Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

ZAČÍNAJÍ MISTROVSTVÍ REPUBLIKY

Tak už je to po roce opět tady. Vítězové žákovských lig v jednotlivých třídách absolvovali v posledních dnech tu nejlepší přípravu, kterou jim trenéři byli schopni naordinovat. Někdo vyrazil na poslední kontrolní turnaj, někdo dal přednost sérii přípravných utkání a jsou i tací, kteří se v klidu připravovali na svých stadionech.  U všech lidí spojených s jednotlivými úspěšnými týmy stoupá hladina adrenalinu s každým dalším dnem.  Hráči a trenéři mají obarvené hlavy na jednotný odstín jak velí již zažitý rituál doprovázející play-off a mistrovství republiky, což celkovou atmosféru ještě více elektrizuje.

Každý hráč už pod kůží cítí, že velké měření sil je za dveřmi. Nebude to taková procházka "růžovým sadem" jako byla pro mnohé ligová soutěž, ve které jenom málokdy odcházeli poraženi. Republika je velká výzva , ale také jeviště, ze  kterého se vzhledem ke kvalitě soupeřů odchází mnohem častějí z utkání se skloněnou hlavou.

Nejdříve začíná šampionát sedmých tříd. První výsledky budou známy už dnes večer a jistě o mnohém napoví. Oproti minulým rokům bude zajištěna na  webových stránkách k jednotlivým MČR, zřízených speciálně pro tento účel, velmi dobrá informovanost. Je skvělé, že u nás také po této linii jdeme dopředu. Informace podané včas tímto skvělým a vyčerpávajícím způsobem slouží k dalšímu rozvoji mládežnického hokeje. Všem zainteresovaným lidem za to patří velký dík a uznání.

Věřím , že některé zajímavé informace naleznete i na tomto místě.

Přeji všem ty nejhezčí zážitky z vrcholu hokejového roku !

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_9798.JPG

Reklama