Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Nový web Kamevédy už beží

 

26.7.2016 6.58 hodin

Ano, je to tak, Včera byl spuštěn.

V této chvíli ještě bez možnosti diskuse, která se po technické stránce dolaďuje, ale už je možné se podívat na www.kameveda.com

Jak zhruba bude vypadat.

Dnes odjíždím do Prahy na křest knihy Strategie úspěšné výchovy, ale už odpoledne přidám na Kamevédu zase několik zajímavých šlánků, které mi poslali přátelé a odborníci.

Věřím, že Vás tento nový web zaujme.

25.7.2016 20.14 hodin

Tak se nám to nějak komplikuje, nový web stále není funkční, takže to ještě asi budeme muset odložit a před spuštěním nejprve vše doladit.

.................................................................................................

 

25.7.2016  15.00 hodin

Ještě se objevily drobné technické komplikace, takže nový web spustíme až zítra.

Omlouvám se čtenářům za nedodržení původního termínu.

Pavel Zacha

 

Téměř tříměsíční práce s projektem nového webu spěje do finále.

V průběhu pondělí 25. července by měl začít nabíhat. Věřím, že to bude významný krok směrem k mnohem lepší informovanosti rodičů, kteří s dětmi aspirují na nějaké smysluplné životní cíle v oblasti sportu, nebo si vybrali nějaký úplně jiný cíl.

Ale nejen pro rodiče. Také pro sportovce, pedagogy, trenéry a odborné servisní profese, které tyto kariéry podporují.

Na počátku jsem si ani neuvědomoval o jak náročný projekt půjde. Nakonec se už v této počáteční fázi jedná o možnost navštívit 44 problémových okruhů, rubrik a podrubrik. I kdyby v každé z nich byl první den pouze jeden článek nebo rozhovor s odborníkem, jednalo by se o dílo hned na počátku v rozsahu knihy. A toto dílo by se mělo s každým dalším dnem rozrůstat s průměrnou frekvencí  dvou nových článků denně.

Výhodu spatřuji v tom, že se skutečně bude jednat o jakousi živou interaktivní knihu dosažitelnou odkudkoliv z celého světa, kde je internet. To je velká výhoda oproti psaným a tištěným knihám, stejně jako možnost rychlého doplňování témat, článků a rozhovorů.

Hned první den možná ještě nebude úplně všechno perfektní, ale s každým dalším dnem budeme vše dolaďovat, vylepšovat a rozšiřovat.

Věřím, že Vám nový web poskytne inspiraci a informace, které si zvyknete pravidleně vyhledávat každý den. Pokud se tak stane, potom celá ta práce i utrácení peněz za celý tento projekt bude mít smysl.

Během výchovy syna jsem cosi takového postrádal. Už tehdy jsem si pohrával s myšlenkou pokusit se o něco podobného a podat tím ruku všem skvělým aktivním rodičům, kteří chtějí pro své děti skutečně jen to nejlepší, co později v životě dobře zúročí.

Tehdy to byla ještě úplná utopie. Dnes díky několika nadšencům i mecenášům a přátelům začíná vznikat něco, co snad bude minimálně nadčasové a užitečné.

Už to nebude pouze moje dílo, ale budou zde prezentovány i názory mnoha expertů situované do problemytiky výchovy dětí tak, abyste šetřili drahocený čas a nacházeli skutečně jen ty potřebné a využitelné informace, návody, postupy a zajímavosti.

Někdy stačí věta, která vám kamsi doklapne a odstartuje proces, který úplně změní život.

Věřím, že několik takových vět tam postupem času najdete.

Nový web www.kameveda.com (v této chvíli je aktivní pouze ten původní nefunkční) začne počátkem příštího týdne přinášet informace navazující na obě první knihy, kde je vysvětlena podstata rozvojové výchovy a vše s tím spojené.

Tady na www.zacha-hokej.cz bych chtěl ponechat čistě sportovní a hokejovou polemiku, která se na web Kamevédy svým zaměřením a náplní nehodí.

Přeji hezký víkend.

Pavel Zacha st.

 

 

 

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, ještě jednou Kamevéda odpovědět
Pokud se Kamevéda hlasí k jisté formě moderní výchovy, stále mi tak trochu uniká smysl a hlavní cíl této výchovy. Dosud jsem chápal tuto výchovu jako návrat k rodinným hodnotám, vytváření určitých životních hodnot a postojů, které i přes svou nedokonalost vytváří pevný charakter člověka. V případě Pavla Zachy ml. mi to zatím sedí: způsob jakým se prosazuje v Americe, jak se prezentuje mě dává jistotu, že Kamevéda charakter sportovce upevňuje.

Pochopte, že pro mě jako rodiče malého sportovce není důležitá informace, že si Pavel Zacha koupil to anebo ono, i když mu to samozřejmě přeji a chápu, že si chce splnit svůj sen. Pro mě je důležité jak ho Kamevéda připravila na dráhu dospělého sportovce.
Pokud to trochu rozvinu: Kamevéda chtě nechtě urychluje jisté zažité postupy ve vývoji mladého sportovce a není žádným tajemstvím, že takovýto sportovec může začít s dospělým sportem i třeba v 15-ti letech. Pokud si vezmu na pomoc současnou teorii o adaptaci organismu a hlavně o biologickém a psychickém zrání jedince, jdou tyto teorie výrazně proti Kamevédě. Říkají totiž něco v tom smyslu, že pokud se jedinec nesejde se svým biologickým a duševní zráním někde okolo 20-22-ti let může dojít ke stagnaci ve sportovním výkonu. A tito ´urychlení´ jedinci potom zůstávají za očekávanými výkony.
Proto si myslím, že největší zkouškou projde Kamevéda i Pavel Zacha ml. v nejbližších 3 letech a sám jsem zvědavý, jestli i v tomto bodě dokáže Kamevéda narušit zavedené pořádky.
, - odpovědět
Dobrý den, co se týče tématu bavoráku a dovolené PZ, musím souhlasit s p.Zachou. Je to třeba otevřeně říkat, že hokejem se dá zajistit na zbytek života, popřípadě zajistit finančně i další generace! Málo kdo si to skutečně uvědomí, že ti kluci když skončí , tak už opravdu nemusí řešit existenční problémy, ale mohou si užívat života a tak by to dle mého mělo být! Ne jen makat a nic z toho nemít.
Bohužel, se o tom nějak nepíše jak žijou po konci kariéry, nemyslím bulvár, ale realitu, co dělají s penězi, jak bezpečně, rozumně investují .... dovídáme se občas jen o těch co to nezvládli a to je taky špatně.
odpověděl(a)
Taky na tom nevidím nic špatného když se na rovinu řekne co si člověk za tu celoživotní dřinu může nakonec dovolit. Je to směšné, protože lidi budou kritizovat vždy a pořád. Když tyhle informace říct nechtějí, jsou kritizování za to, že to tají a nejsou upřímní a ejhle, když se to řekne otevřeně tak je to taky špatně :) Navíc když jsem ten rozhovor četla vůbec mě nenapadlo, že je to myšleno jako nějaké vychloubání, ale prostě informace v rámci toho, že celý život měli pravdu. Že když se opravdu maká (a je trocha štěstí) tak to k něčemu je. Už víc než patnáct let pan Zacha poslouchá jak klukovi ničí život. No tak řekl jak drasticky mu ho zničil 1
icon odpověděl(a)
Asi jste to přesně trefili. Když s takovou vehemencí člověk o něco usiluje mnoho let, mělo by to mít smysl. Mladý chlap ten smysl vidí z části i ve věcech, po kterých odmala touží. Patří tam krásné auto, přítelkyně i bydlení. Filozofovat většinou chlap začíná až po třicítce, v devatenácti to po něm nechtějte. Já jsem nebyl jiný, 99% mých kamarádů nebylo jiných. Pokud někdo byl jiný, byl většinou ostatním podezřelý a později se pak ukázalo, co za tím bylo. A pokud tahle cesta má být vodítkem pro ty nadané a ctižádostivé rodiče i děti, musí přece vidět, že ten vzorec platí. Že je možné milovat sport a současně spolu s koníčkem v něm získat i profesi, která dokáže uspokojit i náročné klidně už před dvacítkou. V tomto souboru je to teprve atraktivní, v tomto souhrnu je to i pravdivé, a také to může být inspirativní pro řadu ostatních. Když se blíží třicítka a kariéra je opravdu úspěšná, tak potom je možné se orientovat na nějakou dobročinnou nadaci, je možné postavit školu v Africe nebo přinést prosperitu a budoucnost nějaké vesnici v Kongu - když mi život dal mnohem víc, než mohu já i mí blízcí spotřebovat. Proč ne? Pokud má být Kamevéda funkční a současně i atraktivní výchovou, musí něco zajímavého a konkrétního nabízet. Vždyť i Kamevéda je takovým projektem, který může povznést dítě i rodinu, může v budoucnu skutečně povznést tisíce rodin. Klidně to pak srovnejte s výsledky jiných druhů výchovy, které se dnes masově propagují, jako výchova nevýchovou, jak je nuda prospěšná pro rozvoj dítěte, atd. Dobře nudit se je krásné, ale jednoho dne budu muset začít makat. A čím víc jsem toho prošvihlul, tím větší mám šanci, že budu muset makat do pětasedmdesáti, nebo v horším případě, že nebudu makat vůbec, protože mi nikdo nedá práci. Ale nejde o to pracovat, práce je krásná. Jde o to, že kvalitní a úspěšní lidé mají to štěstí dělat věci, které je nejvíc baví, jako svoji profesi. A to považuji za největší úspěch v životě, ať už je to biochemie, muzika, literatura nebo tenis. 1
odpověděl(a)
Použiji komentář pisatele "Martina",který byl napsán na těchto stránkách před několika lety pod úplně jiným článkem.Komentář se kterým jsem se tehdy ztotožnil a se kterým se ztotožňuji stále:
" pane, jste výborný v pojmenování reality. Pane, jste skvělý v definování cílů. Pane, jste nesmírně efektivní a pracovitý. Pane, jste špičkový rétor. Myslím, že jediné, v čem vidím nějakou slabinu je výběr a definování reálného účinného řešení k dosažení definovaného cíle. Na druhou stranu se mi nechce věřit, že jste v tom slabší, protože jsem přesvědčen o tom, že jste nesmírně inteligentní. Nebo je v tom trošku hra? Nebo (což je asi pravděpodobnější) je to hloupost hodnotitele (tedy mne). No, ať je to, jak chce, každopádně vysoko převyšujete drtivou většinu návštěvníků těchto stránek (pracovitostí, odvahou, inteligencí). Vždy trochu znejistím, když se vyskytne věc, kterou vidím trochu jinak než Vy a jsem o ní "bytostně" přesvědčen. Každopádně je super, že jste..-)). Já si to tu užívám".
odpověděl(a)
air max 270
michael kors outlet online
barcelona jersey
tigers jerseys
michael kors factory outlet
polo outlet store
coach outlet store online
cheap jordans
uggs outlet
hermes outlet store
cheap jordan shoes
valentino outlet
christian louboutin shoes
moncler outlet online
nike air max 2018
yeezy shoes
coach outlet online
gucci outlet online
cheap snapbacks
kate spade outlet
coach factorty outlet store
coach outlet
pandora charms outlet
indianapolis colts jerseys
mlb jerseys
north face outlet online
oakley sunglasses outlet
ugg boots outlet
canada goose coats
coach outlet canada
coach outlet canada
rolex watches
yeti tumbler
canada goose
mulberry bags sale
ugg outlet
denver broncos jersey
canada goose
fitflops outlet
david yurman
coach factory outlet
ralph lauren outlet
canada goose
gucci outlet online
kate spade
louboutin shoes
fitflops outlet
converse shoes
suicoke sandals
michael kors outlet clearance
off white shirt
cheap nike shoes
coach purse
canada goose outlet
coach factory outlet online
true religion outlet
asics shoes
michael kors outlet online
jordan shoes for sale
louis vuitton outlet online
converse英国官网
cheap maui jim sunglasses
yeti
michael kors outlet
coach outlet online
david yurman
pandora outlet
mulberry handbags
cheap jordans
air jordan 4
under armour shoes
coach outlet online
moncler
kate spade handbags
pandora charms outlet
giuseppe zanotti outlet store
fred perry
coach outlet sale
coach factory outlet store
pandora charms sale clearance
yolo
, projekt Kamevéda odpovědět
Pro všechny, kteří tady rozebírají rozhovor Pavla Zachy st. bych chtěl upozornit na jednu věc. Bez autora Kamevédy bychom hodně věcí zde na stránkách nerozebírali ani bychom hodně věcí ani netušili. Už vytvoření tohoto prostoru mě osobně hodně obohatilo a i když se vším samozřejmě nemůžu souhlasit, přesto vytvářením otázek proč, jak, může každého z nás posunout ve výchově svých potomků o kousek dál.

Právě schopnost autora Kamevédy ´jít na hranu´ současných vědomostí a zažitých stereotypů ve výchově mladého člověka může posunout český hokej i sport výrazně dopředu. Může a nemusí. Přesto už takovýto pokus vytváří v lidech rozpory a řadu otázek. A tuto vlastnost a celý projekt Kamevéda vnímám jako svěží vítr mezi zavedené, mnohdy zahnívající pořádky.

Jinak na stránky nové Kamevédy jsem se díval, vypadá to velmi zajímavě. Chtěl bych se akorát zeptat, zda-li v případě zaplacení poplatku je automaticky možná diskuze s odborníky popř. s autorem na dané téma. Díky a hodně zdaru!
icon odpověděl(a)
Odpověď pro Mojac-II. Diskuse je samozřejmě v plánu pod každým článkem a potom obecná pod kažýdou rubrikou zvlášť. Bude ji mít na starost rodič a odborník ochotný se tomu věnovat díky náklonnosti ke Kamevédě - Ondřej Erben. Bohužel to technicky ještě haprovalo, měl také určité představy o jednoduchosti obsluhy, takže je prozatím stažená a pracuje se na tom, aby se to vyladilo a dalo spustit. Postupně tam celkově bude ještě víc věcí, počítám s korespondenty ze zahraničí, postupně přibudou další jazykové mutace, žebříčky sportovců. Celý projekt SPRÁVNÉ DÍTĚ bude docela rozsáhlý a od toho si slibuji skutečně dost, protože by měl mít větší plošný dosah na rodiny a děti oproti "elitářské" Kamevédě.
icon odpověděl(a)
Víte, já mám pocit, že tady u nás v tom závistivém Česku se každý naučil vyjadřovat dvěma jazyky. Jedním, který snese kritiku okolí, a není často vystihující ani pravdivý, a tím druhým, který si na nic nehraje, ale veřejně se nepoužívá. Já se tyto rozdíly snažím ignorovat. Možná to někoho popouzí, ale nehodlám na tom moc měnit. Vemte si Richarda Williamse. Jednoho dne si přečetl článek o tenistce Sanchesové a výži price money za vítězný turnaj WTA. A to s ním tak zaloncovalo, že udělal plán, jehož cílem bylo vychovat šampionky. Dřív než se mu holky narodily, a ten svůj plán do puntíku splnil. Tady by ho kritici rozcupovali, ale on dokázal neuvěřitelný úspěch a navíc přispěl k tomu, že tenis se s příchodem jeho dcer diametrálně změnil. Říkal jsem si, že pokud taková nehonosná myšlenka - jako okouzlení výší odměny, dokázala u jednoho člověka něco podobného, potom bude možná zajímavé zabrnkat na podobné struny i v rodičích tady u nás doma. Protože pod pojmy jako je bourák, byt v tak atraktivní lokalitě jako je Florida nebo dovolená snů, tak tomu rozumí každý. Já vím, že je morální a etické o tomto vůbec nehovořit, ale pokud tahle informace může pár rodičů přimět k zamyšlení a k činům, tak proč to nevyužít. Já nechci sklízet uznání všech, ale inspirovat co největší počet rodičů k tomu, aby zastavili postupující degeneraci celé naší populace. Fyzickou i etickou.
odpověděl(a)
Česko je malý státeček a spousta lidí vidí sousedům až do talíře, takže je jasně dané, že vlastnosti jako závist a nepřejícnost jenom pokvetou. Myslím, že to tady bylo vždycky. Nemyslím si, že by vám zdejší přispěvovatelé a potažmo lidé v Česku záviděli bourák anebo dovolenou snů. Spíš nechápou význam toho co děláte. Jakékoliv hnutí anebo spolek je v Česku vždy podezřelí a většina lidí všechny tyto spolky považuje za podivínské. A mnohdy mají (jak víme z minulosti) pravdu.
V Česku je sport vnímán něco jako kratochvíle a zábava popř. území mafiánů, nic ve smyslu poctivého zaměstnání anebo seriózního podnikání. Sportovci či manažeři nemají mezi lidmi žádný kredit. Až na pár výjimek. Ačkoliv mnozí z nás slova o bourácích, bytech a dovolených přejdou s nadhledem, drtivé procento čtenářů bude reagovat nevěřícně. Ne proto, že by záviděli, ale protože jsou přesvědčeni, že jediným důvodem vzniku spolku Kamevéda a drilování syna Pavla byla honba za mamonem.
Vaše sdružení stojí na počátku a každý krok začíná být hodně vnímaný širokou nikoliv pouze tou sportovní veřejností. Holt jste se dal na vojnu tak musíte bojovat. 9
odpověděl(a)
Mojac ma vcelku pravdu,taky si nemyslim, ze jde o zavist lidi, minimalne urcite ne v mem pripade, to rikam naprosto uprimne a dodavam k tomu, ze s nikym ze zainteresovanych bych nemenil ani vterinu svyho zivota. Chapu,ze moje nazory tady nejsou vitané, nicmene aspon jedno pozitivum to pro tyto stranky ma, kdykoli se totiz pustim do kritiky,tak ctenost daneho clanku stoupne nekolikanasobne 2 tudiz se zaroven povazuju za mistniho PR marketera. A ano profesionalni hokejiste si opravdu mohou dovolit hezci bydleni,auta,holky( ty mi popravde v tom Zachovym vyctu v rozhovoru chybeli k absurdnimu dovrseni cele te stupidni odpovedi) 3 nez vetsina populace,ale chlubit se tim jako otec 19leteho kluka,kterej ma za sebou dve sezony v kanadsky juniorce a par zapasu v AHL je vazne srandovni nemuzu si pomoct.
, Četl odpovědět
Jsem rozhovor a diskusi na Idnesu a musím říct , že závist a hloupost jde ruku v ruce a je to nehezká vlastnost.
, Komplex? Otázka kdo? odpovědět
Tak teď nevím, jestli má komplex Zacha a Jehlička, nebo rony a realista.

Zacha popsal svůj pohled na věc a buď se s tím rodič ztotožní a využije Kamevédy, nebo ne a půjde si svou cestou.

Zacha v každém případě pomohl vychovat 6. draftovaného hráče na světě a je teda jasné, že jeho práce je vidět.

No a Jehlička, má myslím podobně nastavený systém výchovy hodně podobně. Jen se se rodina nestaví před dítě s výchovným projektem sportovce.

Pravda je, že i jeho dítě je v mnoha věcech hokejově výjímečné. Myslím, že pokud nebude mít zranění, bude atakovat v 18 letech podobnou příčku jako Pavel.
odpověděl(a)
Včera dva články. To co píše Zacha st. má svoji logiku a dle mého je to v pořádku. Proč se "nepochlubit"že uvažuje o koupi bytě na Floridě, koupi nového BMW apod. Takhle to přeci právě v Americe normálně funguje. U nás ne, protože to může vést k závisti. Takže já s tímto souhlasím a přeji to Pavlovi.
Ale spíše ten článek o mladém Jehličkovi mi trochu vyráží dech. To že rodiče platí drahé kempy, ještě dražší turnaje za oceánem je naprosto jejich věc. Ať to jsou pracháči, nebo si na to půjčují. Prostě každého věc. Spíše mě zarazilo, že 12-ti letý kluk nechodí do školy. To mi tedy fakt připadá hodně brzy takto uvažovat. A je jasné, že se mu to líbí ,komu by se to nelíbilo, ale na druhou stranu je mimo kolektiv spolužáků. Prostě v tomto věku to nechápu. Na střední pokud je hráč talent a je v repre, hraje výše než má apod. tak beru, že má ind. studium, ale zde to fakt nechápu.
odpověděl(a)
To arašid: u té školní docházky se na to dívám podobně jako rodiče Adama. V jeho případě to má logiku. Malý Adam chce být hokejista, začal později, má se co ohánět. Navíc jasně a bez vytáček prohlašuje, že chce být špičkový hokejista. Má nastavený systém (třeba i)několika tréninků denně. Proč kluka nechat sedět ve škole, když může trénovat a připravovat se smysluplně na svoji vysněnou ´práci´?
Ano pro nás ostatní je škola důležitá, pro něj je důležitý hokej. Tak proč to dělat polovičatě? Mě se jeho názory a ´tah na branku´ líbí.
, - odpovědět
Vazeny pane Zacho, po precteni Vasich dnesnich rozhovoru pro internetove deniky,jsem pozbyl veskerou snahu a touhu o pochopeni Vaseho uvazovani.Doted jsem byl vasim velkym kritikem,ktery se snazil alespon obcas najit na Vasich nazorech a metodach neco zajimaveho. Ovsem po precteni pasaze,kde vypravite o koupi bytu na Floride a "trilitrovem bavoraku" ste opravdu jenom potvrdil slova vetsiny Vasich kritiku, ktera hovori predevsim o Vasi obrovske celozivotni zakomplexovanosti,ktera je cele tehle show hnacim motorem. Kdyz pominu to,ze chlubit se novym "Bávem" je vice nez detinske,navic ve chvili,kdy ten kluk jeste ani poradny penize nevydelal,tak to ze tohle tema byva v urcitych kruzich tabu a vytahuji ho opravdu vetsinou jen hlupaci,uz hovori samo za sebe.Preju Vam at se konecne(po tom co sem si precetl),predevsim Vami vysnenem bavoraku, brzo svezete.
icon odpověděl(a)
Vážený Rony, nazývám věci pravými jmény. Když jsou kluci malí, dostanou za odměnu nebo k narozkám malé autíčko, když jsou velcí, mohou si někteří koupit auto za svoje vydělané peníze. Udělají si tím radost, navíc se v Americe bez auta neobejdete. Chtěl jsem tím říct, že někteří kritikové nebo jejich děti do toho stádia dospění za mnoho dalších let, někteří nikdy. Není to smysl života, ale ti mladí chlapi po tom touží a mohou si tu tužbu splnit. Já jsem nebyl jiný a pokud vy ano, je to vaše věc. Byt na Floridě je praktická věc a dobrá investice. Možná se o tom nehovoří, ale já jsem vždy hovořil i o věcech, o kterých ostatní nechtěli nebo měli strach hovořit. A k tomu musím ještě podotknout, že já jsem po tom BMV nikdy netoužil. Kdyby ano, měl bych jich dnes několik a nedělal bych Kamevédu. Je otázkou, jestli tohle hlupáci pochopí. 1
odpověděl(a)
Pro hlupaka kazdy hloupý, jak se praví v jednom znamem filmu. Otazkou je spis to jestli je normalni,kdyz skoro sedesatiletej chlap,se prezentuje stylem "kdybych ja delal tamhleto,tak sem moh mit tohleto" ale budiz to je zase Vaše věc.Kazdopadne pro ty co Vas znají, dnesni rozhovory nic noveho neprinesly,pouze upevnili jejich nazor na Vas.Celkem by mne zajimalo,kolik novych clenu spolku, po tomto medialnim faux pas pribude.Treba se to od Vas nekdy dozvim.
icon odpověděl(a)
Rony, nemám problém diskutovat s lidmi s jiným názorem, pokud je to k zamyšlení, věcné a něco na tom je. Ale vzhledem k tomu, že mám spoustu nevyřízených mailů, přihlášek, gratulací nebo dotazů, a ještě musím dopsat dva članky a poslat je na novy web Kamevedy, nehodlam touto nikam nevedouci diskusí ztrácet cas. Dobre, Kameveda se vam nelibi, ja a moje nazory taky ne. Ja to respektuji a jsem s tim smireny, tim to ale pro dnesek konci. Dale se chci venovat tem, kteri jsou naladeni opacne, to bude asi smysluplnějsi. Diky za pochopeni, snad jsem to rekl bez urazek a soucasne dostatecne jasne. Kluk si zatim vede dobre, dnes jsem pokrtil novou knihu, vcera spustil web, v zari vyjde dalsi kniha, to je muj zivot. Nezda se mi vhodna doba na to nechat se nekym urazet a nadavat do hlupaku, kdykoliv se neco podari. Tyto diskuse proste nedavaji zadny smysl. Take vy urcite muzete svuj drahocenny cas stravit nejak smysluplneji. Nebo ne?1
odpověděl(a)
Nebojte tech 5 minut zas za tak drahoceny cas nepovazuji. Rad sam sebe chvalite, to uz k Vam tak nejak patri.Treba se jednou dockate i te ktera pro Vas bude takovym zadostiucinenim,ze se nebuedete muset tolik chvalit sam.
, - odpovědět
Jehlička,podle článku na hokeji vidím,že jsi správně pochopil Zachovu filozofii.
Jinak článek ok,kdyby ten rozhovor byl s 19letým hokejistou a né 11 letým dítětem,hodně uvědomělý chlapec:-))
Ano hokej je drahý a ještě více pokud někomu platíš PR už od 6 let.
odpověděl(a)
Myslím, že tam bylo napsáno, že s rozhovorem tam byla mamča. Takže z položených otázek to bylo slohově upraveno. Takže bežné a logické.

Už chápu, proč se říká, že se tady úspěch hrozně trestá. A při snaze o úspěch se háží klacíky pod nožičky.
, Knížka odpovědět
Knížka je prý vydařená (y),

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

alkra_camp_09_03.jpg

Reklama