Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Výběr F. Musila : TAMPA BAY LIGHTNING 8:2

NAŠI HRÁČI V SOUČASNÉ DOBĚ HRAJÍ FANTASTICKÝ HOKEJ. MŮŽEME SE JENOM CHYTAT ZA HLAVU, ŽE Z HLEDISKA PRŮBĚHU TURNAJE PŘIŠLA FORMA POZDĚ.

     Je to skutečně pech.  Hrajeme se soupři, kteří kráčejí dál turnajem, dáváme jim osmibrankové rance, ale v turnaji jsme skončili relativne brzy.  Už i ti hráči, kteří zpočátku našeho působení v Kanadě hráli pod své možnosti , předvádí výborné výkony.

      O náš tým je pro přáteláky velký zájem.  V místním francouzském tisku vyšel článek s trenérem týmu Detroit Red Wings, který se velice uznale vyjadřoval o kvalitě našeho týmu a schopnosti otočit zápas s jeho týmem. Jako kouč si výhry nad takto dobrým čs. týmem velmi cení.

     Co se týká dnešního utkání, Tampa představuje technický celek vyznávající rychlou přímočarou hru , těžící z kvality svých forvardů. Náš tým však  dnes ve všech lajnách disponoval vynikajícími individualitami, schopnými produkovat kolektivní hokej. Útočníci dnes velmi poctivě pacovali také v obranné fázi, jednotlivé lajny střídaly v opravdu krátkých intervalech.  V temtu a bruslení nám dnes nestačili ani vynijající bruslaři Tampy Bay.

    Po prvních dvou utkáních bych nikdy nevěřil, že náš tým bude za několik dní schopen předvádět takto kvalitní výkony.  V současné době si dovolím tvrdit, že patří mezi deset nejlepších týmů přítomných zde v Québecu. 

    Na naše hráče můžeme být docela pyšní, dokazují, že umí hrát hokej, že se mohou měřit s předními americkými celky.  V turnaji sice žádný úspěch, ale s naším hokejem v této kategorii to není zas tak špatné. 

POČASÍ V QUÉBECU:

     Dnes v noci a během dne je v této oblasti sněhová bouře. Jedna z dálnic  Québecu kolem řeky St. Lawrence byla uzavřena. Pro nás to znamená určité prodloužení časů určených na přesuny, ale místní to naprosto neřeší, podobné počasí je zde běžnou záležitostí.

PROGRAM DNE:

     Ráno sraz v Pepsi Aréně, odtud odjezd na předměstí Québecu do dvojhaly na utkání s Tampou Bay. Potom přesun na oběd a odjezd za zábavou a nákupy do MEGA-PARKU.  Odjezd na večeři a večer slavnostní party s rodinami, u kterých jsou hráči ubytováni ,v prostoru společenské jídelny.

Marodka:

Dnes k utkání nenastoupili obránci Port, Reitermann a Rašner (chřipka), Zacha odehrál polovinu utkání ale potom rovněž odešel do kabiny a bude pokračovat v léčení.  V průběhu oběda byly příznaky onemocnění vidět také u Adama Musila.

Marodi jsou také v týmu trenéra Rindoše.  Tento tým mohli posílit event. mladší hráči Musil a Zacha, ale vzhledem k jejich stavu to nebude možné. 

U týmu pana Rindoše došlo k další komplikaci, když byly omylem odvezeny dvě výstroje hráčů jeho   týmu s finskou výpravou do Ottawy. Z tohoto důvodu jsme mezi sebou dali dohromady  dvě výstroje a Franta Musil je doveze druhé výpravě na zápas, protože návrat ztracených výstrojí do zápasu Rindošova týmu se nestihne.

Při této příležitosti musím vysoko vyzvednout obrovskou práci Franty Musila pro tým a pro fungování celé organizace a všech záležitostí kolem jeho týmu. Jsou to neustálé telefonáty, řešení problémů, organizování, převážení a dohadování od rána do noci. Je neuvěřitelné, co tento člověk vydrží. 

Věřte, že z dálky možná někdy nevypadá něco akorát, ale tady se nedá všechno řešit tak, jako u nás doma.Především Frantovi by měli všichni rodiče poděkovat za to , že to tady funguje tak, jak to funguje.

Zdravím Vás všechny za kluky a celou naši výpravu domů. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, blahoprani k uzpechu odpovědět
Pavle je to parada,jen skoda ze jste vypadli,ale to nevadi a bezte do nich co to jde !!!!!
odpověděl(a)
Ahoj Mirku, zdravim te do Francie a diky za tvoji podporu. Zrovna dnes jsme si tady vzpomneli na nase pratele v Toulonu a na to, ze uz jsme spolu take odehrali peknych par zapasu. Pozdravuj, prosim, Stevena a vsechny pratele ve Francii.
, poděkování odpovědět
Vážený pane velice si cením vaší práce pro hokej a pro nás co sledujeme dění v \" našem\" týmu za oceánem.Věřte, že i v zapadlé Kamenici doslova hltáme řádky od vás.Mnoho zdaru na ledě a brzké uzdravení marodům. Dík JR
odpověděl(a)
Zdravím pana Jaroslava do daleké Kamenice i za ocenění poskytovaných informací. Vynasnažím se v tom vydržet až do konce a po návratu zpracovat kompletní zhodnocení celé akce tak, jak jsem tady naše učinkování viděl ze svého úhlu pohledu.
, - odpovědět
Ahojky do Kanady,
Pavle , moc ti děkujeme za další krásný a výstižný komentář z utkání a též , že se dozvídáme,co se dějě i v týmu. Klukům, kteří marodí držím pěsti, aˇt se uzdraví, a hlavně hlavu vzhůru,tentokrát to některým kvůli nemoci nevyšlo , jak by si přáli, ale příště to určitě vyjde. Zdraví je nejdůležitější a to jinak prostě nejde a hlavně to nikdo neovlivní. Tak kluci, už se ná vás určitě všichni těšíme. Prosím Pavle , napiš mi, kdy doletíš i ty, abych to mohla potom nějak s Pavlíkem dát dohromady.Přeji všem krásný den , (u nás na Vysočině pořád sněží)

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

alkra_camp_09_03.jpg

Reklama