Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha a jeho loučení se sezónou na hl. stránce New Jersey Devils

 

28.4.2017

 

Rookie Diaries, Ep. 6,

https://www.nhl.com/devils/news/all-episodes-rookie-diaries-feat-pavel-zacha/c-289121708

 

18.4.2017

 

Tak nám odezněla další kauza proti naší rodině. V podstatě šlo o to, že si z komentáře na mém vlastním blogu podobně jako v předešlých případech vytáhli novináři materiál pro svůj článek, opatřili ho nadpisy ve stylu "A zase ten Zacha!" a předhodili to těm několika notoricky se opakujícím cvičeným opicím k urážlivým komentářům.

 

Co mě docela už namíchlo byl pokus vměšovat se do naší rodiny a radit nám, co máme nebo nemáme dělat, a jak svému synovi škodím. Protože ne já, ale ona redakce onu kauzu nejprve vyrobila a pak využila, bez ní by se vůbec nic nedělo.

 

Jinak jsem docela rád, že ostatní média si to správně vyhodnotila a na celou věc vůbec nereagovala, podobně jako Martin Ručínský, který se přes velkou snahu nenechal do celé věci vtáhnout. Je to bývalý skvělý hráč a sympaťák, navíc i zakladatel hokejových odborů, takže by mě mrzelo, kdyby se chtěl spolupodílet na řízeném odstřelu nepohodlných hráčů pro dnešek i pro budoucnost z pohledu národního týmu.

 

Ono nejde o nic dramatického, v podstatě jen o to, že v závěru byla neúčast syna komentována způsobem, který proklamoval neochotu komunikovat a současně zpochybňoval jeho zájem reprezentovat ČR. A protože vím, že ve své situaci neměl na výběr a musel se chovat určeným způsobem, bylo nespravedlivé a zavádějící vše pasovat do takové pozice.

Takže věřím, že v dalších dnech už bude k mání dostatek jiných a zajímavějších témat než pokusy o poučování či moralizaci naší rodiny.  Mám k dispozici například výchovu, která disponuje potenciálem schopným změnit poměr sil v oblasti našeho sportu, ale to očivodně vůbec není kauza, kterou by taková média měla zájem byť jen prezentovat.

Pavel Zacha

 

 

 

14.4.2017

 

Pavel Zacha a jeho nominace na MS

 

Je "trošičku" rozdíl v tom, jak Pavla podporují fanoušci Devils,

 

https://www.instagram.com/p/BS1nd3Wlc2x/

a jak hráče, který nikdy v Česku o nikom nic špatného neřekl a nikomu nic neudělal, hodnotí někteří domácí internetoví debatéři. Jejich terčem mohu být já sám, protože se pokouším o nápravu všeho, co brzdí a ničí český hokej, a to je někdy spojeno i s kroky, které se někomu třeba nelíbí.

Útočit ale na mladého hráče, který nám za mořem snad ostudu nedělá, považuji za ubohý, nicméně typický projev části naší sportovní veřejnosti.

 

Možná při tom srovnání člověk snadněji pochopí, že soustředit veškerý potenciál pro Devils, doléčení zranění a problémů je tím, co nelze v žádném případě ohrozit.  

 

 

Považuji za slušnost, nebo chcete-li povinnost, vyjádřit se vůči věrným čtenářům této stránky k nominaci na MS, když už se tady osm let přetřásá vše podstatné ze světa hokeje. Stopka pro Gudase a Zachu vyvolala - jak už to bývá - hodně ohlasů, většinou negativních. I moji přátelé byli zklamaní, to je prostě fakt.

 

Tak jen uvedu důležitá fakta, která v této věci sehrála svoji roli z úhlu pohledu, ze kterého jsem to dění měl možnost sledovat.

 

- Pavel Zacha ml. měl zájem na MS jet a hrát, podle ostatních hráčů a kamarádů z NHL, kteří jsou a nebo byli ve hře a se kterými se o tom v uplynulých měsících bavil, je trenér Jandač celkem v pohodě, mezi hráči se očekávala dobrá parta i víra v možný úspěch na MS ve Francii.

 

- Agent Patrik Štefan považoval jeho účast na MS za dobrý krok i možnost dalšího rozvoje a nabírání mezinárodních zkušeností v seniorském hokeji. Byl vždy jednoznačně pro jeho účast na MS ve Francii.

 

- Já osobně jsme věřil, že by Pavel mohl s ohledem na sezónu a výkonnost dostat pozvánku na MS, dokonce přátelé a sousedi v našem městě už začínali uvažovat o organizaci výletu do Paříže, býval bych se s nimi rád zúčastnil, pokud by Pavel byl v týmu. Do Francie jsme v jeho mládí v dubnu vždy odjížděli na Petit Champions (největší turnaj v Evropě organizovaný každoročně v Gap, Brianconu a Orcieres 1850), máme tam hodně přátel a vůbec první fanklub v Toulonu. Pro všechny je to, jak to dopadlo, zklamáním.

 

- Také GM New Jersey Devils Ray Shero považuje účast na MS za pozitivní a prestižní záležitost ve které své hráče podporuje, v Americe a v Kanadě je reprezentace posvátnou záležitostí. Pokud tedy není sezóna, což se událo v případě posledního MS do 20 let, kdy Pavla odmítli pustit, protože byl prostě pevnou součástí týmu. Na druhou stranu, dvacet let nepamatuji, že by nějaký Čech byl tak důležitý pro tým NHL, že by ho neuvolnil na MS U20. Většinou tam v tom věku nikdo takový stabilně nehrál, nebo byl pro tým postradatelný. Věřím, že i tento ukazatel těm zasvěceným cosi napoví.

 

...............................................................

 

Trenér Jandač

 

Na druhou stranu jsem byl dost na pochybách o skutečném zájmu o Pavla ze strany trenéra Jandače. Nikdy se o něm sám od sebe nezmínil, že s ním byť okrajově počítá do týmu, do počátku dubna v této souvislosti vždy jen neurčitě odpověděl na konkrétní dotazy novinářů na toto jméno. Ale vždy jen větu, že Pavel Zacha měl v sezóně otřesy mozku a jeho účast a možnost projít zdravotními testy proto považuje za nejistou. Nic jiného v této souvislosti na jeho adresu z jeho úst nezaznělo. Proto se mi jeví zvláštní, když dnes považuje trenér za podivné, že Pavel neprošel zdravotními testy.

 

Milan Hnilička

 

Manažer českého týmu Milan Hnilička mě pomocí SMS oslovil dne 4. dubna 2017 v 11.14 hodin s prosbou o telefon na Pavla. To svědčí o tom, že předtím se neuskutečnil žádný jiný kontakt mezi kýmkoliv z vedení reprezentace a Pavlem, nebo jeho agentem Patrikem Štefanem. Naše komunikace s panem Hniličkou byla z obou stran zdvořilá a přátelská, požadovaný telefon jsem mu obratem zaslal. Při následném hovoru s Pavlem a dotazu, zda probíhá nějaká komunikace, mi sdělil, že ne, že pouze obdržel písemný rozvrh přípravných zápasů.

 

Dne 13. dubna 2017 se mi pan Hnilička opět ozval pomocí SMS  s prosbou, že se jim nedaří Pavla dohnat po telefonu a jestli bych mu nemohl vzkázat, aby se mu ozval. Toto jsem opět přislíbil. Současně jsem uvedl, že ani my jsme se s ním poslední dva dny nedokázali spojit, podařilo se nám to až 13. dubna večer. Bezprostředně po skončení sezóny totiž probíhají v klubu akce tradičně spojené s koncem sezóny, kromě toho závěrečné schůzky s trenérem, asistenty trenéra, s generálním manažerem. Jedná se o hektické dny, kdy je třeba hodně věcí zařídit, zorganizovat. Probíhají akce s novináři i fanoušky. Prohlídka a testy s týmovým lékařem, dentistou, který měl v této sezóně s Pavlem opravdu hory práce, a hlavně vyšetření u specialistů.

 

Tam nakonec došlo i k rozhodnutí, které veškeré ostatní spekulace či naděje odsunulo stranou a Pavel pro svoji účast na MS povolení klubu nedostal. Nevím, zda by na tom něco změnil skutečně vážný a dostatečně dopředu avízovaný zájem vedení reprezentace směrem s vedení Devils, že hráče potřebují do národního týmu. To je teď už těžké tvrdit a byly by to jen spekulace. Ale v posledním týdnu už bylo na programu hlavně nastavení přípravy na další sezónu a naplánování dalšího programu tak, aby byl počátkem října stoprocentně připraven. Devils v této sezóně nedopadli dobře a je životně důležité, aby příští sezóna už dopadla jinak. Skvělí fanoušci nebudou mít trpělivost donekonečna, musí vidět reálnou naději na lepší zítřky. Pro tým by bylo v této souvislosti velice nepříjemné, kdyby se Pavel nedoléčil, nedostatečně připravil nebo dokonce vážněji zranil na MS. To vše zřejmě bylo položeno na misky vah a výsledkem bylo rozhodnutí nic podobného neriskovat.

 

O zdravotních problémech samozřejmě vím, ale ze známých důvodů je nebudu veřejně ventilovat. Jedná se o věci, které při péči a úpravách umožní hráči nastoupit do zápasů, je možné, že by dokázal absolvovat i celé MS, ale limitují ho dejme tomu z 20% v pohybu určitých částí těla. Bude třeba alespoň 4 týdnů klidu, aby se vše doléčilo a z menších problémů se nestaly chronické a opravdu vážné problémy.

 

Hodně času v počátku dubna zabralo plánování přípravy na sezónu. Tohle detailně Pavel diskutoval s trenéry, agentem i GM Sherem. S výsledným rozhodnutím a celkovým plánem bylo vedení Devils velice spokojeno a následně vše oznámí také fanouškům.

 

Také je třeba uvést, že Pavel v sezóně vůbec nebere neznámé telefonáty z Česka, novinářům, fanouškům, a podobně. Pouze když jsem ho požádal, že mu bude ve stanovenou a odsouhlasenou dobu volat nějaké číslo, novinář nebo redaktor, a on s tím souhlasil, mohl se tel. hovor uskutečnit. Takže se domnívám, že nešlo o neochotu komunikovat, ale o tento případ.

..............................................................................................................................

 

 

 

 

10.4.2017

Porážkou s Detroitem v poměru 1:4 skončila pro Devils a pro všech zbývajících 29 týmů NHL základní část letošní sezóny. Poslední noční bdění docela uvítám, bralo nám to s manželkou dost energie, ale nešlo to nedivat se na přímé přenosy.

Skoro jsem myslel, že se ten zápas nikdy nedohraje, jak si to všichni fanoušci Red Wings užívali. Začátek v 11.00 hodin večer SEČ a přenos končil někdy před třetí hodinou ráno - a to se ani neprodlužovalo. Důvody k oslavám byly dva:

1. Henrik Cetterberg dovršil 1000 zápasů v NHL.

2. Hokejový svět v čele s fanoušky a hráči se loučil s věhlasnou Joe Louis arénou, kde se v posledních desetiletích psala historie nejen klubu, ale celého NHL.

 

Dnes už se tedy dá hodnotit. Především jsem moc rád, že Pavel odehrál celkem 70 zápasů základní části. Jestli si vzpomínáte, tak před sezónou hokejoví odborníci nejčastěji vyslovovali větu, že je otázkou, zda dokáže ve zdraví odehrát alesdpoň šedesát nebo sedmdesát zápasů, že to bude otázka jeho zdravotního stavu. 

To zdraví vydrželo, sezónu končil bez problémů, celkem zmeškal deset zápasů ze zdravotních důvodů a dva z "výchovných důvodů", když se trenérovi zdálo, že  ne dost doceňuje prostor, který letos v NHL dostával.

V posledních zápasech základní části jsem měl pocit, že si vedení Devils testuje, co může vydržet. Vrátil se na centra, posunul se do druhého útoku k Hallovi a Palmierimu, hrál druhou přesilovku a druhé oslabení. Čas na ledě sedmnáct nebo osmnáct minut, nevíc odehrál počátkem dubna neuvěřitelných 21.50 minut v jednom zápase, což je na útočníka vskutku pořádná porce.

Co se týká statistik, tak ty jsou velice solidní, ale nejsou onračující. Smršť jako od McDavida to určitě nebyla, ale ani se to moc nedá porovnávat, protože Devils hráli skutečně nesmírně defenzivně, zpočátku se snažili hrát na body s jedním nebo dvěma vstřelenými brankami, což nejde udržet celou sezónu.

Musím projevit respekt k odborníkům NHL, kteří s ohledem na své výpočty a znalost situace pasovali New Jersey přesně na pozici, kde taky po 82 zápasech skončili. Tým v současné době nemá parametry k tomu, aby mohl vážně pomýšlet na umístění na hranici play-off, to je realita. Bude zajímavé sledovat, jaké trumfy Ray Shero vytáhne před další sezónou ve snaze změnut současný poměr sil.

Takže v rámci Devils ve statistikách nikdo příliš neoslňoval, herní styl tomu ani nenahrával. Byly zápasy, kdy tým nedal branku třeba i dva zápasy po sobě, a to moc body na kontě nepřibývají.

Ale i přesto Pavel Zacha skončil jedenáctý v produktivitě v rámci Čechů v NHL, což je pro mě dost velké překvapení.

http://nhl.cz/sezona/player-stats/detailni?stats-menu-section=info&stats-filter-season=2016&stats-filter-competition=5823&stats-playerFilter-country=cze

V rámci svého týmu skončil v produktivitě na 7. pozici.

Jeho agent Patrik Štefan tvrdí, že během této sezóny dostal šanci nasbírat obrovské zkušenosti a získat jasnou a naprosto konkrétní představu o tom, co sezóna v NHL obnáší. Teď bude důležité si kvalitně odpočinout a zahájit přípravu na novou sezónu tak, aby se posunul zase o kus dopředu. V klubu jsou spokojení, že za jeden rok udělal obrovský pokrok, stal se stabilní součástí týmu, na tom lze stavět do dalších sezón. Vůbec neměli zájem o nějaký uragán hned v první sezóně. Filozofie je taková, že se jedná o dlouhodobý úkol rozvoje hráče a jde o to, aby vrchol nastal někdy za čtyři až pět let.

Z tohoto pohledu byla sezóna vyvedená, jako základní kámen budoucí kariéry u Devils to byl velmi dobrý počin.

 

5.4.2017

Devils - Flyers 1:0 PP

Až v prodloužení se rozhodlo, že Devils přeruší dlouhé období porážek a budou se moci radovat z výhry nad tradičním soupeřem.

Pavel Zacha nastupoval ve druhé formaci s Hallem, hrál oslabení i přesilovky a připsal si největší herní čas ze všech útočníků Devils, a vlastně i v celé letošní sezóně NHL, s úctyhodnými 21.50 minutami na ledě.

http://hokej.idnes.cz/pastrnak-s-krejcim-byli-u-dvou-golu-a-dotlacili-boston-do-play-off-pyg-/nhl.aspx?c=A170405_070617_nhl_Mkr

 

 

4.4.2017

V posledních dnech přibývá spekulací nad možnou účastí Pavla Zachy na letošním MS ve Francii. Nejčastěji zaznívá pochybnost, že vzhledem k nedávnému zranění je jeho účast nejistá.

K tomu bych chtěl pouze poznamenat, že prodělaný otřes mozku byl lehkého rázu, následné lékařské testy jsou v NHL velice přísné a pokud hráč není úplně fit, stačí se třeba jen hůř vyspat, tak ty testy prostě neudělá. Pavel se k týmu už dávno připojil a odehrál dost zápasů, aniž by měl byť v náznaku jakékoliv potíže.

NJD už dávno nebojují o play off, takže klub naprosto nic nenutí riskovat obnovení zranění hráče, kterého považují z hlediska budoucnosti klubu za důležitého. Kdyby tu byly sebemenší pochybnosti, seděl by na tribuně. Vedení klubu ale pochybnosti nemá a hráč má stabilní místo v sestavě i velký prostor (více než 17 minut v posledním zápase).

Pokud se ve zbývajících 4 zápasech nic nestane, o jeho zdravotním stavu nemůže být pochyb. Pokud vím, nemá ani žádné jiné zdravotní problémy, což je v tomto období sezóny před koncem základní části NHL skoro unikát.

Také agent Patrik Štefan nepatří k těm agentům, který by hráči účast na MS zakazoval, ať už z jakéhokoliv důvodu.

Já osobně na to vyhraněný názor nemám, jen vše sleduji a vnímám jednotlivé výroky i chod událostí.

Když bude nominován - dobře!

Když ne a bude s námi doma, taky dobře!

Z pohledu manželky, a hlavně maminky - nejlepší varianta.

Takže konečné slovo bude mít jednak trenér, který buďto projeví nebo neprojeví vážný zájem o jeho účast ve svém týmu, a pak samozřejmě hráč sám. Ale především GM Ray Shero, který vše kolem event. účasti rozlouskne po posledním zápase na společné schůzce, která se uskuteční v každém případě. Protože na programu bude nejen tato eventualita ohledně MS, ale hlavně forma a obsah přípravy na další sezónu NHL.

Hodně jsem četl o tom, že agenti hráčům zakazují účast na MS. Nemyslím si, že by valná část agentů byla v pozici, že by hráči mohli něco zakazovat nebo diktovat (pokud nemá s hráčem uzavřenou jinou než standardní smlouvu, ...ale chápu to, agent je ochoten převzít svůj díl odpovědnosti a chránit svého klienta vůči mediálnímu hněvu fanoušků).

Agent může doporučit nejlepší variantu podle svého přesvědčení, hráč je ale ten, kdo o své kariéře přijímá zásadní rozhodnutí a nese veškeré následky. To schovávání se za agenta mi nezní moc věrohodně, ale důvody hráčů nereprezentovat samozřejmě v jejich specifických případech naprosto respektuji, chápu a ctím.

V jednom článku byl zmíněn přístup Andreje Šustra k reprezentaci. Vyznělo to tak, že hráč nemá o reprezentaci zájem, je to prezentováno jako jeho špatný postoj. Vlastnost, která vznikla jakoby jen na jeho straně. Já si ale myslím, že tyto věci je třeba velice citlivě řešit a hodnotit v komplexu celé historie vztahů konkrétního hráče a lidí kolem reprezentace. Vezměme jeho přehlížení v mládí v Česku a odsun z mateřského klubu do nižší soutěže, potom strastiplnou cestu na Aljašku, prokousávání se americkými soutěžemi, vystudování VŠ  a současné hraní hokeje až po vybudování si pevného místa v týmu NHL. Tedy historie silného charakteru hodná velkého respektu, který ale ze strany lodivodů reprezentace nikdy nepoznal.

Není to tak dávno, kdy ho bývalý trenér české reprezentace jakoby pozval do týmu, ale nabídl hráči jeho formátu pouze směšnou pozici nějakého šestého či dokonce sedmého beka, přičemž na přesilovku a prvních lajn počítal s hráčem z české extraligy, kterého chtěl jeho agent zviditelnit a prodat alespoň do KHL. To se nakonec stejně nezdařilo, ale těžko si lze vůbec představit, že stabilní hráč NHL s touto historií se požene do našeho nároďáku za takovou nedůstojnou a snad ani ne vážně míněnou nabídkou.

Kluk, který válí nejlepší ligu na světě a má být v hierarchii týmu daleko za někým, kdo se sotva ohřál v české extralize, pomalu se neumí otočit na modré a být vůči němu v podřadné pozici? Tohle se přeci nedělá!

Ono je to prostě všechno trochu složitější, než se to třeba prezentuje v médiích, pokud máme všechny důležité a potřebné informace k dispozice pro posouzení. Takže tu máme hráče, kteří rádi vždy přijedou, protože mají dobré zkušenosti a byli vždy hodně vepředu a v dobré pozici v týmu, a  pak ty, kteří už asi nepřijedou, protože se s nutnou dávkou pozitivismu a vstřícnosti prostě nikdy nesetkali - tím se jejich vztah k reprezentaci utvářel, až dospěl do bodu, kdy už neuvažují  téměř vůbec tímto směrem.

Dříve to trenérům mohlo být jedno, protože hráčů schopných reprezentovat bylo tucty. Dneska se ale kvalitní hráči vytrácejí, vyklízíme pozice v NHL a tato politika by se v součtu několika málo let mohla projevit jako naprosto fatální.

 

 

3.4.2017

Pavel Zacha se skláněl na vhazování, když se český brankář skácel na zem na druhé straně kluziště. Chvíle mrazivé nejistoty ale naštěstí skončila dobře a Michael Neuvirth opouštěl ledovou plochu při vědomí.

Později se Pavel Zacha nejprve radoval z dalšího bodu za přihrávku na gól, který následoval po jeho zavezení puku a rozehrání na lépe postaveného spoluhráče, který pohotově vystřelil a Giroux si puk nechtěně sklepl do vlastní branky. Trenéři Flyers ale požádali o přezkoumání celé situace a rozhodčí nakonec po studiu videa branku neuznali z důvodu asi pěticentimetrovéno ofsajdu, do kterého vjel hráč Devils.

 

24.3.2017

Také v Torontu si připsal jednu přihrávku na přesilovkový gól a řekonal tím svoji pětizápasovou bodovou sérii z předchozího období.

http://www.nhl.cz/tampa-vyloupila-boston-a-drzi-nadeji-washington-si-navysil-naskok/5012194

http://hokej.idnes.cz/palat-trikrat-asistoval-pastrnak-voracek-a-hemsky-byli-mezi-strelci-1g8-/nhl.aspx?c=A170324_070221_nhl_Mkr

 

..................

Jako skvělý zážitek pro fanoušky i hráče je možné označit dnešní domácí zápas proti New York Rangers. Velké množství fanoušků Rangers přispělo k tomu, že i ve všední den byla Prudential Centrum aréna v New Jersey hodně zaplněná (16.514 diváků).

Hrálo se v až chvílemi extrémně rychlém tempu, zápas byl okořeněný i několika hromadnými bitkami. Jedna z nich se strhla v okamžiku, kdy byl Pavel Zacha zasažen do obličeje a spoluhráči za to okamžitě přispěchali potrestat hráče Rangers.

Přestože po několika zápasech slavný tým z New Yorku dokázal Devils překonat v počtu střel na branku, vítězství v prodloužení nakonec získal domácí tým a mohl si opět před odletem na další zápas užít skvělou atmosféru v kabině po vyhraném zápase.

Pavel Zacha zaznamenal jednu přihrávku na první - vedoucí branku Devils a díky tomu dokázal bodovat už v pátém utkání v řadě, celkem odehrál 16.35 minut.

 

http://hokej.idnes.cz/utocnici-krejci-hanzal-a-vrbata-slavili-gol-jagr-dvakrat-asistoval-10x-/nhl.aspx?c=A170322_070110_nhl_Mkr

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Strana:  1 2   další »
, - odpovědět
mt20180713
[b]ugg boots on sale[/b]
[b]nike air max outlet[/b]
[b]tiffany and co[/b]
[b]cheap jordans[/b]
[b]fitflops[/b]
[b]polo ralph lauren outlet[/b]
[b]burberry outlet[/b]
[b]ray ban sunglasses[/b]
[b]oakley sunglasses[/b]
[b]michael kors outlet canada[/b]
[b]burberry outlet[/b]
[b]mulberry handbags[/b]
[b]cheap nfl jerseys[/b]
[b]kate spade handbags[/b]
[b]christian louboutin outlet[/b]
[b]louis vuitton outlet online[/b]
[b]pandora charms sale clearance[/b]
[b]coach factorty outlet[/b]
[b]oakley sunglasses[/b]
[b]rolex watches[/b]
[b]fitflops[/b]
[b]timberland boots[/b]
[b]jimmy choo outlet[/b]
[b]kate spade outlet[/b]
[b]dr martens[/b]
[b]pandora outlet[/b]
[b]nike air max axis[/b]
[b]nike outlet store[/b]
[b]coach outlet store[/b]
[b]nike air max 95[/b]
[b]canada goose sale[/b]
[b]michael kors outlet[/b]
[b]birkenstock shoes[/b]
[b]birkenstock sandals[/b]
[b]yeezy boost[/b]
[b]converse outlet store[/b]
[b]nike air max shoes[/b]
[b]pandora charms[/b]
[b]tory burch outlet[/b]
[b]red bottoms shoes[/b]
[b]jimmy choo[/b]
[b]kate spade outlet[/b]
[b]pandora[/b]
[b]coach outlet[/b]
[b]michael kors outlet clearance[/b]
[b]moncler outlet[/b]
[b]michael kors outlet[/b]
[b]nike epic react flyknit[/b]
[b]toms outlet[/b]
[b]yeezy 350 boost[/b]
[b]kate spade outlet store [/b]
[b]adidas yeezy boost[/b]
[b]air max 2018[/b]
[b]jordan shoes[/b]
[b]coach factory outlet[/b]
[b]canada goose jackets[/b]
[b]ralph lauren uk[/b]
[b]canada goose outlet[/b]
[b]timberland boots outlet[/b]
[b]moncler coats[/b]
[b]christian louboutin[/b]
[b]philipp plein shirt[/b]
[b]valentino shoes outlet[/b]
[b]yeezy boost[/b]
[b]mulberry uk[/b]
[b]coach outlet[/b]
[b]polo outlet store[/b]
[b]hermes birkin[/b]
[b]michael kors handbags[/b]
[b]christian louboutin[/b]
[b]coach outlet online[/b]
[b]lebron james shoes[/b]
[b]ralph lauren outlet[/b]
[b]michael kors outlet[/b]
[b]louis vuitton outlet[/b]
[b]coach outlet[/b]
[b]ugg outlet[/b]
[b]red bottoms[/b]
[b]christian louboutin[/b]
[b]adidas outlet[/b]
[b]ecco shoes[/b]
[b]adidas nmd[/b]
[b]nike store[/b]
[b]birkenstock outlet[/b]
[b]pandora charms sale clearance[/b]
[b]kate spade bags[/b]
[b]pandora store[/b]
[b]fitflops[/b]
[b]coach outlet[/b]
[b]air max 2018[/b]
[b]oakley sunglasses outlet[/b]
[b]valentino shoes[/b]
[b]prada outlet[/b]
[b]nike cortez[/b]
[b]polo ralph lauren outlet[/b]
[b]canada goose sale[/b]
[b]pandora jewelry[/b]
[b]nike outlet online[/b]
[b]supreme new york[/b]
[b]moncler jackets[/b]
mt20180713
, xiaozheng6666 odpovědět
2018-1-26 xiaozheng6666
uggs outlet
ferragamo shoes sale
christian louboutin shoes
mulberry bags
pandora outlet
lebron james shoes
asics shoes
cheap nfl jerseys
canada goose outlet store
fred perry clothing
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet
michael kors official site
coach factory outlet
polo ralph lauren
michael kors outlet
nike trainers
michael kors outlet
coach outlet clearance
michael kors outlet clearance
true religion jeans
true religion outlet
ugg boots
christian louboutin outlet
michael kors outlet online
cheap mlb jerseys
nike shoes outlet
coach outlet
pandora outlet
ugg boots
mbt shoes
tory burch outlet
michael kors outlet
ray ban wayfarer
polo ralph lauren
kate spade handbags
ugg outlet
fred perry polo
canada goose outlet store
canada goose outlet
kate spade handbags
cheap jordan shoes
fred perry outlet
nike shoes
mulberry sale
uggs canada
nike air max
pandora bracelet
pandora jewelry
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
ugg boots clearance
moncler jackets
coach factory outlet
longchamp outlet
canada goose outlet
uggs canada
coach outlet
ugg boots clearance
canada goose outlet
ugg outlet online
mbt shoes clearance outlet
ugg outlet store
ugg,uggs,uggs canada
pandora charms sale clearance
michael kors handbags sale
polo ralph lauren
michael kors outlet online
fitflops sale
true religion outlet
canada goose jackets
polo ralph lauren
oakley sunglasses
ugg outlet
mont blanc outlet
pandora outlet
coach factory outlet
michael kors outlet online
ralph lauren
christian louboutin shoes
coach outlet store online
michael kors outlet
michael kors outlet clearance
ultra boosts
canada goose jackets
uggs outlet
michael kors outlet clearance
ugg outlet
polo outlet
canada goose jackets
canada goose outlet
canada goose
coach outlet store online
michael kors outlet online
coach outlet
mulberry bags
coach outlet online
coach outlet online store
michael kors outlet
ralph lauren uk
UYITYUTYUYTU
, jen pro pořádek odpovědět
Dneska ve Sportu je rozhovor s Lukášem Sedlákem.Zaujalo mně,že byl kvůli MS kontaktován už v únoru.Což přesně potvrzuje zde výše napsané stanovisko PZ staršího.
Pavla Zachu ml. původně vůbec nechtěli a aféru z toho udělal až reportér Sportu Ryšavý...čas běží a možná už na to všichni zapomněli,ale zapomínat by se nemělo. 2
, Pro hokejku odpovědět
Jako obvykle seš vedle jak ta jedle. KAŽDÝ stabilní hráč NHL je pro náš nároďák dobrý. I Kindl, který hrál podle mě velmi dobře. 2
, národní tým odpovědět
Objektivně musím říct,že včera čtyřicet minut velmi dobrých.
Jen si říkám,jak to ti Švéďáci pojali.Protože těch dvacet minut mezi desátou a třicátou minutou nás válcovali neskutečně.Vůbec jsme nestíhali.Jestli pak ubrali nebo se šetřili...A večer lahůdka.Protože zápas Ottawa-Rangers to bylo něco famózního.Fantastickej hokej..bohužel žádnej Čech v sestavách.Klobouk dolů před těma hráčema.Něco úžasnýho.
Chci tím říct,že každý hráč, který se do téhle ligy prosadí zaslouží respekt.Je to vidět i na NT kde třeba Kempný a Kindl nejsou důležitými hráči v klubech,přesto včera patřili k nejlepším.Ten rozdíl je větší,než si někteří u nás připouští.
odpověděl(a)
co to tady meleš.Né každý hráč co hraje NHL je dobrý pro MS.Je plno kvalitních hráču mimo NHL
, Média odpovědět
Když se zde zmínila naše média, tak přidám jeden postřeh či paradox. Když se rozvířila aféra kolem Přerosta, tak se mj. i v médiích (konkrétně nějaký bývalí pouze ligová hráč se o tom zmínil v LN) mluvilo o tom jak je důležité vzdělání a odsuzovali Pavla Z., že nechodí do škole. Pokud si vzpomínám, tak když přešel do Ameriky, tak neměl žádný problém s AJ (např. na rozdíl od maturanta Hertla). Náš vysokoškolsky vzdělaný premiér Sobotka, který měl i projev v Bruselu v AJ při návštěvě Polska minulý rok postrádal překladatele a tak musel vypomoci slovenský premiér. Škoda, že LN nepíší o tom jak je možný být premiérem ČR bez jazykové vybavenosti.
, národní tým odpovědět
Musím říct,že jsem dost překvapený masivní kampaní ktero vedou hlavně deník Sport a IDNES ohledně síly a ambicí NT na MS.Až do čtvrtka by mě vůbec nenapadlo,že máme tak výborný mužstvo,jak se to tady prezentuje...Nejlepší za posledních šest let.Úplně si to nemyslím.Tak se nechme překvapit,protože to zase bude o jednom zápase ve čtvrtfinále.Já jsem ale úplně šokovanej z něčeho jinýho.Kromě Pastrňáka tam pravděpodobně nebude nikdo mladší ročníku 92.Možná Hyka,ale to je šestý pravý křídlo,takže myslím,že hrát nebude.
Přitom MS bude přehlídka mladých hokejistů.Ročníků 96,97,98.Mají je všichni.Kromě nás.My jsme nadšení z Plekance a Voráčka.Nic proti nim,je super ,že přijeli.Ale kde je generace dvacátníků ?Vážně jí nemáme?Proto si nemyslím,že uděláme nějakou díru do světa.
I jinak si někdy přijdu jako v blázinci.Nevím proč,ale oblíbenost některých hráčů u médií je neuvěřitelná.
Třebe teď se nám snaží všichni namluvit,že Kempný prožil v Chicagu dobrou sezónu a jsou tam s ním spokojeni.Takže za poslední dva měsíce odehrál přesně tři zápasy.Dva na konci základní části,kdy odpočívali Kieth a Seabrook a jeden v playoff s icetimem osm minut.
Takže s tou spokojeností bych byl opatrnej.Protože dobrá sezóna v NHL vypadá úplně jinak.Vůbec těch alternativních pravd je v našem hokeji víc než by bylo únosné.
odpověděl(a)
S tím Kempným souhlas. Alternativní pravdy jsou především v jiných oblastech, kde už jde o život, takže mně to nepřekvapuje.
Jinak si myslím, že s tím poměrně silným týmem mají novináři pravdu. Dost hráčů se vyhrálo v Evropě na slušnou úroveň a výsledek udělat můžeme.
odpověděl(a)
https://sport.aktualne.cz/hokej/zmeny-v-ceskem-hokeji-jsou-vykriky-do-tmy-mladi-nedostavaji/r~97d371962bff11e7afda0025900fea04/
odpověděl(a)
Otázka je kde ty hráče vzít, Vrána, Vaněček a Kaše hrají play-off AHL a v ČR má potřebnou kvalitu možná tak Lakatoš a Nečas.
odpověděl(a)
Dle mého subjektivního názoru byl Lakatoš ve čtvrtfinále a semifinále nejlepší a hlavně rozdílový hráč. Jestli jsem se na něco těšil, když hrál Liberec tak to bylo na něho. A též jsem se na něj těšil na MS20´. Bohužel to nedopadlo. A ještě jeden postřeh k příležitosti mladých hráčů v repre během sezóny. Nechce se mi věřit, že takhle hrál Lakatoš pouze v play-off a ne dříve. Docela nechápu na co zkoušejí v repre P.Jelínka (debutoval ve 33 letech) či Vl. Růžičku ml., kteří hrají svoje max a nedají prostor hráčům s větší perspektivou. Čest výjimkám. A též bych to chápal na MS, ale během sezóny.
odpověděl(a)
Souhlasim, ze v nominaci chybi mladi - specialne Kubalik - nejlepsi strelec ligy. Proc mu nedat sanci, treba by nezahral super letos, ale urcite by zistal zkusenosti a pristi rok by byl lepsi. Jak jinak se ma vyhrat? Myslite, ze Patera, Prochazka Ujcik a spol dominovali od prvniho mistrostvi? Nedominovali, ale narodaku se to vratilo v pristich letech... Myslite si, ze takovy Cervenka nebo Birner budou pristi rok nebo za pet let lepsi? Tezko.. Podobne se da souhlasit i s tim Lakatosem, urcite by to byl vetsi vklad do budoucna nez nasi zkuseni harcovnici...
, lexa odpovědět
Vždyt jo.ale né PZ
, pro hokejku odpovědět
Omyl to je ,ale Váš hokejko.Tam byl za hvězdu Kuba Vrána.Věřte mi,něco o tom vím... 2
, czfanda odpovědět
Omyl Pasta byl hvězda,už na MS18-Finsko
odpověděl(a)
Pasta jistě nějakou hvězdičkou tehdy byl, stejně jak bylo před ním hodně jiných hráčů. Jak píše lexa, lepší tam byl ještě Vrána, kterému to pomohlo na draftu o dost výš než Pastovi, který tam byl dle vás hvězdou. Trošku vám hapruje logika. A není to jen logika. Nemáte přehled, jste zapšklý.
, - odpovědět
No pročetl jsem si to a názor jsem si udělal. za 1. pane Zacha měl by jste být trošku chlap a pokud bylo nějaké nedorozumění s repre vedením měl jste si to vyříkat s nimi a né psát sálodlouhý článek o tom jak ho vlastně ani nechtěli a hned mu zavírat dveře do NT i na další sezóny. za 2. váš syn už je plnoletý tak proč máte furt potřebu hovořit za něj. za 3. trochu soudnosti sleduju NHL dost často i NJ a můžu vám říci narovinu pokud vy jí nechcete vidět že pokud by NJ nebylo poslední tak kluk je asi na farmě dávají mu prostor protože jim o nic nešlo v téhle sezóně. Neurazte se ale taková hvězda to zase není jakou z něj děláte. za 4. asi by vám měli poslat soukromé letadlo né? a osobně vás poprosit jestli klukoj dovolíte jet když mu budou garantovat první lajnu s Voráčkem.
odpověděl(a)
Jeden z mála tady,který má otevřený oči a píše objektivně a né jak tady většinou zaslepené ovce PZ.
odpověděl(a)
candle: já si radši přečtu názory fandů NJ a ti jsou celkem spokojeni. Jejich názor je rozhodně takový, že je to jeden z hráčů, na kterých bodou v budoucnu stavět. Takže přirozený vývoj událostí.

hokejka: o vaší objektivitě už jsme se přesvědčili.
odpověděl(a)
czfanda: pořád je to názor fanoušků néé třeba vedení NJ nějaký twiter nebo faceebok mi nepřijde jako relevantní a objektivní hodnocení ničeho. Pokud si pamatuji správně trenér NJ se o něm vyjádřil smyslem že musí přidat. Není to teď tak že by to třeba pravda být nemohla ale to ukáže čas sám o tom přesvědčený nejsem. Budou chtít po něm hodně bodů a on je bude muset dělat jinak na něm nikdo nic stavět nebude. Může přijít trejd nebo farma hned v dalším roce záleží jestli bude mít NJ reálnou šanci na play off. Šancí přesvědčit určitě má mnoho a o tom to vlastně je. Vlastně pokud se bavíme pouze o mladých hráčích o kterých se dá říct že klub bude na nich v příštích letech stavět tak jedině Pastrňák je rozhodně hvězda budoucnosti.
odpověděl(a)
candle: posadili ho a od té doby se podle všeho dost zvedl. Hrál i dost minut, chodil na přesilovky. Uvidíme, co bude dál, ale nevypadá to, že by s ním nakonec panovala nespokojenost.
Co se týče mladých obecně, tak nelze dopředu nikdy nic říct dopředu s jistotou. Někdy se něco dá očekávat v případě takového McDavida moc pochybností nebyly, stejně jak u ostatních mladých superstar poslední doby. I mezi našima hráčema z poslední doby nevypadal Pasta, že bude taková hvězda. Opakuju, měl štěstí, byl na správném místě. Psát, že ostatní se nemůžou přidat je úplně zcestné vaření z vody.
odpověděl(a)
nikdo tu nemluvil o tom že se nikdo nemůže přidat. Já psal že o kterých se to dá nyní říct že klub na nich bude stavět protože tu výkonost mají a rostou.
, - odpovědět
Trochu me mrzi ze mladej neprijede aspon na kemp,docela by me zajimalo jak by ho v kabine uvital treba Lukas Klok 2
odpověděl(a)
Protože Zacha je čistý pragmatik a vždy se zajímal jen o prospěch syna a za tím si bezhlavě šel,tak mladého zkrátka v juniorských kategoriích v repre potřeboval.Bez toho se nikde nedostanete.
Teď,když je cíl splněn,tak opět z pragmatického hlediska je pro něj repre zbytečná,to je vše a vše podřídí NHL.Za tím není potřeba hledat něco jiného.Samozřejmě nemůže napsat,že mu je repre u prdele.
Byl zkrátka vychován jít za jediným cílem a mládežnické repre byly nutnost a cesta,seniorská je jen naobtíž.
, - odpovědět
Čtu tady pozorně a některý ty příspěvky jsou s prominutím opravdu naivní.Copak se hráč má sám ozývat trenérům,že by tedy jako přijel?
Na mě to dělá dojem,že o Pavlovi vůbec neuvažovali,jenže pak jim vypadávali hráči z NHL.Faksa,Hemský,Palát,Nestrašil,možná někdo další.Tak si vzpomněli na Zachu...proto ta žádost o telefon.Nespojit se s hráčem je podle mě velký umění...přece když mi to nebere,tak mu pošlu SMS,kde napíšu kdo volá a proč.
Není nic jednoduššího.
Ale je to jedno.Pavel nejede a tím to končí.Akorát ,že je okolo toho zbytečná aféra.Kdo chce psa bít,hůl si vždycky najde.Takže Pavlovi to tady nepomůže,protože co si budeme povídat,Zachovi v našem hokeji moc oblíbení nejsou,že jo...
Škoda,hlavně úplně zbytečný.
odpověděl(a)
naivní ... Rucinsky mluvil pár týdnů před koncem zč. NHL primo se Zachou ... Hnilicka 2x volal tatovi a ptal se co s nim je, proc se neozyva ... co chcete vic
, - odpovědět
A kdyby Pavel Jandačovi volal sám, tak by se zas všude psalo .... mladý Zacha si myslí, že se čeká jenom na něj .... Je to úplně jedno. Schytá to ať udělá cokoliv. Navíc si nemyslím, že je Pavel v pozici aby sám volal trenérovi národního týmu, že je připraven přijet. Za prvé s ohledem na své mládí, za druhé s ohledem na nulovou účast v dospělé reprezentaci a za třetí s ohledem na své závazky vůči New Jersey. A další věc je zájem samotného Jandače. To co pan Zacha napsal je totiž naprosto přesné. Jandač se o něm sám od sebe nezmínil ani jednou jedinkrát. Vždy jen reagoval na konkrétní dotaz a to byly ještě odpovědi takového stylu, že mě vždy přímo napadlo, že o něj prostě nemá zájem.
odpověděl(a)
Naprostý souhlas. Stejně tak chápu i A.Šustra nebo jak Hadamczik zametl s O.Palátem v Soči (místo něhož preferoval Nedvěda). Všechno si museli vydřít sami a v těchto případech svaz jenom sklízí co zasel. Anebo jak Přerost nesmyslně tahal hráče přes moře a zpět jenom proto, aby tady za zavřenými dveřmi všem dokázal, že hráči z Evropy jsou lepší. Když bylo před dvacítkama, tak trenér Petr jednoznačně sdělil, že o hráče stojí. To nyní po celou sezónu nezaznělo a přitom zase tolik hráčů co odehráli celou sezónu v NHL a jsou volní není. A jenom pro připomenutí. Nikdo se např. nezmiňuje o Kindlovi, který před pár lety dal přednost přípravě na nadcházející sezónu v Detroitu před MS, kde měl začít jako 7 či 8 bek. A pokud se nepletu (když tak mě opravte), tak hned v úvodu se zranil M.Židlický a on by v pohodě hrál.
, - odpovědět
Pane Zacha vy jste divný patron.Vy si tady píšete jak se vám hodí.Hodně si protiřečíte.Jednou tu píšete,že nepočítáte s pozvánkou do repre,po druhý,že jo.Vy si asi myslíte,že jste hokejový pupek světa.Nejste.Vás nejvíc štve,že kromě Voráčka a dalších nemá jisté msto v kádru a musel by se ukázat.To je v pořádku ne?Zatím v NHL a celkově v hokeji nic nedokázal.Děláte ze sebe a z kluka něco co nejste
, - odpovědět
Kazdej kdo si procetl anabazi mladeho Zachy s repre a konkretne s trenerem Prerostem, musi vedet,ze Zachovi ztratili jakekoliv iluze o fungovani ceske reprezentace. On ten amaterizmus je hodne citelny i v projevech trenera Jandace a soucasneho GM. Kord kdyz oba Zachove dobre vedi a na vlastni kuzi poznali chovani a pristup vedeni klubu v NHL.
Pouze muj nazor, ale Zachum naprosto rozumim.
odpověděl(a)
aneb Jandac, Hnilicka, Spacek, Prospal, Rucinsky, Fischer .. veschno nýmandi....

Ne opravdu ne
, - odpovědět
Rozdil mezi tim jak podporuji Pavla fanousci New Jersey a fanousci v Cesku je mozna ovlivnen tim, ze fanousci z New Jersey si neprectou Vase komentare (proste neumi cesky), a tak nemaji potrebu se jakkoliv dale vyjadrovat. Mate asi pravdu v tom, ze Pavel to tady odnasi za Vas.. je to bohuzel tak.
Jinak si taky myslim, ze tym je vice nez jednotlivy hrac a tak by to melo vzdy byt.
, ??? odpovědět
Předpokládám že trenér má číslo na klub, agenta i hráče, včetně e-mailu. Třeba vůbec nikdo nevolal :-). Hlavně by měl mít zájem trenér, hráč nebu prosit o nominaci a volat, počítáte semnou trenére?
, MS odpovědět
Takze jste dal Hnilickovi cislo na syna ale Pavlovi nerekl, ze mu bude nekdo volat i tedy kvuli tomu, ze jste se s nim udajne sam nemohl spojit ?

Pak není nic divného na tom, že Jandac rekl do novin to co rekl, ...ze proste nekomunikuje.

Jako mladoch by se podle meho mel vas syn hlasit narodnimu tymu sam, pokud ma nadseni pro reprezentaci a to ikdyby volal jen kvuli tomu, že ho mrzi ze ho nepustili. Proste dat vedet a vytvorit pozitivní vztah.

Neni ani divu, že se v takovem pripade Jandac divi, kdyz opravdu hrál polsedni zapasy v plnem zatizeni.

Zacha nikdy nebude vic nez reprezentace...NIKDY ! Ikdyby byl nejlepsi hrac v historii hokeje, tak nebude dulezitejsi. To uz poznal treba Hudler

Pokud budete mit tenhle pristup tak to bohuzel nikdy s repre nebude klapat
odpověděl(a)
Já s tím souhlasím. Tenhle přístup je hodně zvláštní.
Vážný zájem.. Pavel není v pozici, že by měl mít něco jisté. Tohle dal Jandač celkem jasně najevo obecně i ostatním hráčům, pokud to není Voráček. Měl se ukázat a pak by se rozhodlo. Kdysi bylo reprezentovat čest, tady to zjevně tak horké nebylo.
Že je česká nátura divná, závist a zapšklost je v nás je pravda. Tímhle přístupem ale sympatie nikdo nezíská.
odpověděl(a)
souhlasím s oběma výše publikovanými příspěvky...
a je mi to líto...
, Neúčast na MS odpovědět
P.Z.: můžete to nějak okomentovat? Výstupní prohlídka měla být formalitou. Pavel prý navíc nekomunikuje a nebere telefony..
odpověděl(a)
je to skoda. Pavel se mohl pomerit s nejlepsimi evropskymi hokejisty, urcite by to byla zajimava zkusenost.
odpověděl(a)
Pro mně velké zklamání
odpověděl(a)
zklamani to je. Hlavne ta komunikace nevypada uplne nejstastneji..
odpověděl(a)
Což tedy nechápu úplně nejmíň.
odpověděl(a)
taky jsem se na to chtěl zeptat, jestli je možné pustit mezi běžné smrtelníky nějaké bližší info :-)

Strana:  1 2   další »

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

PRV-KOM03.09.jpg

Reklama