Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Proti Edmontonu se Devils pokusí přerušit sérii tří proher v řadě

5.11.2017

 

Taková malá perlička, v Calgary včera bylo -27 st. Celsia, do tété části Kanady tedy už dorazila zima v plné síleMrkající

Zítra 6.11.2017 od 3.00 hodin - New Jersey proti Calgary

vysílá stanice NOVA SPORT

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl/317860/jagr-si-proti-devils-nezahraje-hlavni-je-aby-byl-v-poradku-rika-zacha.html

 

 

5.11.2017

Oilers - Devils 6:3

Oilers s McDavidem v čele se letos prozatím příliš nedaří, ale v zápase proti New Jersey se karta obrátila. Devils ztratili pozici jediného týmu NHL, který doposud vyhrál všechny venkovní zápasy. Nutno dodat, že to bylo vcelku zasloužené vítězství, protože Oilers měli více ze hry a hlavně v úvodu zápasu dominovali. Po vyrovnání Ďáblů ze stavu 2:0 na 2:2 sice hosté krátce ožili a výrazně zlepšili pohyb, ale na výhru to tentokrát prostě nestačilo.

 

2.11.2017

Vancouver - New Jersey 0:2

Ďábly vítězství nad Canuks vyneslo na druhé místo východní konference, Vancouver naopak po ztrátě bodů spadl na sedmou příčku západní konference.

Za New Jersey poprvé v sezóně nastoupil do ostrého utkání Brian Boyle, který před sezónou přišel z Rangers. Obrovitý defenzivní centr si po zdravotních prohlídkách na počátku kempu vyslechl nepříjemnou zprávu o diagnostikované leukémii. Hned prohlásil, že chce co nejdříve naskočit do soutěže a dnes toto své přání skutečně naplnil. Jeho návrat k rozjetým Ďáblům byl navíc vítězný především díky skvělému výkonu brankáře Schnidera, který úspěšně kryl všech 37 střel Canucks.

Hráči ve Vancouveru letos poprvé poznali na vlastní kůži pravou kanadskou zimu se sněhem a ledovým větrem, nic takového prozatím letos v New Yorku k vidění nebylo.

 

 

31.10.2017

New Jersey - Arizona 4:3

Bookmakeři před zápasem vysoko favorizovali Ďábly v utkání s beznadějně posledními Kojoty, ale zápas se od počátku nevyvíjel vůbec dobře. Nakonec ho New Jersey opravdu dotáhlo do vítězství v základní hrací době těsným poměrem 4:3, ale byl to zápas, který by méně odhodlaný tým mohl snadno prohrát. Kojoti se zoufale snažili konečně urvat dva body, výborně agresivně bruslili a napadali s cílem vynutit si převahu a zlomit hrozivou sérii bez výhry. To se jim naštěstí podařilo až o zápas později porážkou Flyers.

28.10.2017

New Jersey - Ottawa 5:4 SN

Pavel Zacha odehrál svůj druhý dvoubodový zápas v sezóně.

Jednalo se o jeho celkově:

80. zápas v NHL,

30. kanadský bod a

20. asistenci 

při celkem deseti vstřelených brankách v NHL.

https://sport.aktualne.cz/hokej/nhl/zacha-si-pripsal-dve-asistence-jaskin-skoroval/r~1c51df98bb9d11e7811f002590604f2e/

Pohledný byl především jeho průnik z vlastního obranného pásma přes tři protihráče, kdy se vyhnul i zdrcujícímu hitu na útočné modré a přihrál Gibbonsovi, který se trefil skutečně výtečně.

Devils zaujímají čtvrté místo v konferenci, ale mají o dva zápasy méně než tři týmy před nimi, včetně Ottawy, které k tomuto umístění stačil zisk bodu ze základní hrací doby.

Devils si tak drží skvělou bilanci proti týmům, které vedou současnou NHL, protože v úvodu letošního ročníku dokázali už vedle Ottawy zdolat také vynikající Tampu nebo Toronto.

K očekávanému setkání na ledě Zacha - Chlapík, dvou spoluhráčů z bývalého libereckého dorostu, nakonec nedošlo, protože Filip Chlapík do zápasu nezasáhl.

Brankářská jednička Cory Schnider byl přítomen u manželky při porodu svého dítěte.

Utkání v hledišti přihlížel také Patrik Eliáš, který sklidil velké ovace publika.

 

https://hokej.idnes.cz/vysledky-nhl-0ci-/nhl.aspx?c=A171028_065814_nhl_Mkr

http://www.nhl.cz/prehled-cechu-a-slovaku-jaskin-prolomil-streleckou-smulu-zacha-dvakrat-asistoval/5013808

 

18.10.2017

New Jersey - Tampa Bay 5:4 SN

Opravdu neuvěřitelný začátek. Dnes vede celou NHL Tampa a na druhém místě trůní Toronto. Devils jsou čtvrtí a jsou současně jediným týmem, který v dosavadním průběhu dokázal zdolat jak Tampu, tak i Toronto.

V této chvíli se dá říct, že momentálně může New Jersey úspěšně zahrát úplně s každým týmem.

Takže je třeba si tohoto okamžiku maximálně užívat, protože kdo ví, jaká bude situace za měsíc nebo v lednu. V minulé sezóně také Ďáblové začali dobře a pak se propadli až na poslední místo své divize.

Pavel Zacha na sebe upozornil v utkání v momentě, kdy nastřelil tyč, nebo když objel bránu a chtěl překvapit brankáře zasunutím puku pod jeho betony, ale nakonec zůstal těsně před brankovou čárou a z celé situace vytěžili Devils pouze přesilovou hru.

Nejvíc mi zatrnulo dvě minuty před koncem základní hrací doby za nerozhodného stavu 4:4, když se Pavel Zacha rozhodl pomstít sražení svého spoluhráče a poslal tím Ďábly do oslabení.

Naštěstí vše dopadlo dobře a nakonec domácí slavili zisk obou bodů z těžkého zápasu.

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl/290395/top-zajimavosti-z-nhl-zacha-shodil-rukavice-a-chtel-mstit-spoluhrace.html

 

16.10.2017

Málo kdo čekal, že po pěti odehraných zápasech budou Devils lídrem Východní Konference, ale je tomu skutečně tak. Vše je teprve na začátku, ale do dalšího průběhu sezóny je určitě lepším východiskem oněch osm bodů než jeden nebo dva  a vidina zoufalého dotahování náskoku soupeřů, jako tomu bylo v předcházejících sezónách.

Po jasné prohře s Washingtonem doma se New Jersey dokázalo vzchopit do bitvy tradičních rivalů o Hudson a vyhrát v Madison Square Garden.

Pavel Zacha nevstoupil do utkání vůbec špatně, dosáhl 67% úspěšnosti na vhazování a měl dobrý pohyb, dokonce byl do svého vyloučení v závěru první třetiny útočníkem s největším časem na ledě. Potom ale přišlo zbytečné vyloučení za sekání a trenér mu vše sečetl i z předchozích zápasů. V Torontu jedno vyloučení, proti Washingtonu sice smolné zranění protihráče v obličeji na 2+2 minuty, kdy se mu hokejka svezla po holi soupeře a zranila ho v obličeji, na což doplatili Devils dvěma góly a první ztrátou zápasu v sezóně, a toto poslední vyloučení za stavu 0:0 proti Rangers.

Trenér stáhnul tým na tři formace a provinilce už do zápasu ten večer nepustil.

Pavel Zacha v loňském roce inkasoval pouhých 19 trestných minut v 70 odehraných zápasech, v této sezóně má na kontě už 8 trestných minut v pěti utkáních, na což se trenér rozhodl reagovat a dát hráči výstrahu s tím, že tento trend už nesmí dál pokračovat.

 

13.10.2017

Vedení New Jersey Devils a majitelé klubu mohou být po startu NHL víc než spokojeni. Tři vítězství v řadě a svěží výkon týmu taženého mladíky se spoustou gólů (Ďáblové vstřelili 16 branek ve třech zápasech) způsobilo kromě jiného i velký zájem o domácí zápasy. Do Newarku dnes z Prahy odlétá skupina lidí z oblasti médií. Před několika dny jsem je ujišťoval, že s lístky si nemusí lámat hlavu, protože na domácí zápasy v Prudential Centru nebývá vyprodáno. Alespoň v loňském roce, kdy domácí tým hrál na jeden dva góly a spoléhal na Schniderovu neprůstřelnost, tomu tak bylo. Pro fanoušky nebyl úmorný defenzivní hokej příliš atraktivní. Úvodní zápasy nového ročníku NHL se ale prozatím nesou v úplně jiném duchu.

Dnes jsem se dozvěděl, že nastal problém jak na poslední chvíli sehnat lístky, protože na dnešní duel s Washingtonem je beznadějně vyprodáno.

Je to určitá motivační prémie i pro samotné hráče, protože hrát zápasy v aréně naplněné k prasknutí je vždy větší zážitek, než když prosvítá plno neobsazených křesel.  

12.10.2017

https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/924925-cesky-mladik-v-torontu-zaril-a-dablove-dal-vitezi-byl-to-skutecny-krest-ohnem-mysli-si-zacha.html#hp-artcl

 

http://sport.tn.nova.cz/clanek/zacha-dvema-goly-prispel-k-vyhre-new-jersey-a-byl-hvezdou-zapasu.html

http://www.nhl.cz/zacha-dvema-goly-podporil-devils-frolik-vyrazne-pomohl-calgary/5013646

 

Zápas s Torontem, který přímo v hale sledovalo 19 103 diváků, byl v zámoří velice sledovaný hned z několika důvodů, které z prostého utkání základní části vytvořily velice prestižní událost pro oba týmy i pro jejich fanoušky.

* Oba týmy vstoupily do sezóny skvěle a shodně zvítězily ve všech předchozích zápasech.

* Část bývalého managementu Devils odešla z New Jersey právě do Toronta v čele s Lou Lamoriellem, který působil ve funkci GM Devils od roku 1987 až do 2015, takže je s ním spojen velký kus klubové historie.

* Vítězný tým se usadí ve špičce NHL po tomto zápase. Nakonec znamenalo vítězství pro Devils lichotivé 3. místo v celé lize, přestože odehráli pouze tři zápasy. NHL teprve startuje, ale New Jersey bylo v předchozích letech v takové nelichotivé pozici, že každý malý dílčí úspěch představuje pro hráče i fanoušky velké potěšení a povzbuzení.

Z našeho pohledu bylo utkání zajímavé vzhledem k tomu, že

* Pavel Zacha debutoval v roce 2015 v NHL po boku Patrika Eliáše právě proti Torontu, připsal si v něm dva body a byla to úspěšná a vítězná premiéra, současně také úplně poslední zápas pro Patrika Eliáše v NHL.

* Podle GM Sarnie Sting Nicka Sinclaira zvažovalo do poslední chvíle vedení Toronta volbu ze čtvrtého místa v draftu NHL 2015 mezi Zachou a o měsíc starším Mitchem Marnerem. Z Toronta byli v Sarnii pokaždé skauti v silném zastoupení zvlášť v závěru sezóny. Sinclair byl několik dnů před draftem přesvědčený o tom, že budou volit jeho hráče podle formy komunikace v posledním období před draftem mezi ním a vedením Toronta. Sám předtím působil v roli skauta, takže měl jasnou představu o tom, jaký proces v Torontu momentálně probíhá. Toronto nakonec ale dalo přednost Marnerovi a Pavel Zacha tak zůstal volný pro Devils.

 

* Pavel Zacha byl  vyhlášen první hvězdou zápasu

 

Hlavní zásluhu na dosavadní úspěšné bilanci Devils má jednoznačně brankář Schneider.

 

https://hokej.idnes.cz/hokej-jaromir-jagr-calgary-los-angeles-dhf-/nhl.aspx?c=A171009_172601_nhl_tof

 

http://sport.tn.nova.cz/tema/16039-pavel-zacha

 

10.10.2017

New Jersey pokračuje přesně v tom, s čím na soupeře vyrukovalo v přípravných zápasech. Spolu s nimi zvítězilo v osmi utkáních a jednou s Rangers prohrálo v prodloužení. To je bilance, která byla před rokem či dvěma pro Devils sci-fi.

Také Buffalo se ze začátku půl třetiny nedostalo ze třetiny, zdá se, že enormní aktivitě Devils v začátcích zápasů prozatím soupěři nedokážou čelit.

Oproti loňsku prozatím střílí i dostatek branek a zápasy zvládají jednoznačně bez vypjatých závěrů. Opět v kontextu s přípravou, protože jinak po dvou zápasech nelze dělat žádné závěry.

Tým má početnou marodku na klíčových postech, ale letos draftovaní mladíci prozatím zvládají nadšením a rychlostí matadory zastoupit.

Tým už je dnes v Torontu, kde zítra odehraje v pořadí třetí zápas základní části NHL.

 

7.10.2017

Devils vstoupili do sezóny vítězně. Avalanche si překvapivě přivezli oba body ze svého prvního zápasu na Rangers, ale tentokrát byli horším týmem. Ďáblové mohli zvítězit i vyšším rozdílem, ale dokázali neproměnit i naprosto jasné gólovky díky neuvěřitelným zákrokům Jonathana Berniera, golmana Coloráda. 

Pavel Zacha ztratil parťáka na křídle - Palmieriho, po faulu na koleno před koncem druhé třetiny, to je velké mínus tohoto zápasu pro Devils.

Pavel Zacha odehrál 19.08 minut (nejvíc z útočníků) a dosáhl 64% úspěšnosti na vhazování - rovněž nejlepší průměr z útočníků New Jersey.

Vstup do sezóny, na kterou se už všichni hráči po dlouhé pauze opravdu těšili, byl tedy šťastný. Uvidíme, jak se Ďáblům bude dařit ve dvou následujících venkovních utkáních. V Prudential Centru se znovu domácím fanouškům představí až v pátek.

 

A New Era of Devils Hockey

začíná 7.10.2017 ve 20.00 hodin na stanici Nova Sport 1

Devils - Avalanche

 

https://www.nhl.com/devils/video/a-new-era-of-devils-hockey/t-277437418/c-53206003

 

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Přesně tak to fungovalo tady.Když se otci něco nelíbilo,hned to řešil s vedením a zkrátka to celé ošéfoval.A přesně dle svých zvyků fungují i v zámoří ovšem přes agenta.Sedí jeden zápas,už to řeší s trenérem,sedí druhý opět to řeší s trenérem.Za chvíli jich budou mít plnou prdel jako tady.Žádná pokora,držet hubu a dřít.Ono ho to jen trénovat nebaví.Co mají říkat jiní mladí hráči,kteří se roky motají po farmách a čekají na svou šanci. 4
, Tak po té výměně, odpovědět
jsem na to fakt dneska zvědavej. 10
, Konečně to víme.... odpovědět
Není nevhodné, když otec vede syna v juniorské reprezentaci?
Myslím, že není. Kristian to měl daleko těžší než ostatní, leckdy jsem na něj byl přísnější. Naštěstí je dost silný, řeči ho nezlomily. Nemůžu za to, že vyčníval nad ostatní. Makal navíc, nechodil do barů, dobře se učil. Hokej ho baví, jde si za svým.
https://hokej.idnes.cz/hokej-robert-reichel-calgary-rozhovor-dhp-/nhl.aspx?c=A171124_210928_nhl_tof#utm_source=Facebook&utm_medium=orgft
odpověděl(a)
Tu ironii by jste si mohl odpustit 1 Vidíte přece, že pod příspěvkem o tom, že je škoda, že teď netrénuje má 11 plusů a žáden mínus 5 Idnes měl vždy výborné čtenáře 10
odpověděl(a)
Oni na ídnesu to hlavně pečlivě promazávaj. I mírnou kritiku.

Rozumím tomu správně že Albi začal jako správný tatínek trénovat svého syna v první třídě v Litvínově, postupoval s ním v klubu i v repre jako trenér až do té fáze, kdy už by musel jít trénovat normální seniorský nároďák (to už by bylo divný) a zase trénování nechal???

To je hustý. 10

Fakt legenda trenér tatínek. 8

Nejhorší na tom je že já se v žádném případě nezlobím na Albiho, jednoho z mých oblíbených hokejistů, podle mě to myslí upřimně a zdá se mi že je asi tak chytrej jako Petr Janda. A Janda taky může někoho naučit hrát na kytaru i když dítě bych mu asi nesvěřil, resp. by z toho mělo srandu.

Zpátky k věci, Albimu to nezazlívám, ale jak to mohl dovolit svaz?
, Tak jak s tím drilem? odpovědět
to Realista -
v téhle diskuzi se jen usvědčujete z toho, že Vám vůbec nejde o věc, ale jen o to být neustále v opozici. Tady kritizujete Kamevédu, nesmyslný dril, zdůrazňujete, že sport má být především radost. Přitom v diskuzi o stavu česhého hokeje po světovém poháru jste mi s jistou nadřazeností a úsměškem tvrdil pravý opak. Prý když se svým čtyřletým klukem používám na ledě místo slalomů hry a honičky, nemůžeme to nikam dotáhnout, protože sport je jen dřina a zase dřina. Přikládám kopii Vašeho vlastního příspěvku z této diskuze, který je svým smyslem pravý opak Vašich příspěvků v současné diskuzi:

_"Jen bych chtěl dodat,že pokud chce být někdo v něčem uspěšný a je jedno jestli v hokeji,nebo hře na klavír,tak si musí uvědomit,že je to neskutečná dřina,která bolí a kolikrát tak leze na nervy,že to chce zabalit.Ono je teď strašně moderní vykládat o tom jak se má trénovat tak nějak free,ale bohužel jen tak to nejde.Pokud si myslíte,že se hokejem budete jen bavit a trénovat s usměvem na líci formou her,tak to hned zabalte.Pro srandu ano,ale jinak né.Je to neskutečná řehole jak fyzická,tak psychická a v neposlední řadě časová s nejistým výsledkem.Jinak přeji hodně štěstí a ať vám ten elán vydrží co nejdíl."
odpověděl(a)
to JardaX: sport je dřina,ale dříve jak od 15 to nemá smysl. Pokud teda chlapec nevypadá ve 12ti jako 17ti letý.
K té Kamavede: jde o extrémní přípravu sportovce, která není pro každého. Troufnu si tvrdit,že v českém prostředí jde o častý způsob (i když 'tajný') přípravy mladých sportovců. V 15 mistři světa, ve 20ti na lavičce. Smlouvy ale podepsané, tak vody co de,že? Barák, Černy, Zacha a řada dalších: projekty svých rodičů. Nejsou první ani poslední.
Docela mě zaujal příběh Nico Hischiera, rodiče sportovci,sourozenci sportovci, Nico do 12ti hrál i fotbal, pak se rozhodl pro hokej.Myslím, že tudy vede cesta, v Česku totálne neuskutecnitelna díky poblaznenym rodičům a zkorumpovaným trenérům.
odpověděl(a)
pro Jarda:Přesně jste to popsal.Po světovém poháru,kde jsme byli trapní a mladí zámořští hráči nám ukázali co je hokej.A to co jsem vám napsal tehdy platí pořád.Nikde tam nevidím nic o drilování žáčků apod.,takže to na mně s tou kame.. nezkoušejte.
Reagoval jsem na váš naivní pohled,se kterým si můžete vystačit jen ze začátku,pak přichází ta dřina.
Hodně štěstí.
odpověděl(a)
Ještě jednou k tobě člověče,reakce na tvůj přízpěvek níže.
Když nepochopíš o čem je psáno,tak proboha nereaguj a nevytrhávek věci z kontextu.
Vždycky jsem byl proti nadměrnému přetěžování dětí a dřiny v žákovských letech a to z jednoho prostého důvodu,že čas na pořádný trénink teprve přijde a pokud tak funguješ odmala,tak si pak nepřidáš.To nemluvím o tom,že tě to přestane bavit.A mimojiné,když jsem tady Zachovi prezentoval své negativní názory na kamevédu a nesouhlasíl s jeho metodama,tak tys ještě ani nevěděl,že budeš mít jednou syna.Takže příště se vyjadřuj k něčemu o čem máš aspoň trochu ponětí.
odpověděl(a)
1. V naší starší diskuzi o tréninku jsem Vám několikrát jasně napsal, že herní tréninky o kterých mluvím dělám se svým čtyřletým synem. Nemůžu za to, že jste to zcela ignoroval a jel si svou o naivním přístupu a tvrdé dřině jako jediné správné cestě, i když jak teď tvrdíte to bylo myšlené na starší hráče. Bylo to tedy já o voze a Vy o koze, můj problém to ale nebyl.
2. Herní tréninky (ať už je tedy máte rád nebo nemáte rád, v tom se opravdu nemůžu vyznat, protože to máte pod každým článkem jinak, podle toho, co se Vám zrovna hodí, abyste mohl někoho poučovat nebo zesměšňovat) jsou u nás staromilci považovány za něco méněcenného, jen pro pobavení. Ve vyspělém hokejovém a fotbalovém světě však naopak pochopili a učí své trenéry, že komplexní herní cvičení jsou fyzicky i pro mozek a smysly mnohem náročnější než izolovaný trénink dovedností. Že hráči, kteří jsou od dětství nuceni denodenně reagovat, hledat řešení, spolupracovat, řešit složité situace, jsou pak v obrovské výhodě proti dětem, které většinu tréninkového času tráví nácvikem izolovaných dovedností. Takové děti můžou sice skvěle zvládat stickhandling, nebo powerskating, nebo udělat tisíc nožiček, ale jsou pomalé v rozhodování, reakcích a tvoření. Proto je to naopak. Jestli si někdo myslí, že se naučí míchat v obýváku kuličkou a jezdit kolem kuželů správné bogny a to ho přivede do NHL, je to naiva. Promiňte mi ten tón, normálně ho nepoužívám, je jsem ho někdy někde od někoho četl. A pokud byste nevěřil mě, poslechněte si třeba Mika Sullivana (odkaz na konci příspěvku), šéfa mládežnické akademie Chicago Blackhawks, který říká o herních cvičeních to samé, nebo si projděte materiály a videa US Hockey, na kterých své mládežnické trenéry učí trénovat mládež. Jsou plná her na malém prostoru v různých modifikacíh s různým počtem hráčů, s různými rolemi a kompetencemi, stále jsou to ale hry, hry a zase hry. http://www.cshockey.cz/blog/jak-ucit-a-zlepsovat-dovednosti-hracu-mika-sullivan-chicago-black-hawks/
3. Zakládat správnost svých protichůdných názorů na počtu let strávených diskutováním na těchto stránkách je úsměvné.
odpověděl(a)
Už mnohokrát mě napadlo, že bych tady přivítala možnost u každého příspěvku dát buď palec nahoru nebo dolů. Hned bych dala Jardovi palec nahoru 1
odpověděl(a)
Pojďme se ještě zamyslet nad myšlenkou,že začít pořádně trénovat se má začít v patnácti letech.
Protože podle mě je to totální hloupost.Co tedy dělat do těch patnácti.Chodit třikrát týdně na ofiko trénink a jinak si číst doma knížku?Nebo jako co?Když chci mít doma hobíka,který umí od všeho trochu, tak jistě...ale co když zjistím,že mám doma fakt talentovaného kluka?Pojďme jen uvést pár příkladů.JÁGR...kdo četl životopis od Jana Šmída,tak tam je podrobně popsáno jak na to šel Jágr starší.Neustále na ledě,hra za víc mužstev,ostaršování o několik kategorií.V 15 letech,kdy tady chce někdo začít trénovat,tak byl byl lize chlapů.Od malička dřepy,práce na farmě.Sorry,ale nevypadá to,že by ho táta hokejem znechutil.Bratři HOLÍKOVÉ.
To samé,po škole na led,trénink se VŠEMI ! mužstvy v Havlbrodě.Ligu dorostu hráli v osmi lidech,čili furt na ledě..od mala tvrdá práce.Bobby HOLÍK jakbysmet.
Pochybuju,že by Hertl do patnácti netrénoval,pak zabral a za rok byl v extralize.Absurní myšlenka.
Nebo když si vzpomenu na sebe.Když nebyl trénink,tak jsem si sám přidával.Kolo,tenis,kopal jsem si na zeď.Teoretici tady totiž nepočítají s jednou věcí.Že to totiž to dítě baví.Sport byl pro mě všechno.Školu jsem zvládal v pohodě,a jinak jsem žil sportem.Kdyby mi někdo řekl,že místo tréninku si budu modelovat,tak ho pošlu do Bohnic...Měl jsem tam nejlepší kamarády,chodili jsme spolu na fotbal na ligu,na hokej na Spartu,kde řádil Hrdina s Volkem...
Nemyslím,že by třeba Kuba Vrána v Letňanech netrénoval a pak šel máknout do Švédska.Pan Zavadil by asi nesouhlasil.
Když to shrnu.Pokud dítě vyniká,baví ho to a má předpoklady a chuť se tomu věnovat,tak MUSÍ trénovat víc než jen v klubu.
Jestli je průměr a chce být hobík,tak v pohodě...třikrát trénink a k tomu třeba flétna a vyšívání...
odpověděl(a)
to lexa: a co tak více sportů do těch 15ti let? Dělat jeden sport v dětství není ideální. Ovšem pokud děláš více sportů v dětství, nemáš šanci trénovat více jak 3x týdne hlavní sport. Ale pokud chce někdo Jágra, Holika anebo Zachu klidně ať si to zkusí. Za mě je to nesmysl.
Hranice 15ti let je hranice, kdy průměrný evropan může začít s větší fyzickou aktivitou. Někdo klidně i dříve, vzdy dle dispozic.
odpověděl(a)
to Mojac II
Čili si rozumíme.Pokud chcete rekreačního sportovce,tak samozřejmě takto.Občas hlavní sport,občas třeba na týden na lyže, na kolo,naučit se držet raketu na tenis,pinčes...
Pokud je totiž někdo fakt talent,tak mu to jde samo.Ale není možné dnes dělat několik sportů současně.Někdo tu zmiňoval Hischiera,že prý hrál do 12 let fotbal...no jistě a pak se musel rozhodnout a začít pořádně dělat hokej.Fakt je to prosté...
odpověděl(a)
Je mnoho sportovců co dělají i 3 sporty i do 17ti let. Ale ne u nás. U nás jde každý cestou Jágra, Holiku a jim podobných. Ale tato cesta není pro každého. Každý je jinak stavěny a každý má odlišný průběh sportovního vývoje. Za mě je mnohem prirozenejsi jit cestou postupného vývoje.
odpověděl(a)
A když jich je tedy takové množství tak určitě můžete vyjmenovat alespoň pět opravdu známých a hlavně úspěšných, viďte že ano? Prosím.
odpověděl(a)
Ono se to přirozeně srovná. Jsou lidi kteří rádi sportují a je jim více méně jedno jaký konkrétní sport a jsou lidi kteří do toho jdou po hlavě a nic než dejme tomu hokej je nezajímá. Těm druhým to musí zákonitě někde chybět, křivá páteř, horší obratnost, horší orientace v prostoru, menší dynamika pohybu, všechno se to dá dohnat speciálním cvičením (dřinou a odříkáním).

Ale je o hodně příjemnější si zahrát basket nebo tenis (i stolní), softball nebo fotbal, podle situace a možností. Kolo, běžky, plavání - prakticky nutnost. Třeba basket je pro děti tak v druhé třetí třídě velká výzva. Fakt je že fotbal a basket jsme jim vtipně vylepšovali úpravama pravidel 3

Zpátky k věci, syn hrál basket a tenis, pak na tenis nebylo, pak přestal stíhat basket a bylo vymalováno. Asi bych byl radši kdyby mohl hrát basket déle, líbilo by se mi i judo nebo něco takového (úpolového) ale nebyla příležitost a nejsem milionář. Když začnete s třema sportama tak mezi 12 a 15 nutně ke specializaci dojde. V americe jsou lidi kteří jsou schopni profesionálně kombinovat baseball, am. fotbal a basket ale to jsou za prvé vyjímky, a za druhé hokej je strašně technicky náročný sport. To je ten drill a tím pádem časová náročnost. Měsíční výpadek v bruslení je strašně znát.
odpověděl(a)
to MojacII
Není možné kombinovat dva sporty současně už proto,že to nedáte časově. Tréninky i zápasy se kryjou.Příklad, máte 14letého kluka na hokeji ve Spartě. Jak často trénují? Kdy hrají zápasy?A zároveň bude hrát fotbal třeba za Meteor. To prostě nedáte časově... A do 17let?Sorry,ale to je prostě blbost. Nikdo takový neexistuje, vsadím barák 1
odpověděl(a)
to LNT: možná je to taky ten důvod, proc tolik zaostáváme. Nechci nikoho přesvědčovat, to je věc každého.
Osobně vidím smysl v multisportování.Sám jsem do 16ti dělal několik sportů a syn je úplně stejný. V tomto jsem zajedno s realistou: v dětství nepřehánět, pokud bude sám chtít, od 15ti do toho šlápnout.
odpověděl(a)
to lexa: jsou takoví . Fotbal s hokejem se kombinovat nedá to je jasný. Dost jich kombinuje atletiku s fotbalem, box s hokejem, florbalem, fotbalem apod.
odpověděl(a)
Celá tahle teorie je úplně mimo.V patnácti do toho šlápnout...V kolektivním sportu je to utopie.Rekreační sportovec bude mít takovou ztrátu proti ostatním, že ho nikam nevezmou.To je absurdní..Že by jako kluk, který hraje fotbal za Zbraslav přišel na Spartu a šlápnul do toho.Naprostý nesmysl.Takhle to vůbec nejde. V životě ho tam nevezmou.Možná florbal nebo házená, ale fotbal a hokej, to neexistuje.
odpověděl(a)
Jste uplně mimo.Nikde jsem nepsal,že do 15 let se nemá trénovat.Samozřejmě že ano a to pokud chcete něčeho dosáhnout,tak makat navíc.Ovšem tím slovem makat nemám namysli Jágrových 1000 dřepů před spaním.On měl v 8 tříde fyzické dispozice dospělého chlapa,jen tak naokraj.Tím dělat něco navíc jsou tréninky individuálních dovedností,jako střelba,bruslení,stickhandling,agility atd,které se dají dělat formou zábavy,ale trénujete navíc.Opravdový fyzický dril a skutečnou dřinu začít nejdřív kolem 14 let.Asi tak.Kdo už toto nepochopí tak nevím,že paní Jitko.
odpověděl(a)
Úsměvné jako vždy 1 Píšete, že mnoho sportovců .... jen se zeptám na jména .... nechcete odpovědět nebo neumíte a proto uděláte hlupáka samozřejmě ze mě. Typický internetový alibista 1
odpověděl(a)
Jaroslav Drobný - moje oblíbená kombinace tenis hokej.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_multi-sport_athletes

Fakt se to omezuje v moderní době na podobné sporty (cyklistika - triatlon nebo plavání - vodní pólo nebo atletika-americký fotbal).

Jsou kombinátoři dvou ze tří: am. fotbal - baseball - basket. Nejslavnější je asi Bo Jackson, ten dal všechny tři na profi úrovni.

Každý prostě dojde k tomu že si musí jeden sport vybrat a nejde dopředu předepsat kdy to má být.
odpověděl(a)
Znáte to o té potrefené huse?Realisto,my tu vedeme s Mojacem věcnou debatu o tom, kdy se začít věnovat jednomu kolektivnímu sportu naplno. A já jen uvádím příklady, proč je v 15 letech pozdě.Systém je nastavený jinak.... V čem jsem mimo? Já taky znám Drobného, Bubníka i ty kluky americký. Ale to je dávno.Dneska nejde kombinovat dva kolektivní sporty.Už ani v Americe. Já samozřejmě rozumím, co se snažíte říct.Jen si prostě myslím, že to není slučitelné s realitou...
odpověděl(a)
to lexa: Dobře, tak jinak. Zmiňuješ tady Spartu. Kolik si myslíš, že se těch kluků ze Sparty prosadí. Jeden, žádný? Spíš se prosadí kluk z Kotěhůlek . Proc asi?
odpověděl(a)
Pokud jako "prosadí se" chápeš kolik dětí z jednoho ročníku se dostane do NHL tak to je na hranici nejen statistické chyby ale vůbec měřitelnosti, stejně v Kotěhůlkách, jako na Spartě.

Hlavně je třeba si uvědomit že v tomhle statistika nehraje roli žádnou, tady se nehledají šupinky zlata v písku (tuhle chybu dělaj i "experti" v televizi). Tady se obrábí ingoty s velkou chybovostí. Záleží jak na tom co je uvnitř obrobku, tak na schopnostech obráběče a délce a způsobu obrábění. 1 Talent je k prdu když se nerozvine.

Kvalitní výrobky vyjdou z kvalitní dílny, na náhodně nalezené hokejisty někde v hustých lesích za devatero horami trénující na zamrzlé studánce moc nevěřím.

To že se kluk v žákách líp naučí bruslit v klubu kde je míň dětí, nekazí náladu místní zbohatlíci, zrovna náhodou je tam dobrý trenér a lze využít prostor v několika věkových kategoriích navzdory zákazům svazu, tomu zas věřím.

Ale v mladším dorostu už budeme muset na nějakou tu Spartu, kvůli konkurenci a motivaci na trénincích.

Lexa: souhlas, u hokeje to těžko někdo v mladším dorostu zvládne kombinovat s dalším sportem, většina má problém chodit do školy (což je ovšem velmi špatně). Takže do 14 maximálně.
, - odpovědět
Dnes jsem si na netu přečetl mimojiné dva články.Jeden k tématu této diskuze a druhý.....no nevím 4 asi fair play
https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/937015-musim-dokazat-ze-do-nhl-patrim-zachovi-pomaha-ke-splneni-snu-i-mentalni-kouc.html#section-artcl

http://hokej-fairplay.cz/zlodeji-chomutov-klub-ktery-podporuje-protekci-kriminalni-cinnostutociste-problematickych-treneru/
odpověděl(a)
Možná to musí dokázat hlavně sobě. "Musím dokázat" mi příde trochu hlavou proti zdi, možná by bylo lepší "chci zlepšit: krátký seznam" to dokázání příde samo.

Vypadá to, že má Pavel trochu problém chytat rychle co po něm trenér chce, když na to potřebuje zapojit další lidi aby mu to přežvýkali, nebo se mu to trochu moc mele v hlavě. Je mu 20. A nechci nějak rýpat ale takhle nějak bych si představoval mírné následky odmítání normální školní docházky. Americký trenéři se rádi pokoušejí vyvíjet psychický tlak, může to vypadat jako nepřátelství zvlášť pro nás čecháčky co jsme všichni mezi sebou "kamarádi". Hynes podle mě normálně doufá že Pavel bude hrát dobře, že se prosadí, a udělá pro to co uzná za vhodné, třeba ho i pošle na farmu, s nadějí, že to pomůže.

Palaščák je bůh fantasmagorického slohu a interpunkce, pohled na jeho tvorbu způsobuje fyzickou bolest. Sám uplácel a pak mu hráblo, s fair-play má právě tak málo společného jako Růžička. A pro Růžičku to není pěkná společnost 10
odpověděl(a)
to LNT: výborně popsáno, jak u Zachy ml. tak u Palascaka.
Před trenérem klobouk dolů jak se snaží Zachovi ml.pomoct. Takových trenérů je jak šafránu.
odpověděl(a)
Dnes jsem poprvé viděl PZ bruslit a byl tam kde být měl.Nechápu to sám musí vědět,že bez pohybu nemuže být produktivní,zahrává si se svou kariérou.Má velké štěstí na trenéra,který sním má zatím trpělivost,být tam jiný trenér asi už by hrál na farmě.
, LNT odpovědět
A tu výhodu Pastrnák s Hertlem získaly jak? Kvůli pěkným očím ne? Tak at dá tři goly a bude mít s tejnou výhodu.
odpověděl(a)
Přesně tak. Vem si jakou selekcí ty kluci projdou na cestě do NHL. A teď tam potřebuješ vyniknout a pokud možno nějak pozitivně. Odborníci ocení hru a statistiky ale běžný divák chce výhry a góly. Paradoxně když je výher hodně a góly dávají jiní může i dobrý hráč vypadat jako že je jen do počtu.

Pastrňák, Hertl, mladý Jágr, a spousta dalších mladých úspěšných něčím zaujali, něco jim vyšlo, nějaký ten drobný heroický výkon nebo prostě jen klika jako z praku. Pavel má zatím největší úspěch to 6. místo v draftu a to mu vydrží ještě dejme tomu do začátku letošního play-off a pak už to bude spíš zátěž. Potřeboval by nějaký viditelný úspěch, líp se prodat, jakkoli blbě to zní.
, Trenér Hynes odpovědět
To nevypadá pro Pavla Zachu vůbec dobře. Trenérovi se nelíbi jeho přístup k zápasům a prakticky ho kritizuje podobne jako kdysi trenér Hynek: bez pohybu, línej na krok, čeká na puk, hraje bez zájmu...to není vůbec dobrý.
Musí změnit přístup a to okamžitě, pokud nechce na farmu.
Pavel Zacha ml.by měl byt rád za takového trenéra. Vidí v něm velkou budoucnost pro klub.
odpověděl(a)
Bodejď by né,psal jsem to i starému Z.,že ve dvaceti mu bude z hokeje na blití.Ten kluk má odehráno o tisíc zápaů více než vrstevníci a nikdy ho nevychovávali s tím,že je to sport a radost.
Hurá všichni do kamevédy.Viset na hrazdě v 6 měsících,magoři.
odpověděl(a)
A jen dodám,že když máte celý život všechno naservírované na stříbrném podnose(tatínek),tak to není dobré.To není jen tento případ.
odpověděl(a)
Klidně můžeš mít pravdu, ale kdyby se mladej kousl, trenér nad ním hůl nezlomil. Sám jsem zvědavej, jak to celé dopadne.
Kdysi jsme tu měli debatu o vyhoření. Padali tady názory, že je to vlastně vymyšlený slovo a Zacha st. tvrdil, že se nesetkal s nikým kdo by někdy vyhořel. Ale klidně to může být úplně jinak.
Každopádně teď se ukáže jak na tom mladej Pavel je. Doufám, že to oba zvládnou.
odpověděl(a)
Zdravim. Co jsem videl par zapasu Devils, tak mi prijde, ze se v tom Pavel Zacha trochu ztraci. Oproti ostatnim vypada taky asi 2x tak seriozneji. Holt bude muset pochopit o cem asi cela ta NHL mentalne je. Ted uz je to na nem.

Na druhou stranu neni sam, kdo s tim ma zrejme tochu problem. Vrana vypada, ze z toho sedivi a taky se v tom hleda. To same cekam u Chlapika driv nebo pozdeji. Jedna vec je, ze v NHL mozna ani nefunguji veci, ktery jsou u nas povazovany za dobry. U nas je pocitam porad v kabine danna hierarchie. Tam kdyz vidite ty kluky se chovat po zapasech, tak kolikrat nevite, jestli by u nas nebyli brany za deti. Viz treba Seguin a Benn po ukonceni minule sezony za Dallas si tam strili vesele trika a pritom cela sezona v pr....

Bohuzel se zatim nikomu z nasich hracu nedari si vybudovat pozici lidra, i kdyz na to maji. Anij je k tomu kulturne nevychovavame a pak se tam v tom hrabou.Jsou to mixy americkyho a ceskyho prostredi plus maji v sobe jeste dost blbeho z toho ceskeho. Blbeho v tom smyslu, ze jsou zatizeny vecma, ktery proste jinde nikdo neresi nebo jsou mu jasny.

Kdyby vsichni vysli ze sebevedomyho a uspesnyho programu, pak by to podle me meli jednodussi, takhle se K tomu holt budou muset nejak prokousat sami. Ale zatim bych ho fakt nezatracoval. Jen je proste skoda, ze je k tomu tady neposuneme jeste bliz.

Mimochodem nekdo tu zminil oslavy golu. Chapu, ze Pavel Zacha je moc seriozni, ale to, co predvadi juniori momentalne je demence. Tady si presne nekdo spletl spontaniitu s tim co rika Bukac o prozivani.
odpověděl(a)
to Jablkon: na mě to celé působí tak, že Pavel Zacha je trenérův oblíbenec. Měl by si toho vážit a bezezbytku plnit to co po něm trenér chce. Zatím to vypadá totiž tak, že buďto Zacha nechápe anebo nestačí. Každopádně je krůček od úspěchu anebo neúspěchu v letošní sezóně.
odpověděl(a)
Kdyby byl oblíbenec tak by včera hrál dvakrát tolik minut v zápase. Momentálně nedostává nic zadarmo.

Ale pořád dostává šance, ale je to prostě těžké a musí bojovat. I kdyby ho na měsíc poslali na farmu tak je to pořád v normě, když vydrží tahat.

V tomhle má Hertl nebo Pastrňák výhodu, jak jednou daj tři góly v zápase tak už je těžké je honit po farmách a hledištích i když zrovna hrajou blbě.

Přitom Pavel vlastně nehraje špatně, zlepšil se na vhazování, ve hře vybojuje puk, neztrácí ho, občas dobře vystřelí nebo nahraje, jen se od něj pořád čeká něco víc a hraje v týmu v kterém se řadě hráčů daří lépe než se čekalo. Je to jakoby trochu opatrné, svázané.

Henrique šel do "čtvrté" lajny (z které se ovšem během zápasu prakticky stala druhá) a aspoň na jeden zápas ho to vybláznilo k neuvěřitelnému výkonu. Pavel potřebuje pár zápasů v kterých předvede něco navíc.
odpověděl(a)
To Mojac. To nevim, jestli je jeho oblibenec. Ale ndivil bych se, kdyby si ho oblibil vzhledem k dispozicim a potencialu. Preci jen, kdo by pohrdal nekym twkhle velkym, rychlym a schopnym s hokejkou. Vcera jsem videl prvni tretinu s Bostonem a osobne mi prijde, ze hral dobre. Nejak vubec u nej nepochybuju, ze by nechtel nebo neplnil ukoly.

Bere to vazne a obcas je toho na nej mizna hodne. Trochu mi to prijde, ze na tyhle kluky koukame optikou Laineho nebo Mathewse. Bohuzel takovej zaklad proste nikdo z nich asi nedostal a asi ani nejsou az takovi megatalenti.

Chapu, ze lidi v nich vidi zachranu ceskeho hokeje. Ale je to strasne malo lidi. Jestli tady bude porad stejny trend, ze vrchol je draftovani 10ti lidi a z toho 3 golmanu, tak by se potom kolem tehle kluku s top 6potencialem tady mel tocit svet. Ted nemyslim v tom smyslu, ze si pred nima kazdy klekne na zem, ale ze tu bude nekdo, kdo je na tu kulturu, prostredi NHl a vse kolem pripravi + samozrejme budou dostavat sance.

Kdyby se treba neprosadil, cemuz neverim, pak by to nebylo ani nic divnyho. Tady se rekne, uspech - hrac draftovany v prvnim kole. Ok, z Faksy roste super hokejista, ale zrejme to bude 40-50 bodovy two way center. To samo o sobe ti uspech na olympiade nezaruci. Pak se rekne utok - Pastrnak, Vrana, Zacha, ale to jsou tri lidi na zacatku kariery. Obrana je zase mantra 4 lidi Hronek, Masin, Hajek, Zboril. On jje pod drobnohledem, protoze z toho niceho se dostal na 6ku draftu. Me treba vic zarazi, ze nemame skoro nikoho v dalsich 3 kolech draftu. Ted jsme vyslali do NHL “vlnu” nasich nejlepsich obrancu a strasne se divime, ze nasi prakticky podle fanousku dva nejlepsi obranci Kempny a Simek nejsou v sestave nebo v tymu. Kdyby se to popisovalo trochu realisticteji, tak tu ssi neresime ani tolik Pavla Zachu. Puljujarvi taky moc nehraje.
odpověděl(a)
Jinak k te opatrnosti a svazanosti. To si myslim, ze ja takova obecna vlastnost vsech nasich hokejistu, kteri tam odchazeji, pokud nejste zrovna freak jako Pastrnak. Chapu, je to porad dokola.. Ale kdyz se mlady Barinka divi, co po nem chteji v Salzburku, tak me toto ani neprekvapuje. Je to o nastaveni mysleni, ale ne jen hrace, ale lidi kteri mu tvori prostredi. Rozhodne timhle netrpi kanadani. Tem kdyby mlady Zacha rekl svuj pribeh, tak pro ne by to znamenalo neco ve smyslu, ze se jejich otec hadal s Yzermanem. Takto to tu mame nastaveny.

Asi to uplne neni tema diskuze. Na me to pusobi, ze celkove nevime, jak na to, a tem mladsim hracum to pak taky dlouho trva. Neni tady kriticke prostredi a uz vubec ne duveryhodne. Kdyz vidite, ze sefem rozvoje je Milan Hnilicka, ktery se jde ted rozkoukat do parlamentu, tak pri predpokladu, ze naplno se da delat jen jedna vec, asi lze tezko uverit tomu, ze svaz ve srovnani s finy, svedy apod. dela v tomto smeru maximum. Resp., ze byste jim mel verit jako autorite. Proste to cely zvenku vypada jako divnospolek.
odpověděl(a)
to Realista: Váš negativní názor na nadměrný počet zápasů a tvrdý trénink od útlého věku mě velice udivuje. V diskuzi pod jiným článkem o tréninku mládeže jste mě totiž přesvědčoval, že pokud si se svým čtyřletým klukem na ledě hraju a místo slalomů s ním dělám honičky, tak se nikdy nikam nemůžeme dostat, protože sport je jen dřina, dřina a zase dřina. Z toho je zjevné, že Vám nejde o věc, ale jen o to, být pořád jen v opozici.
, Co blbnete? odpovědět
Já tu tři dny nebyl a nestačím valit oči. Vždyť je to furt stejný... Když to Pavlovi půjde, tak sem napíšu já,czfanda Jitka... Když ne,tak všichni ostatní. Asi to tak zůstane dokud bude web fungovat. Nejde totiž vůbec o Pavla... ale o tátu, který leží některým jedincům v žaludku.
Mě spíš zajímá fakt, že je pryč čtvrtina ligy a....z pozice fanouška našich hráčů to je bída celkově.Mlaďoši mají trable Pavel, Pasta Kuba. Snad jen Kaše je v pohodě. Gólmani skoro vůbec nechytají.To mě hrozně mrzí hlavně u Mrázka.Šustr skoro nehraje,ostatní beci taky nic moc až na Ruttu.A v útoku Voras,Plekanec, Palát,Hertl,Sobotka.Ostatní nemají icetime ani žádnou zásadní roli.Možná jsem na někoho zapomněl ale celkově jsem si v září myslel,že to bude veselejší...
odpověděl(a)
Napsal si zhruba,jak se věci mají.
odpověděl(a)
To starý dělá taky ne?Když se klukovi daří,tak tu vypisuje ody oněm a když se nedaří tak nepíše nic,ale to je normální reakce,tak čemu se divíš.
, czfanda odpovědět
Né,že se na to vybodne,ale z výkonnostních duvodu,vím,že jsi jeho velký fanda,ale pokud jsi se letos díval na pár zápasu,tak musíš uznat,že hraje huř jak v minulé sezoně.Hraje takový ten profesorský hokej,ale to většinou hrají starší hráči,kterým se blíží konec kariéry.
, czfanda odpovědět
A kde myslíš, že skončí ml.Zacha v Benátkách
odpověděl(a)
No dobře, mám pro tebe pochopení. Skončit může i v městské lize, pokud se na to vybodne.
, - odpovědět
3 3 3 3 tohle nevidět na vlastní oči tak snad ani neuvěřím že i tak nízké formy života opravdu existují 3 3 3 3
odpověděl(a)
Píše jenom svůj názor a na rozdíl od vás Jitko, nikoho neuráží.
odpověděl(a)
Podle mě mu chybí ta mezifáze kterou přeskočil soutěž a h l, dva roky na vyzrani
odpověděl(a)
to Michal: nemyslím si. Spíš od něj trenér očekává vic a dává mu to vyžrat. Pavel Zacha je furt hodně mladý hráč a musí si to v hlavě srovnat. Proto sedí.
odpověděl(a)
Mimochodem seděl poslední zápas i Vrána. Reakce fanoušků byla podobná jako u Zachy, moc to nechápou.
V jedné diskusi jsem četl, že mladý údajně nemůže na trénink. Pokud by to tak bylo, bylo by v tom daleko víc. Možná by to mohl osvětlit PZ st.
odpověděl(a)
Zacha ml. každopádně neodvádí to co od něj očekávají. Důvodů muže být mnoho - předčasna specializace, vyhoření, výkonnostní strop apod.
Můj nazor: je mladý, v hlavě gulášovku, uživa si života. Musí změnit přístup, hlavně v zápasech.
odpověděl(a)
Mojac,viděl bych to na to první.Můj názor na kamevédu byl vždy takový,že akceleruje průměrné jedince před špičkové v mládežnickém věku,díky nesmyslnému drilu.Takto trénovaní jedinci mají většinou svůj výkonostní vrchol v mládežnických kategoriích.
Sport má být především radost a co mě na mladém Z. trklo do očí?Jeho "oslavy" golu.Dá jich možná 5 za sezonu,ale tváří se u toho jako by jich dával 50.Žádné emoce,radost,nic.U 20 letého kluka v NHL?
odpověděl(a)
Neodvádí, to je zřejmé. Šanci v prvním útoku dostal, pak ji za pačesy chytil Hischier.
Šmarjá, furt to vypadá, že na NHL by měl mít, ty akcelerace průměrného jedince 6 Ty si ty bláboly neodpustíš. Otázka-kde je tvůj synátor? Psal jsi, že je o parník před ostatníma, kde tedy je teď? Není to náhodou WSM liga, tedy, když se zadaří?
Jinak těch "oslav" jsem si taky všimnul, zvláštní..
odpověděl(a)
Samozřejme může to být i předčasnou specializací. I ten jeho 'rybý' projev tomu může odpovídat. Ale spíš mi přijde, že si uživá svobody. Nicméně trenér momentálne upřednostňuje jiné typy mladých hráčů. Kdysi tady Bolacky z nás dělal pitomce, že v dnešní NHL nemá malý hráč šanci. A ejhle Švýcar se Švédem, 60 kilovy borci hrají a dost slušně.
odpověděl(a)
Fanda:Ty nerozumíš psanému textu?Psal jsem o kamevédě jako takové.
odpověděl(a)
Obecně o kamavédě, která vychovala jednoho hokejistu. Psanému textu rozumím.
5
Jinak proč se tu tahá do diskuse někdo, kdo tu už dlouho nechodí a ještě se píšou nějaké srandy o šedesátikilových hokejistech??
odpověděl(a)
Jo kámo pořád je o parník před ostatníma.
odpověděl(a)
Jj, ta WSM liga je úplně jinde, než zbytek lig.
odpověděl(a)
Ty na ní chodíš?
odpověděl(a)
2 2
Ono to je potřeba??
Mně stačí, když se podívám na statistiky a vím, že ten parník musí být asi děravý, když Kvasnica má pravděpodobně daleko víc bodů. A věk asi netřeba připomínat, že.
odpověděl(a)
A co je jako s tím Kvasnicou?
odpověděl(a)
to csfanda: jake srandy o 60-ti kilovych hokejistech? Umíš čist? Tak si to zjisti. A ty tvoje příspěvky realistovy. Se vůbec divím, že s tebou diskutuje - kolikrát je to rozhovor jak s malým děckem.
odpověděl(a)
Co? Nějaká logika, říká ti to něco? Píšeš, že je stále o parník před ostatníma. Upřímně, hluboce pochybuju, že vůbec kdy byl před ostatníma. Možná tak na úrovni špičky svého ročníku. Velmi slabého ročníku v útoku. Teď je tedy podle tebe o parník před kým? Před kluky ve Frýdku? Těžko, tedy ani před Kvasou. Nebo juniory v Třinci? To jako fakt?
odpověděl(a)
Mojac: no já narozdíl od tebe guglit umím, tak se tu neztrapňuj.
A aby jsme to zbytečně nenatahovali, tvoji 60-ti kiloví borci mají oba 81 kg.
odpověděl(a)
Chlape ty jsi asi nějaý nemocný.Kdes přišel na Třinec,kde na ročník a jak tě napadlo,že je utočník.Ty máš doma křišťálovou kouli?
odpověděl(a)
Ty umíš totíž jen guglit o tom jsme se tady všichni přesvědčili.
odpověděl(a)
Jj, zato ty umíš akorát žvanit, parníku.
Já myslím, že vím moc dobře o koho se jedná. To ses tady prokecal, když jsi tady strašně brečel, jak se ubližuje mladým a neberou se do repre.
A ikdyby to náhodou byl jiný (jakože není), tak kdo je proboha v Třinci, nebo FM o parník před ostatníma? 4 Určitě nemyslíš někoho, kdo má 16 roků.
odpověděl(a)
Já jsem se tady k tobě nevyjadřoval a mého kluka tady taháš ty,tak mi nepiš,že žvaním.
odpověděl(a)
Ano to jsem psal,ale ne o klukovi,mamlasi a plati to pořád.
odpověděl(a)
Bojuj.. 2
Jak píšu, ten parník je nějaký vacherlatý. WSM ligu jsi nezpochybnil, lepší liga to nebude. Nikdo takový tu není. Je mi jasné, že budeš mlžit. Ale prostě ty a realita se jaksi neslučuje. Prostě nějaký max. průměr a ty ho máš za úplného borce (jak píšu, jsem si téměř jistý, o koho jde).
odpověděl(a)
to csfanda: jaxi se vytratila pointa. A to je proc mladý Zacha nehraje. Ty dva 60ti kilovy borce zmiňuji z toho důvodu, že dostali přednost před ideálem dnešního NHL. Teda dle tebe a tvého kamaráda.
odpověděl(a)
Ono to jen ukazuje (znovu a opakovaně), co jsi za člověka. Charakteru jsi moc nepobral. Špinit unfair někoho jiného, kdo už se nemůže bránit, to mně u tebe vůbec nepřekvapuje. Prostě něco napíšeš a ono to je úplně jinak, že.
Bude hrát, nebude hrát.. To jak jsi napsal, se teprve rozhodne v budoucnu.
Edit: a ještě píšeš, že jsem něco takového tvrdil i já (ono kdoví, co tvrdil Bolacký. Ty jsi takový křivák, že ty si klidně něco vymyslíš, vždyť jsi to dokázal i v tomhle vlákně). Jak píšu, ty jsi fakt charakter, mojackej..
odpověděl(a)
S tím,že to tvému klukovi nevyšlo si nic nedělej.Mladý studuje a hokej je jen zábava i když je o ten parníček vepředu 2
odpověděl(a)
Tak určitě 5
odpověděl(a)
Já jsem věděl,že dostaneš rozum 5
odpověděl(a)
A vůbec si z toho nic nedělej. Škoda parníku 9
odpověděl(a)
To víš,že nebudu,mně to celkem nevadí,že mu to jde.
odpověděl(a)
Takže extraligu a nejspíš i repre odmítá, určitě ho tam tahají, parník je parník 8
odpověděl(a)
to csfanda: sak ty ani nevíš co si říkal. Prostě v nevinné diskuzi o mladém Zachovi dokážes pošpinit mě, realistu i jeho kluka. A ještě udělat přednášku o charakteru. Prostě fizlacke manýry se vším všudy. A už mi neodpovídej, aby si nás někdo, nedej Bože, nespojoval.
odpověděl(a)
To víš že jo, miláčku, děkuji ti za tvrzení něčeho, co jsem jistě netvrdil.
Zato ty nevíš, že jsi blábolil ani v tomhle vlákně. Ty si tak určitě pamatuješ na to, co psal kdo před rokem a víc, blábolo. A už mi dej svátek.
odpověděl(a)
Dobrou zoufalče. 8
odpověděl(a)
A pozdrav mladého, ať vyšší mety neodmítá 10
odpověděl(a)
No páni 4 Co se to tu zase dělo? Proč jste si tu debatu nerozjeli v novém vlákně? 1 No nic ... ještě reakce na tu první reakci .... rozumím, že vůbec nechápete co jsem napsala ....
, - odpovědět
Už ted je jasné,že z kamevády se nevychová žádný druhý Jágr.
, - odpovědět
Co je? Tady je nějak mrtvo.Mladéj nehraje,to se dalo čekat.
, Snih a zima? odpovědět
"Hráči ve Vancouveru letos poprvé poznali na vlastní kůži pravou kanadskou zimu se sněhem a ledovým větrem, nic takového prozatím letos v New Yorku k vidění nebylo."

Chapu, ze se k vam obcas nedostanou spravne informace, ale zdroj tohoto? 1 Ve Vancouveru bydlim, od mala fandim Devils, vcera jsem na zapase byl a ve Vancouveru nikdy neni zadna prava kanadska zima, navic vcera bylo cca 9 stupnu a ani po snehu a vetru ani pamatky :-) Maximalne zacalo okolo 21:00 trochu poprchavat... 5
icon odpověděl(a)
Tak to se omlouvám za mýlku. Syn mi poslal video se záběry plochy pokryté sněhem při vystupování z letadla. Tak je možné, že to bylo už v Edmontonu - moje chyba 7 1
odpověděl(a)
jj myslel jsem si ze nejak tak to nedorozumeni vzniklo... Muselo to byt urcite nekde jinde, nez ve Vancouveru, asi tedy ten Edmonton 1
icon odpověděl(a)
Ale děkuji za upozornění, ani jsem netušil, že někdo z Vancouveru sleduje tyto webové stránky. Posílám tedy pozdravy na západní pobřeží 1
, - odpovědět
Co v týmových statistikách znamenají zkratky SOG, GVA a TKA?
odpověděl(a)
střely na branku, odevzdané puky a získané puky
odpověděl(a)
Díky 1
, - odpovědět
No nevím,jestli to bylo jen těmi vyloučeními.U hráče hrajícího prvního centra a všechny přesilovky nemůžete neustále vyzdvihovat uspěšnost na buly a ice time.Psal jsem to tady vždycky a tak to zkrátka je.Pokud nebodujete hrajou jiní a v NHL je taková konkurence,že to platí dvojnásob.Myslím,že se mladému hledá jiná pozice než pro kterou je vhodný a na kterou má.Nikdy nebyl a nebude tvořivý bodující hráč,ale postavou a nadrilovaným pojetím hokeje hráč do 3 lajny,kde bude bruslit,bourat a sem tam udělá nějaký bod.Pozice v první lajně mu totálně svázala ruce i hlavu,zbytečný tlak.
odpověděl(a)
Presne, ted spis pripomina Martina Hanzala nez Jevgenie Malkina. Dokud ale hraje, tak je to dobre a treba jednou chytne drajv
odpověděl(a)
Na prostý souhlas,líp bych to nenapsal.PZ je jenom pruměrný hokejista
odpověděl(a)
Nějak mi to nedá,přece jen na tohle musím reagovat.Především s tím prvním centrem...nevím,kolik jste toho chlapi viděli,ale mě připadá,že ty tři centři tam dost rotujou a není to úplně pevně daný.Pavel se často mění s Henriquem.
A přesilovky?Pavel ani zdaleka nechodí na všechny a v první přesilovce není ani omylem.Hall,Henriqe,Palmieri Johansson,Butcher...ale to jen tak pro pořádek.
Přijde mi vždycky úsměvný,když někdo pořád škatulkuje hráče na průměr,nadprůměr ,podprůměr...obvykle to dělá někdo,kdo nikdy nesportoval.Protože dostat se na takovouhle úroveň,hrát v devatenácti stabilně NHL,to nejste průměrnej hráč ani omylem.Už jsem to tady jednou rozebíral ve vztahu k Theovi.I kdyby Pavel nakonec hrál třetí lajnu,tak co?Je to důvod k výsměchu,posměškám?Nikdo neví,jaké má od trenéra zadání,úkoly.Vždycky čekám,kdo vyleze z nory ve chvíli,kdy má Pavel nějaké problémy a hned se to tady rozjede.
Upřímně,já mít takovouhle kariéru ve dvaceti,tak jsem naprosto nadšenej.Nebo mít takovýho syna,tak jsem pyšnej jako blázen.
Mimochodem i Hanzal je úžasnej hokejista,hraje jedenáct let NHL,takže i kdyby byl Pavel opravdu jako on,tak je to přece skvělý.
Ale protože mi si tady nevážíme ničeho a nikoho,tak se můžeme posmívat a pošklebovat lidem,kteří dávají sportu všechno,nemají žádné skandály a na rozdíl on nás to někam dotáhli.
Když tady chci seriózní odpověď od realisty ohledně Nečase,tak mlčí,nenapíše nic .
Jenom trousit jedovatý sliny,přisadit si,když se něco nepovede...to je smutný.
Ještě k Pavlovi,přece on se tím trápí nejvíc,jestli se mu nedaří podle jeho představ nebo představ trenéra.On sám určitě má od sebe ty největší očekávání.Vůbec nepochybuju,že proto dělá všechno co může.
Vůbec přitom nejde jenom o Pavla,stejně přeju Vránovi,Pastrňákovi,Kašemu nebo Hertlovi.Nikdo tam není z protekce,to místo si tam museli vybojovat.Ti kluci zaslouží respekt.Jenže to se tady nenosí.Nechci tady nikomu kázat,ale fakt si někdy říkám,kde se to v nás bere.Zbláznili jsme se už úplně?
odpověděl(a)
Moc dobře napsáno. Vidím to stejně.
I kdyby nakonec z něho byl centr třetí řady, propadák by to nebyl. Tady crčí zášť od někoho, jehož synátor nedokázal ani zlomek mladého Zachy. Tahle doba je závistivá.
odpověděl(a)
To musí být mindráček až hrůza :o)) Že se vám chce kluci na takové iqtykve jako je bmv vůbec reagovat 1 a nejde jen o ten názor samotný, ale von tady souhlasí s něčím co tu ani nikdo nenapsal 5
odpověděl(a)
pro Lexa:No nevím jestli ten přízpěvěk byl na mně a doufám,že ne.Nikoho jsem v něm nekritizoval a,že bych někomu záviděl už vůbec né.Jen jsem zkrátka popsal skutečný stav věci,reagoval na velkohubá prohlášení otce o tom kolik máme top Čehů v prvních lajnách,kde mladého zařadil,ale zkrátka momentálně žádným top utočníkem v NHL není.A naprosto souhlasím s tím,že dostat se mi kluk do NHL,tak ať si tam klidně šmydlí 4 lajnu,protože kolika hráčům se to povede.Ale už z podstaty mého nicku vidím situaci reálně a to by mněl otec Zacha vidět taky.Zkrátka mladý je hráč do 3 lajny s tím by se měl smířit a být na to hrdý.

Mimochodem první přízpěvek jsem psal aniž bych věděl,že v zápase nehrál prvního centra jako obvykle.Takže nějaké čekání až se mu něco nepovede je mimo.
odpověděl(a)
Z podstaty Vašeho nicku vidíte věci vždy reálně, tedy máte vždycky pravdu. Jen si dejte bacha, aby se tu neobjevil nějaký Váš oponent s nickem pravda, protože, ten by byl ještě pravdivější. Pokud hrál někdo někdy první lajnu, pak musí i realista realisticky uznat, že je to hráč první lajny. Zítra sice může být hráč třetí lajny, pak druhé lajny a tak se to může měnit. Takže realisticky byste ho musel nálepkovat po každém zápase jinou lajnovou nálepkou.
odpověděl(a)
bmw neblbni takhle nikdo nepozná jestli to myslíš vážně nebo si děláš z realisty prdel.

Každému přeci musí být jasné že když si někdo udělá web o sobě a vlastním synovi tak o něm bude psát hezky. A když bude mít Pavel za zápas nejvíc střel a nejvíc ztracených puků tak je přeci jasné že tady se bude psát o střelách, to musí pochopit i realista. A je to tak správně.

A pokud Pavel padá nejdál do třetí řady a druhé přesilovky a opakovaně dostává šanci v první lajně tak je na tom vlastně podobně jako Jarda Jágr. Jarda vlastně taky až tak dobrý hokejista není, na Gretzkého bodově dost ztrácí 5
odpověděl(a)
Kluci líp bych to nenapsal.Akorát jen dodám,že už i v NJ to vidí stejně blbě jako já,ti amatéři,závistivci a škarohlídí.Asi vás tady nečetli. 4
odpověděl(a)
Opravdu?
2
odpověděl(a)
My jsme zase teď ve volbách pochopili, kdo jsou realisté.

Co já jsem čet na netu tak ohlasy na to že PZ dva zápasy nehraje jsou v New Jersey z většiny nechápavé až nasrané. Co má za lubem trenér nebo co se doopravdy děje můžeme jen hádat.

Ale je hezké že máme alespoň tu jistotu, že tam kde se momentálně třeba i nedaří, přijdou realisté přilít trochu oleje do ohně a nasypat trochu soli do ran 5
, - odpovědět
Zápas s Washingtonem jsem viděl celý. To vyloučení byla vyloženě smůla a jako napotvoru dali Caps dva góly. Jinak kluci hráli solidně. Je hezký vidět dva český mlaďochy v prvních lajnách.Pavel bych řekl, že hraje tak zodpovědně dozadu, až se skoro nedostane do koncovky.Vlastně skoro nestřílí.Kuba je spokojený, hraje hodně, boduje.... Tak hlavně vydržet.
, Daří se jim odpovědět
Ale co jsem viděl (pravda, moc toho nebylo), tak PZ musí dost přidat. Zatím je to na prvního centra takové nevýrazné.
icon odpověděl(a)
Souhlasím s Vaším názorem.
odpověděl(a)
Tak asi nějak takhle by to šlo... 1 1 Gratulace a ať to Pavlovi vydrží!
odpověděl(a)
Ta teč byla boží 5 ... přesilovka naprosto úžasná! Nejvíc Bratt .... podržená modrá, krásná rychlá přihrávka a stejně rychlá Pavlova reakce. Mimochodem ... věkový průměr přesilovkové formace ... 21 let 1
, - odpovědět
Viděl jsem taky PZ,nejvíc se mi líbil uvod zápasu,když hráči nastupovali na led.Do toho hrála moje nejoblíbenější kapela AC/DC,to bylo famozní.PZ st.to vystihl,mladéj byl mdlý.Moc se mi to nelíbilo,až na to v hazování,tam byl dobréj
, - odpovědět
Na PZ se podívám.Možná mě překvapí a bude hrát dobře.Viděl jsem tři zápasy našich hráču a byl jsem spokojený.
odpověděl(a)
Tak já se podíval,PZ mě nepřekvapil.Hrál dobře... 1
Viděl jsem zatím taky tři zápasy a je to neskutečně rychlý...Třeba Dallas hrál výborně s Vegas,ale Fleury chytal famózně.Na Jágra jsem zvědavý hrozně,ale bude to mít těžký.Přijel pozdě,chvilku bude potřebovat na rozkoukání.Navíc si myslím,že třetí řada s icetimem okolo deseti minut,to není nic pro něj.Pamatuju si to z NJ,kde ho Oates úplně odstavil,JJ byl úplně vyřízenej psychicky.Zřejmě s ním počítají do přesilovky,to je jeho parketa.Ale on musí být na ledě,ne dělat maskota...Každopádně sezóna se rozjela slibně a těším se ,co bude dál.
icon odpověděl(a)
Popravdě řečeno, PZ si dobře počínal na vhazování a dostal velký prostor, ale zápas se mu určitě nevydařil podle představ. Přípravné zápasy se mu herně víc dařilo, působil svěžejším dojmem. Na mě působil trošku unaveně, ale už po týdnu se uvidí, jak ten náběh na sezónu zvládne. Hraje se teď obden, takže se to i v týmu bude postupem času trochu selektovat.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

suchapriprava.jpg

Reklama