Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Životodárná čistá zásaditá voda obohacená aktivním vodíkem přináší úplně novou kvalitu do sportovní a zdravé výživy

Doplněno kompletním textem článku 18.7.2018, 21.27 hodin

17.7.2018

 

ŽIVÁ VODA

 

Existují obchodní triky, výrobky a technologie, na kterých díky propracovanému marketingu vydělají obchodníci, ale svým uživatelům novou kvalitu nepřinášejí. A pak se čas od času objeví něco, co určité odvětví posílá do jiné dimenze. V hokeji to byl objev kompozitových hokejek, v tenisu přechod od klasických dřevěných raket s malou hlavou na technologicky úplně jiné kompozitové rakety. No a v oblasti zdravé a sportovní výživy je takovým skokem do třetího tisíciletí čistá životodárná zásaditá voda obohacená molekulárním vodíkem.

Můžete za sportovní a zdravou stravu utrácet statisíce, ale pokud nebudete mít základ - tu nejkvalitnější vodu - nedokážete vystoupat na vrchol ledovce v této nesmírně důležité problematice z hlediska sportovního výkonu, zdraví a kvality lidského života.

Určitě ji nemusíte mít hned a za každou cenu, ale je dost dobře možné, že díky tomu umožníte konkurenci přejít do zdrcujícího trháku.

Zdravá a sportovní strava představuje jednu z hlavních oblastí, které jsem se snažil v posledních dvaceti letech teoreticky i prakticky věnovat v souvislosti s rozvojem sportovního talentu. Pokud se někdo systematicky věnuje výchově dítěte, které má namířeno do profesionálního sportu, jedná se  dnes už o naprostou nutnost. Několikrát jsem během těch let byl požádán o propagaci toho či onoho výrobku, produktu nebo značky, která figurovala v oblasti zdravé nebo sportovní výživy, ale nikdy jsem nic takového neudělal, protože současná sportovní a zdravá výživa vedle svého nesporného přínosu představuje také obrovský byznys, ke kterému jsem nechtěl přispívat v případě, pokud si něčím nejsem absolutně jistý. Už jen z důvodu, že prostý člověk nedisponuje testovací laboratoří, kde by bylo možno vše spolehlivě doložit, otestovat a porovnat tak, aby si za svým tvrzením mohl stát.

Když se svěříte do rukou výživového specialisty, stáváte se současně členem jeho stáje oveček živící jeho byznys. Jednak přímo v platbách za poradenství a služby, ale i zprostředkovaně díky vašemu nasměrování na produkty, z jejichž pořizovací ceny opět z části profituje onen poradce. Nic proti tomu, je naprosto logické, protože k získání specifických znalostí a k propagaci bylo třeba vynaložit nějaké úsilí a dnes vám nikdo nedá nic zadarmo. Jenomže nikdy nemáte jistotu, zda ten který produkt je skutečně tak čistý, zdravý, prospěšný a nepostradatelný, nebo je u něj pouze výhodný rabat - což do celého vztahu vnáší prvek nejistoty, kterou ale v oblasti služeb zažíváme dnes a denně.

Jiný případ

V tomto článku bych vám chtěl ale představit diametrálně odlišný případ. Jedná se o absolutně špičkovou japonskou technologii, kterou považuji za naprostý přelom ve světě zdravé a sportovní výživy. Když jsem se v květnu omlouval za slabou produkci článků díky tomu, že se věnuji kompletnímu servisu, včetně výživy a sportovního sparingu se synem, který se připravuje na přelomovou sezónu v NHL, zmínil jsem tehdy testování špičkových technologií. A také to, že se o tyto poznatky s Vámi následně podělím. Musím podotknout, že jsme v posledních šesti letech testovali doslova kde co. Něco se osvědčilo, něco ne. Dnes mám pro vás něco jiného, poznatek, který bych z hlediska významu a možného přínosu označil jako absolutní

č. 1 posledních let.

 Jedná se o věc, která vás může do značné míry osvobodit od závislosti na druhých a současně výživu sportujícího dítěte, vaši, i celé rodiny posunout do úplně jiné kvalitativní dimenze. Z hlediska sportovního výkonu, zdraví, životního pocitu i například dlouhověkosti.

Trvalo mi celkem tři měsíce, než jsem si vše nastudoval, zkontroloval, pak měsíc testoval se synem v každodenní praxi, až jsem si nakonec vše pořídil vlastní. Také jsem vznesl dotaz na některé lékaře, dále výživové specialisty nejen od nás, ale například i ze Švédska, kteří se věnují špičkovým hráčům NHL.

Dnes se to vše stává významnou součástí našeho dalšího života. Je to věc, kterou mohu s úplně čistým svědomím doporučit všem, kteří chtějí změnit limity svých sportovních výkonů, kvalitu svého života a především své zdraví. Všem, kteří chtějí podpořit skutečně významně kariéru svého dítěte, ale třeba i své firmy či sportovního klubu.

Jedná se o záležitost naprosto zásadního významu, která překonává vše z toho, co tady kdy dříve zaznělo. Mrzí mě, že jsem se s tímto elixírem života setkal až tak pozdě, ale je to tím, že se jedná o technologii v Česku doposud téměř nepoužívanou. Dnes je u nás teprve něco málo přes dvě stovky těchto přístrojů v provozu. Současně se jedná o technologii velice známou a frekventovanou především v Japonsku, odkud pochází, a potom hlavně v USA nebo Velké Británii.

Přitom se jedná o "obyčejnou vodu"!

Změň vodu - změníš svůj život!

Když jsem o tom poprvé zaslechl krátkou zmínku od jednoho známého odborníka, moje první reakce byla naprosto negativní. Dál jsem jej vnímal pouze z důvodu, že ho znám dlouho. Vždy byl ve spojení či hodně nablízku u vývoje a využívání špičkových technologií zabíhajících do oblasti vrcholového sportu, takže k němu chovám určitý respekt.

"Ne, promiň, já nechci už nic slyšet o dalším skvělém produktu, nemám čas ani energii studovat spoustu informací a nevěřím, že by "obyčejná voda" mohla představovat nějaký zázrak, kterému by se vyplatilo věnovat čas. Nakonec jsme souhlasil se čtvrthodinou, během které si vyslechnu nejdůležitější informace. Až během ní jsem silně znejistěl, protože každého, kdo trošičku fušuje do sportovní a zdravé výživy, musí už ty první úvodní informace doslova šokovat. Vyžádal jsem si mnohem víc podkladů a během jediného dne je prostudoval. Došlo mi v ten moment, že jsem se s tím setkal už před léty, kdy mi jedna doktorka čínské medicíny pro syna nabízela "živou a mrtvou" vodu, což je stejný produkt, pouze jinak nazvaný. Ale nikdy se nezmínila, jak ji vyrábí, chtěla jen velice draze prodávat samotnou vodu s téměř zázračnými účinky. Pak jsem už jen požádal o vyzkoušení přístroje a vše načasoval tak, abych mohl vodu testovat jednak sám, ale hlavně i Pavel Zacha ml. během prvního měsíce fyzické přípravy na další sezónu. Přestože jsem si chtěl udělat jasno během třiceti dnů, už druhý den jsem byl pevně rozhodnutý. Prostě, pokud mám udělat něco skutečně prozíravého pro rodinu i pro svoje zdraví, musím se nezbytně orientovat přesně tímto směrem!

A pak už jsem se nemohl dočkat, až si pořídím vše vlastní. Dočkal jsem se v tomto týdnu.

Moje studium živé vody samozřejmě pokračuje dál, ale už dnes jsem si naprosto jistý tím, že svůj život a výživovou praxi budu vždy dělit a epochu "před vodou", a na epochu "za vodou". Nikoliv v tom často používaném významu bohatého rentiéra, ale ve spojení s "živou vodou", nefalšovaným elixírem života a zdraví.

Dnes bych se nechtěl věnovat podrobnému informačnímu servisu, protože těch důležitých informací i způsobů použití je hodně. Považujte těchto pár vět pouze jako vstupní informaci, na kterou budou navazovat další. Věřte, že si zaslouží vaši maximální pozornost. Zde je několik základních informací, které musím uvést na úvod:

Zde odkaz:

http://www.kameveda.com/cs/vyziva/vyziva-mladych-sportovcu/448-ziva-voda-existuje

 

závěrem:

 

Praxe

Během přípravy se synem jsme živou vodu konzumovali už od rána v průběhu celého dne. Já jsem začínal den vypitím 0.4 litru živé vody, následovala osobní hygiena a koktejl ze semen, borůvek a bylin, opět s použitím živé vody. Na sportoviště jsem s sebou bral do tašky s nářadím dvě litrové skleněné lahve obohacené vody, syn konzumoval během 90 minut. tréninku litr a více vody. Začínali jsme první týden s pH 8.5, ve druhém a třetím týdnu jsme pili vodu s pH 9.0 a v posledním týdnu přišla na řadu voda s pH 9.5. Vodu jsme pili čistou, ničím neředěnou ani ochucenou. Veškeré další vaření a koktejly byly vyrobeny výhradně s vodou sycenou vodíkem. Musím napsat, že jsem celý měsíc vydržel provádět sparing (tenis, basketbal, volejbal, stolní tenis, fotbálek, cyklistiku, hody s míčem pro americký fotbal...) bez toho, že bych se nějak namohl, zranil či jinak vyřadil z procesu, což se mi v předchozích letech v podobném zatížení podařilo hned první nebo druhý den. Je fakt, že jsem pro ten účel celoročně trénoval každý den, ale jsme přesvědčený, že určitý významný podíl má i obohacená voda, která mi umožnila držet se "tak dlouho nad vodou".

V současnosti konzumuji vodu s pH 9.0 a její spotřeba kolísá kolem 4 litrů denně, syn Pavel má tuto vodu k dispozici v USA, kde se nyní připravuje. Vodou zásobuji také rodinu a nejbližší přátele.

Konzultace a bližší údaje

Kolem této vody je ještě třeba doplnit velké kvantum informací, což mám postupně v plánu, ale pokud vás článek zaujal a potřebujete vědět víc už teď, nemám problém s tím, abyste mi zavolali nebo poslali e-mail s dotazem, rád vám vyhovím.

tel.:+420 775 178 805

e-mail:pazacha@email.cz

 

 

 

 

 

   

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, Kyselé okurky!!! odpovědět
https://farmazdravi.cz/vite-co-se-stane-v-mozku-pokud-kazdy-den-snite-jednu-kyselou-okurku/
icon , - odpovědět
Chtěl bych sdělit těm, které tato informace zaujala, že se mohou směle obracet pro další informace přímo na mě, jsem ochoten podat další důležité informace, případně zajistit i nákup přístroje, pokud to dospěje do této fáze, už jsem to v minulých dnech řešil, takže se postupem času stávám zkušenějším i v tomto ohledu 1
V článku jsou pouze obecné informace, mnoho praktických otázek ještě zbývá zodpovědět, pokud o ně budete mít zájem.
, Pitný režim odpovědět
Možná to nesouvisí s živou vodou,ale je to zajímavý rozhovor.Jeden i druhý....https://video.aktualne.cz/dvtv/mestak-pitny-rezim-je-jen-byznys-lide-jsou-na-nem-zavisli-cl/r~17d8aac67e3111e8aa390cc47ab5f122/
https://video.aktualne.cz/dvtv/pitny-rezim-je-dulezity-pit-se-musi-i-kdyz-nemame-zizen-opon/r~13d4e5d8845e11e8a7cbac1f6b220ee8/
odpověděl(a)
fred perry
kate spade outlet sale
coach outlet online
true religion outlet
nike roshe run
canada goose coats
converse shoes
fred perry
michael kors factory outlet
michael kors outlet store
nba jerseys
nike kd 10
uboutin shoes
coach outlet store
chrome hearts outlet store
christian louboutin shoes
titans jersey
suicoke sandals
coach factory outlet online
givenchy handbags
michael kors outlet online
fitflops
coach outlet online
ugg outlet
kendra scott
coach factory outlet online
cheap air max
gucci outlet online
ferragamo outlet
coach factory outlet online
coach outlet store online
christian louboutin sale
coach outlet online
coach outlet store
kobe shoes
giuseppe zanotti shoes
adidas nmd
cheap soccer jerseys
fitflops sale clearance
kate spade outlet online
ugg boots
ralph lauren uk
ed hardy shoes
air jordan shoes
true religion outlet store
pandora charms sale clearance
oakley sunglasses outlet
vans sneakers
michael kors outlet clearance
coach handbags outlet
adidas superstars
coach outlet store
adidas outlet online
moncler
adidas shoes
canada goose outlet store
fitflops sale clearance
nike basketball shoes
twins jerseys
nike blazer
michael kors outlet store
hydro flask sale
yeti cup
kate spade outlet online
ralph lauren outlet
canada goose coats
cubs jerseys
coach outlet online
ralph lauren uk
michael kors outlet canada
christian louboutin shoes
coach outlet online
cheap jordan shoes
moncler outlet online
oakley sunglasses outlet
air max 2017
coach factory outlet online
nike outlet online
louboutin outlet
pandora charms outlet
christian louboutin outlet
coach factory outlet online
soccer jerseys
air max pas cher
nike outlet store online
david yurman jewelry
kendra scott
ugg outlet clearance
pandora jewelry store
michael kors outlet clearance
yolo
, - odpovědět
Tak tohle fičelo a mohutně už před 30 lety.Domácí elektrolyzační výrobny.Je to staré jako svět a pokud by to bylo takto zázračné,tak to dělají lidé doteď.Jinak dobré popití,jen,aby jste za pár měsícu nepřišel na to,že vám v této vodě něco chybí.
, voda čo ma drží nad vo odpovědět
„Kde na to ty "mrchy"* ( * oprava redakce) šikmooké přišly“
Chodím na tyto stránky už jenom z důvodu určité zábavy.Pane Zacho,Vaše rétorika je mi velmi blízká a vaše slohové vyjadřování s exelentím pravopisem jazyka českého je pro mě na rozdíl třeba od pana Palaščáka velmi dobře čitelné.Teď jste mě ale zase dostal do rozpaků.Vzpomínám na Vaše tehdejší vychvalování vložek do bruslí za „příznivé“ ceny,které jsem sice nikdy nevyužil,protože jsem na to prostě měl svůj názor.Nevím,jesli Váš syn tohoto tenkrát objevného vynálezu stále využívá,ale vzhledem k tomu,že už o tom nepíšte,domnívám se,že ne.
Nevím,do jaké míry je zrovna pro Vás pití živé vody tak blahodárné,ale věřte mi,že pro mě je po stokilometrové projížďce na kole blahodárné několik půllitrů dobrého piva.Jsme přibližně ve stejném věku stejně tak jako většina mých cyklistických kamarádů a pochybuji,že bych někoho z nich po projížďce přesvědčoval o blahodárnosti něčeho jiného,než piva v naší základně,která nese název díky blízkému hřbitovu „Rakev“.
Přeji Vám mnoho úspěchů v prosazení tohoto neskutečného objevu s přísadou semen , borůvek a bilin.Jen mám obavy aby jste nedopadl podobně jako Dominátor ……..
https://www.youtube.com/watch?v=XtiOYNRLBT8 4
odpověděl(a)
Vložky do bruslí jsou náhodou skvělá věc při sebemenším ortopedickém problému, takže vlastně vždycky když nemáte naprosto přesně konfekční průměrnou nohu. Nevím co přesně propagoval pan Zacha ale obecně vložky nejsou nic čarodějného.
icon odpověděl(a)
1 Jak na to ti Japonci přišli? To je docela zajímavá otázka. Jak jistě víte, stejně jako Německo prohráli válku, museli za to zaplatit a podléhají dodnes nějakým omezením, například v oblasti zbrojení. Což se ale v konečném součtu projevuje jako výhra, protože to přineslo astronomické úspory. Proto se vrhli se zaujetím snad i geneticky daným, opravdu velice systematicky do prozkoumávání oblastí, které viděli do budoucna jako nejperspektivnější. Jednou z těch strategických oblastí je podle nich voda. Voda skutečně čistá, zdravá, chutná, které je ve světě stále větší nedostatek. Proto viděli velký potenciál v moderních technologiích, které by byly schopny něco takového produkovat. Prý se mnohokrát vydali špatnou cestou, ale nakonec se jim to povedlo. Sestavili přístroj, který lze instalovat do každého domu, bytu, školy, nemocnice nebo sportovního klubu. V souvislosti s tím objevili ještě řadu dalších zajímavých věcí, které také uvedli v život. Snad také to přispělo ke zlepšení kvality života dnešních Japonců, kteří se dožívají nejdelšího věku ze všech národů na světě. Podle názoru vědců určují délku života geny pouze z 20 procent, zbytek určuje prostředí - tedy životní styl a přijímaná strava. Japonský ostrov Okinawa se pyšní nejvyšší koncentrací stoletých lidí na světě, přestože byl za války okupován a pak tam vypukl hladomor. Lidé tam nečiní nic výjimečného, snad kromě orientace na přírodu a její zdroje, střídmost v jídle, při které ctí pravidlo "hara hachi bu", tedy při jídle se nasytit pouze z 80 procent. Nebo ještě stojí za zmínku velký podíl tofu v jídelníčku.
Ale abych to zkrátil, Japonci takové technologie objevili, protože je chtěli objevit, připadalo jim to důležité. My se orientujeme jinak, třeba na to pivo, které je skvělé a po únavě snad nemůžete vypít nic lepšího, také jsem už nějaké vypil, ale protože velká část Čechů se naopak věnuje bezuzdné konzumaci tohoto moku, nacházíme se v žebříčku různých problémů a nemocí či mortality na úplně opačných pozicích, než právě Japonci.
Víte, před léty jsem se nechtěl spokojit třeba s tím, jak se tady vychovávají hokejisté a rozhodl jsem se vést rodinu úplně jinou cestou. Mnozí si klepali na čelo, ale neustoupil jsem. Bylo to náročné na energii a velice nepohodlné, ale dnes jsem moc rád, že jsem se k tomu tehdy rozhodl a manželka nakonec souhlasila. Také jsem se nechtěl ušpinit praktikami, které jsou u nás v tomto prostředí běžné, toho si možná cením ještě víc.
A dnes, když jdu nakoupit do města, tak potkávám mladší lidi než jsem já, kteří se sotva belhají za nákupním košíkem a onen výjezd za nákupy pro ně představuje poměrně náročný a bolestivý sportovní výkon, po kterém si musí řádně odpočinout. Já si chci naproti tomu ještě zahrát naplno tenis i s tím, že dobíhám kraťasy, nebo si zasprintovat tak, že "ještě mohu cítit vítr ve vlasech". Pro mnohé blbost, pro některé naopak smysl plnohodnotného života. Opět je to nepohodlné a stojí to úsilí a námahu, ale vidím v tom smysl, je to vlastně životní filozofie. Takže živá voda pro mě představuje něco, co do této filozofie nejen že zapadá, ale momentálně ji stavím na absolutně první místo a každý den s láskou oprašuji podstavec, na kterém stojí. Vám všem jsem chtěl pouze poskytnout informaci, že cosi takového existuje a lze si to pořídit. Můžete v klidu žít dál svůj život bez kvalitní vody a jistě nepoznáte žádný rozdíl. Ctím to a vůbec nikomu nic nenutím. Je to jen příležitost cosi změnit.
Nevěřili byste, kolik jiných lidí se po seznámení s touto technologií rozhodlo vše držet v tajnosti. Ale svoji rodinu a své blízké přátele jsem se snažil pomocí skutečně přesvědčivých argumentů a informací přesvědčit, aby tento dar také využívali, protože mi na nich nejvíc záleží.
odpověděl(a)
Tu hlášku o Japoncích jsem si vypůjčil od Bolka Polívky(betelného brněnského borca) z filmu "Kurvahošigutentag".Nevím do jaké míry je to slovo "KURVA" na těchto stránkách natolik nevhodné,ale asi by se nejen autorům zmíněného filmu nezamlouvalo kdyby ho někdo přejmenoval na "Mrchahošigutentag".Toliko k té opravě....https://www.youtube.com/watch?v=XQKmNLUaJwI
A když už jsme u těch Japonců,tak uznávám ty Vaše fakta o dlouhověkosti apod.Ty jsou neoddiskutovatelná,ale zatím jsem nikde ve vrcholovém sportu o kterém se tady třeba jedná nezaznamenal nějaký vzestup.Asi to ale bude v těch genech.
Věřte že budu žít dál svůj život bez kvalitní vody a raději si dám po tom svém i když ne možná plnohodnotném výkonu raději to pivo. 5
odpověděl(a)
Hodnocení: Léčba živou a mrtvou vodou nemá nejmenší opodstatnění. Elektrolýzou nemůže dojít k žádné takové změně vlastností vody, která by mohla vysvětlit udávané účinky. V důsledku chemických změn na povrchu elektrod dojde jen k mírnému okyselování vody chlornanem sodným v anodovém prostoru a alkalizování sodným louhem v katodovém prostoru. Okyselená, „mrtvá“ voda může mít lehce desinfekční účinek, „živá“ voda lehce leptavý, v žádném případě však léčebný. Jako lék nemůže být kromě toho živá ani mrtvá voda uznána, protože se vyrábí z vod různého složení a výsledné vlastnosti vody mají proto nestandardní složení i vlastnosti. Škodlivý účinek při vnitřním používaní žádná z obou vod obvykle nemá kromě možného zanedbání řádné léčby při pokusech o léčbu vážnější choroby živou vodou. Naproti tomu opakované vyměňování roztoků a manipulace s obklady při léčbě kožních onemocnění vedou zákonitě k infekci a prodlouženému hojení. Hlavním nebezpečím je možnost vážného zranění při manipulaci s přístroji na výrobu vody, napájenými elektrickým proudem o vysokém napětí.

Samozřejmě jsem si o tom něco přečetl a jsem zvědav,jestli tady ten odkaz vydrží i když tvrdíte,že to nikomu nevnucujete..... 2 http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189081641&heslo=%8Eiv%E1%20a%20mrtv%E1%20voda
icon odpověděl(a)
Ale ano, odkaz tady vydrží, ale jedná se o nějakou jinou technologii, kterou neznám a nedokážu se k tomu vyjádřit. V tom textu v odkazu jsem se ale pozastavil nad konstatováním, že tímto způsobem lze vyrobit trochu kyselou a trochu zásaditou vodu. To je dost neodborné, protože pH vody lze snadno měřit a uvádět v přesných jednotkách, ze kterých lze dál vycházet.
Uznávám, že pojem živá voda může být velice široký a každý si pod tím může představit něco jiného, od živé vody v duchovním religiózním významu až po živou vodu z hlediska rigorózní chemie.
Chci Vás ujistit, že si vážím Vaší konstruktivní a věcné oponentury, protože taková diskuse posunuje moje poznání dál, odhaluje slabá místa a nutí k přemýšlení, k pochybnostem, což je vždy dobře, protože nic není navždy dokonalé. Já netvrdím, že se jedná stoprocentně o zázrak, který jím bude i za padesát let. Jsem na počátku studia a praxe této technologie a teprve se učím, na nějaké dotazy bych dnes ještě nedokázal fundovaně odpovědět. Vývoj jde dopředu a co platí dnes, zítra třeba bude platit jen z části. Doufám, že to nebude případ této vody, ale to dopředu nikdo neví. Dnes má přístroj, který jsem si zakoupil, atesty v USA či Japonsku jako lékařský přístroj, takže nevěřím, že by tuto licenci obdržel zbůhdarma.
Tady jde především o molekulární neboli volný vodík, který by měl v těle způsobovat celou škálu velice žádoucích procesů, což mi zní docela logicky.
Třeba jako oxid dusnatý, také jsem mu věnoval nějakou epochu a vzal si z toho do své budoucí praxe poučení. Pro mě je směrodatné, zda je za nějaký objev a jeho prokázání, v tomto případě na lidské zdraví a výkon, oceněn například Nobelovou cenou. Tak tomu bylo v případě objevu a prokázání role NO, stejně jako H2. Není v mých silách hodnotit pravdivost procesů nebo objevů v oblasti molekulární biologie, které prokázaly revoluční poznatky v procesu učení a rozvoje talentu, tedy myelinizace mozku, biologie, fyziky nebo chemie. Spoléhám na to, že "Nobelovku" dostane někdo na základě posouzení nejuznávanějších kapacit v určitém oboru, takže to považuji za fakt, ze kterého mohu bez obav vycházet, třeba při stavbě základů Kamevédy.
Co se týká vložek do bruslí, tak
ty Pavel používal i v CHL, dnes mají k dispozici nějakou podobnou technologii v rámci klubu a už to nemusí řešit individuálně. Ale když se o tom zmiňujete, zrovna v minulém týdnu jsem našel v jedné zapomenuté krabici jeho botasky, ve kterých byly zapomenuty tyto vložky, o kterých jsem tenkrát psal. Pavel si je občas přendal z bruslí na léto do botasek, i když to bylo podle odborníků špatně. Jednomu blízkému známému umožnily vyhnout se oparaci kolene - i po letech bych si troufnul tvrdit, že je to skvělá věc. I když už ani nevím, zda nebo kdo ji dnes vyrábí. pro sebe to nepotřebuji.
odpověděl(a)
Ok.Děkuji za vysvětlení.Před chvílí jsem si pustil zajímavý rozhovor s Jakubem Voráčkem.Ani mě nepřekvapilo,když přiznal,že si po utkání v NHL dá pivo.
https://video.aktualne.cz/dvtv/voracek-byl-jsem-mamanek-ale-zustavam-nohama-na-zemi-nhl-je/r~598bb2888c2811e8a7cbac1f6b220ee8/?redirected=1532251184
Před pár dny jsem byl v Plzni na MČR a SR v silniční cyklistice,kde neskutečně dominoval současný lídr v bodovací soutěži na Tour de France a trojnásobný mistr světa Peter Sagan a věřte,že i on si večer po tomto závodě kromě gulášovky dal několik piv.Takže asi tak.Ať si každý dá,na co má chuť. 1

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

drevorubec.jpg

Reklama