálo pod naší kontrolou a Ústeční Lvi v hledišti byli nadšením bez sebe, protože výhra Komety jim jistila bronz. Již o minutu později však Letci dokázali snížit a připravit si tak pozici pro fantastický závěr zápasu, kdy snížili ve třinácté minutě na rozdíl jediné branky a vyrovnání si zajistili strhujícím závěrem několik vteřin před koncem základní hrací doby. Tento závěr, přestože byl na náš úkor, považuji za jeden z vrcholů mistrovství. Letci v něm ukázali, že nejen v Kanadě mají hráče, kteří dokáží ve vypjatém závěru důležitých utkání něco podobného.

 

Určitého uspokojení Letců využil ve druhé minutě prodloužení Adam Zbořil k jednomu ze svých typických úniků a zakončil krásným blafákem. Díky tomu jsme mohli odejít z turnaje skutečně se vztyčenou hlavou - neporažení. Z útočníků byl jednoznačně nejvyráznějším hráčem MČR a po zásluze si odnesl trofej pro nejlepšího hráče .

Celková statistika týmu mistrů republiky:

A. Zbořil           BODY: 8      BRANKY:  5     ASISTENCE: 3

Račický                          5                         4                             1

Zacha                             5                         2                              3

Svoboda                       3                           2                             1

Jenyš                             2                          2                              0

Boltvan                         2                           2                             0

Garčic                            2                           0                             2

Nossek T.                     1                            1                             0

Zajíc                              1                             1                            0

Kozel                             1                             1                            0

Porzer                           1                             0                            1

Pořadatelům z naší strany patří velké uznání a poděkování za uspořádání velmi zdařilého mistrovství republiky v příjemném prostředí. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, 2018.10.24zhouyanhua odpovědět
2018.10.24zhouyanhua
jordan 2s
true religion
designer sunglasses
celine handbags
nike store
lacoste jeans
kristaps porzingis jersey
nike air max
jordan 13s
salomon shoes
stuart weitzman shoes
clarisonic mia 2
christian louboutin
armani sunglasses
true religion jeans
jordan 12
basket nike
cheap jerseys china
montre femme
bcbg outlet
calvin klein outlet
bape clothing
air jordan
babyliss pro nano titanium
asics gel
roshe run
montre pas cher
lunette ray ban
jordan 32
pandora bijoux
alife clothing
nike mercurial
nike roshe
givenchy jewelry
nike kyrie 2
fendi
mizuno running shoes
insanity workout
chrome hearts jewelry
air max 95
chrome hearts
yeezy boost
giuseppe zanotti
fitflops sale
ralph lauren
adidas outlet
basketball jerseys
ghd hair straighteners
air max 90
2018.10.24zhouyanhua
, chenqiuying odpovědět
chenqiuying20180912
coach factory outlet
coach outlet
canada goose outlet
air max 2017
ugg boots
cheap oakley sunglasses
mulberry bags
michael kors outlet online
polo ralph lauren shirts
christian louboutin shoes
canada goose
polo ralph lauren
ugg outlet
ralph lauren uk
true religion outlet
rolex replica watches
true religion outlet
canada goose outlet
ray-ban sunglasses
pandora jewelry
birkenstock sandals
uggs outlet store
coach outlet online
cheap ugg boots
longchamp outlet
pandora charms sale clearance
pandora outlet
coach outlet
pandora charms
canada goose
ugg outlet
michael kors outlet clearance
michael kors outlet online
ugg boots
pandora outlet
christian louboutin shoes
pandora
pandora jewelry
cheap nfl jerseys
christian louboutin uk
20180912
, chenlixiang odpovědět
2018.8.4chenlixiangray ban sunglasses
tommy hilfiger
vibram fivefingers
pandora jewelry
armani handbags
jordan clothing
kd 9
gucci belt
sac longchamp
givenchy bags
nike outlet online
jordan 31
parajumpers
wedding dresses
harry winston jewelry
cheap toms
diesel jeans
jordan retro
true religion
true religion jeans
nike foamposite
tommy hilfiger
marc jacobs
jordan shoes
adidas uk
dolce & gabbana sunglasses
tory burch outlet
nike air
freshjive clothing
jordan 10
burberry outlet
mont blanc
rolex watches
nike free
oakley sunglasses
timberland
boy london clothing
jordan
carrera sunglasses
vans shoes
germany world cup jersey
links of london
adidas running shoes
michael kors outlet
bottega veneta
fossil
michael kors
nike air max
ralph lauren outlet
karen millen uk
adidas outlet
jordan 11
jordan
jordan 5s
polo ralph lauren
prada outlet
kd 10 elite
kids jordans
fendi
france world cup jersey
kobe 12
ralph lauren outlet
roshe run
ray ban
kevin durant shoes
clarisonic
cartier sunglasses
nike free run
10 deep clothing
air max 97
michael kors outlet
adidas crazy
michael kors
swarovski
montre
chrome hearts jewelry
michael kors outlet
alife clothing
chloe sunglasses
bcbg max
ferragamo belt
gucci outlet
louboutin
guess
nike huarache
hermes
salvatore ferragamo shoes
lululemon outlet
fitflop
nfl jerseys
vans
ferragamo shoes
dansko shoes
nike air max
ray ban sunglasses
adidas outlet
jordan 1
kyrie 4
skechers shoes
michael kors
2018.8.4chenlixiang
, vsdvds odpovědět
nike shoes
adidas shoes
linda farrow sunglassesvdsvsd
coach outlet
tommy hilfiger shirts
valentino shoes
ralph lauren
bottega veneta
michael kors outlet
fitflops
adidas nmd outlet
cheap jerseys
ray ban sunglasses
omega watches
nike air max
michael kors outlet
yeezy shoes
lebron ambassador 10
timberland
levi jeans
tom ford sunglasses
nfl jerseys
coach outlet
jordans
oakley sunglasses
nike free
converse shoes
nike outlet
nike epic react
tiffany jewelry
polo shirts
adidas football boots
ralph lauren outlet
red bottom shoes
lebron 15
michael kors handbags
victoria's secret
ysl sunglasses
nike air max plus
michael kors outlet
swarovski jewelry
pandora jewelry
tory burch outlet
adidas stan smith
mishka clothing
ferragamo belt
off-white clothing
under armour shoes
fingerlings
coach bags
ray ban
russell wilson jersey
north face outlet
ray ban
harden vol 2
x-large clothing
mlb jerseys
adidas stan smith
pandora jewelry
air jordan
coach outlet
curry jersey
tory burch sandals
ray ban wayfarers
burberry sale
lebron soldier 11
vans shoes
ray ban sunglasses
supreme new york
hockey jerseys
kobe 11
snapback hats
ray ban sunglasses
breguet watches
pandora jewelry
jordan 12
pandora charms
ferragamo shoes
michael kors outlet
shoe carnival
marc jacobs handbags
polo outlet
coach outlet online
bvlgari jewelry
football shirts
persol sunglasses
nfl jerseys
camisetas de futbol
tom brady jersey
hermes bags
jordan
oakley sunglasses
michael kors purse
michael kors outlet
coach factory outlet
cheap soccer jerseys
stussy clothing
trikots günstig
true religion jeans
nike air force 1
chenyingying20180718
, 2018 odpovědět
20180416 junda
kate spade outlet
air jordan pas cher
cheap jordans
coach outlet
ray ban sunglasses
swarovski crystal
michael kors uk
yeezy boost 350
swarovski outlet
oakley sunglasses
canada goose jackets
nike presto
michael kors outlet
canada goose outlet
michael kors outlet
coach factory outlet
burberry outlet
chrome hearts outlet
fitflops sale clearance
longchamp outlet
tory burch outlet
grizzlies jerseys
true religion jeans
trailblazers jerseys
wizards jerseys
manchester united jersey
dansko shoes
herve leger outlet
air max 90
knicks jerseys
michael kors outlet online
longchamp handbags
pandora charms
oakley sunglasses
new balance pas cher
salomon shoes
pandora outlet
burberry outlet
ugg outlet
ugg outlets
adidas outlet store
76ers jerseys
ralph lauren polo
canada goose jackets
true religion outlet
air max 90
coach factory outlet
jordan shoes
coach outlet
ray ban sunglasses
kate spade outlet
mulberry bags
kate spade outlet
pacers jerseys
football shirts
michael kors outlet
kobe 9
ferragamo outlet
nike shoes
tory burch outlet
michael kors outlet
mbt shoes
coach outlet
warriors jerseys
oakley sunglasses
nike trainers
chrome hearts outlet
kevin durant shoes
air max 1
spurs jerseys
polo outlet
air max uk
hermes outlet
nike store uk
kate spade outlet
cartier outlet
oakley sunglasses wholesale
hawks jerseys
ugg outlet
polo outlet
gucci outlet
oakley sunglasses
cheap mlb jerseys
pandora charms
michael kors outlet
cheap jordans
coach outlet online
fitflops outlet
canada goose outlet
ralph lauren polo
longchamp pas cher
true religion jeans
polo outlet
air max 90
puma outlet
ugg boots clearance
nike pas cher
lacoste soldes
barbour outlet
suns jerseys
michael kors outlet
hermes outlet
nike air max
links of london
christian louboutin shoes
coach factory outlet
coach outlet
ferragamo shoes
moncler outlet
pandora outlet
nike factory outlet
christian louboutin shoes
oakley sunglasses
coach outlet
michael kors outlet
mavericks jerseys
kate spade outlet
coach outlet online
michael kors outlet
burberry outlet
moncler outlet
ugg outlet
longchamp handbags
moncler jackets
pandora charms
ferragamo outlet
ray ban sunglasses
polo outlet
cheap jordans
oakley sunglasses
coach outlet canada
christian louboutin outlet
michael kors
adidas trainers
ray ban sunglasses
rolex watches
cheap jordans
tory burch outlet
ugg outlet
ferragamo shoes
nike pas cher
oakley sunglasses
coach outlet store online
swarovski outlet
michael kors
coach outlet
christian louboutin outlet
coach outlet online
reebok trainers
denver broncos jerseys
air max 2017
louboutin shoes
cheap football shirts
pandora jewelry
fitflops sale clearance
true religion jeans
michael kors outlet
longchamp handbags
louis vuitton outlet
polo ralph lauren
air force 1
nike shoes
cheap jordans
nike shoes
chicago blackhawks jerseys
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors handbags
true religion jeans
coach outlet online
canada goose jackets
fitflops sale clearance
heat jerseys
canada goose jackets
longchamp handbags
michael kors handbags
celtics jerseys
true religion jeans
canada goose jackets
ed hardy clothing
nets jerseys
cheap nfl jerseys
coach outlet
cheap snapbacks
ralph lauren pas cher
soccer jerseys
michael kors handbags
true religion jeans
true religion outlet
louboutin pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren polo
longchamp outlet
coach outlet
fitflops
cheap jerseys
michael kors outlet
barcelona jersey
ugg outlet
ysl outlet
gucci outlet
ferragamo outlet
air jordan shoes
coach outlet
polo ralph lauren
polo ralph lauren
ugg outlet
supra shoes
ray ban sunglasses
coach outlet
michael kors wallets
oakley sunglasses wholesale
oakley sunglasses
asics shoes
cheap nhl jerseys
uggs outlet
prada sunglasses
chelsea jersey
kobe bryant shoes
adidas nmd
canada goose jackets
real madrid jersey
ray ban sunglasses
coach outlet
coach handbags
canada goose outlet
polo ralph lauren
michael kors bags
christian louboutin shoes
birkenstock outlet
hornets jerseys
tods outlet
pandora charms
new balance pas cher
lakers jerseys
tory burch outlet
longchamp solde
mcm outlet
polo ralph lauren
air huarache
ralph lauren polo shirts
ferragamo outlet
mulberry handbags
bulls jerseys
jordan shoes
nhl jerseys
[url=http://...

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

alkra_zari_09.jpg

Reklama