Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Životní hokejová šance v USA

15.5.2018

Existuje mimořádná příležitost rozvinout hokejové umění vysoce talentovaných hráčů ve státě Michigan v USA za velice zajímavých podmínek, především po stránce sportovního a osobnostního rozvoje zaměřeného na pozdější uplatnění v oblasti zámořského profesionálního hokeje.

Jedná se o jednoho hráče ročníku 2004, který by mohl nastoupit do sezóny 2019/20, a hrát nejlepší americkou soutěž AAA s o rok staršími hráči, a dále jednoho obránce ročníku 2003, který by mohl nastoupit do sezóny 2018/2019 rovněž do týmu 03 AAA.

Více informací:

http://www.kameveda.com/cs/agentury/425-prilezitosti-pro-talentovane-dite-v-americe-jak-k-nim-pristoupit

Protože konkrétní informace se nachází v zadní části článku, který je pro nečleny klubu nedostupný, lze se dotázat na e-mail:

pazacha@email.cz na bližší informace.

Jedná se o mimořádnou příležitost pro rozvoj, se kterou jsem se doposud nesetkal, ale jedná se současně také o příležitost pouze pro hráče mimořádných kvalit.

Pavel Zacha

 

 

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, hoowei odpovědět
Hair extensions are suitable for everyone. No matter which hairstyle you chose, you can put on clip in hair extensions to change your look. For those girls whose hair is short but want to have longer hair, the hair extensions sale can help them have long hair immediately. There are three reasons to put on hair extensions: first, your hair will not grow. Second, you want to have a fuller look. Third, regardless of your hair type, if you want to try something new and don't want to wait for your hair to grow out human hair extensions can help you go from short to long in a matter of hours. After you attach extensions to your hair successfully, you can make your hair into many styles, also you can style virgin hair extensions sale with comb coils very easily. After attaching them, the short hair can change to the longer one at once. There are cheap hair extensions and locks extensions which are commonly used, while braid extensions are not often used. Hair attached through these methods is quite strong.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_3745.JPG

Reklama