Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 13

Njn a co s tím asi tak my rodiče uděláme?

O NHL se psát nesmí, leda pak později memoáry, o našem hokeji to nemá cenu.

Stačí si přečíst co vyplodil Pešán - nikdo s tím naším "systémem" není schopen hnout (už se zase mluví o 10 - 15 letech než se něco "projeví"!!!) a nakonec se to svede na rodiče a děti, že jsou rozmazlení. Proto asi odcházejí do Švédska, Finska, Kanady, USA nebo Švýcarska, aby se tam mohli lépe flákat.

Dělá se z toho zle, ale co s tím tak asi máme dělat, než taky utéct?

Teď bude ta agentůra tak to budou ty správné kluby dostávat peníze přímo a půjde to všechno samo a všechno bude lepší, ne? 10

ROFL 10

Kdo si počká ten se dočká, takže vlastně máš jakoby pravdu. Rychle si ji užij Hayden je nejhorší hráč druhého nejhoršího týmu v NHL, který právě těsně vyhrál nad nejhorším.

Hrajou strašně.

Zrovna dneska ňjákej Zacha hraje zápas NHL. Tak asi nebude špatnej, dost mu za to platěj.

Akorát teda Hayden... no uvidíme, ono se to během zápasu zamíchá.

A mladej Reichl už je v repre. Sám si to nedokáže úplně vysvětlit a ospravedlnit ale je tam. 10

Tak hlavně hráli jako by neuměli hrát hokej. Jakoby se občas někdo o něco pokusil individuálně ale tak maximálně z dálky nahodil, někdy backhendem. Velké šance jen po hrubkách obránců soupeře. Nenahráli, nezpracovali nahrávku, neobsazovali hráče. Před přesilovkou se šli radit kdo a co bude hrát. Klubové extraligové zápasy vypadají lépe. Jestli se nepletu je to nejmladší ročník v trojročníkové extralize. Není to proto? V klubech nejsou zvyklí na vůdčí úlohu? V klubech na nich neleží odpovědnost?

Přitom individuálně v soubojích 1 na 1 to nebylo tak hrozné, ani s Kanadou. Ale získáme kotouč a na jeden - dva doteky ho odevzdáme klidně třeba ještě na vlastní polovině. Nevím jak parta ale součinnost na ledě nula.

Upřímně se mi Finové taky moc nelíbili, jen ta Kanada.

...má zjevně i hráčů Pytlíkových kvalit spoustu. 10

https://www.sport.cz/hokej/reprezentace/clanek/1094369-zuby-venku-ale-palil-o-sto-sest-cesky-novacek-se-v-kanade-uvedl-skvele-reprezentacni-plan-utnul-trener.html

"Národní tým má hráčů Zachových kvalit spoustu."

A proto je Říha naštvanej, že nejede. 10

Včil mudruj.

Jestli v tom nehraje trochu roli to, že v NHL hráči, rodiče ani agenti nemůžou jen tak do éteru říct co hráčovi je. Zápěstí je "upper body injury" a někdy se nehodí vůbec zranění přiznat.

Manažerovi repre to říct může, ale ten si zase není jistý, jestli to může poslat dál.

Říha je bouřlivák a napovídá toho hodně, tam bych žádnou zákulisní diplomacii nutně nehledal. Novináři jsou buď popletové nebo jsou navedení, jako dycky.

Bouře ve sklenici vody. Většině fanoušků Pavel nechybí a když bude dobře hrát vezmou ho jindy.

Chucpe.

PZ není hvězda ale je užitečnej.

Sezóna nebyla hvězdná. Ale má dobrý čísla ve špatnym týmu, není závislej na hvězdných křídlech který by mu dělali statistiku, má výborný oslabení. Hodně zlepšil buly. A snad je zdravej. Není to náhodou zrovna to, co by se hodilo pro repre?

Na druhou stranu hraje furt málo do těla, málo střílí a nemá štěstí, když někdo dlouho nemá štěstí možná není dost šikovnej?

Furt nevim, po pravdě řečeno.

Twle nojo já jsem žil v bludu, tak to je vypasená grupa expertů, co čtu v pravidlech tak jsou to zástupci svazu a jimi volení novináři, tak to už se vůbec nedivim že jsou tam domácí prominenti a PZ tam neni. 3

To je anketa popularity, ne hokejových expertů. Pozici na drafu (anketa expertů) už jsme tu probírali. Žebříčky fungujou v individuálních sportech, v hokeji si můžeš vybrat statistiku, která ti potvrdí to co si chceš myslet. PZ prostě zatím nedokázal nic co by z něj udělalo v ČR populární postavu. A v podstatě vždycky zatím u něj očekávání byly větší než výsledky. Až se mu něco vyjímečně povede tak třeba slavnej bude, furt je mladej, a podle jakéhokoliv měřítka které dokážeš vymyslet, úspěšnej a dobrej hokejista. Jen prostě není hvězda no. Musí se holt dál snažit.

Kouknu na Šmída a má z obránců Liberce nejvíc bodů. Ale to je akademická debata.

Samozřejmě že když na jednu misku vah dáš všechno, čeho v očích běžného českého fanouška dosáhl Kovář a na druhou všechno co v těch samých očích dokázal PZ tak je Kovář "lepší hokejista". Ale když oba pošleš v jejich současné formě na přípravný kemp tak Pavel projde a Kovář ne. Když je necháš hrát AHL tak PZ se vyškrábe zpátky nahoru a Kovář se utopí v +- bodech.

Je tady v extralize spousta hokejistů s víc zkušenostmi než PZ a třeba je i dobře (z pohledu běžného fanouška), že na krátký turnaj pošlou starší zkušené, to je na trenérech aby poskládali tým.

Kvapil je starší zkušenější drží obráceně hokejku a hraje křídlo v jiné lize - jak a proč to chceš srovnávat? Dalo by se spekulovat o tom kdo má v repre hrát třetího nebo čtvrtého centra, až se bude vědět kdo z hvězd NHL přijede.

Nosek Jaškin Hyka a spol. hlavně Kováře přebruslej. Kovář může být lepší hokejista v určité roli a situaci, ale kdyby hráli na rybníce a rozházeli hokejky tak buď bude kapitán Kovářův kamarád nebo si ho vyberou až posledního, protože nebude stíhat bránit a jeho šikovnost a zkušenosti a talent to nevyváží. Takhle to prostě letos dopadlo, a pokud se nepletu dal do toho maximum. Já jsem upřímně čekal že bude úspěšnější ale ta jeho anabáze v Americe jen potvrdila že tady žijeme za pokřiveným zrcadlem.

No dobře Rony2 nějaká ta specifika jistě v evropě máme, ti šikovní ale menší nebo línější nebo pomalejší co jsou spolu kamarádi si tady pěkně zahrajou soutěž třicátníků a čtyřicátníků, kteří jsou prokazatelně dobří, protože hrají "nejvyšší soutěž" v televizi. Když se jim tam bude cpát nějaký junior tak ho rychle usadí nebo se sám odejde snažit o NHL. Který navrátilec z NHL (ne důchodce nebo zraněný) se nechyt v KHL? Nemluvě o domácí soutěži? Kovář je třeba hodně vidět.

Ale vydedukovat z toho, že se Kovář moc nepředved ani v AHL, že Kovář je dobrý a průměrný hráč NHL je "ne moc hokejový" je na mě složitý logický postup který jistě má mnoho odůvodnění. Tak nějaké naťukněte.

Je to tak, Pavel bude muset hrát tak, aby ho vzít museli. Třeba u takového Kristiána Reichla se čeká až bude hrát aspoň tak aby ho vzít mohli 10

Dělám si samozřejmě trochu srandu a je to takový spíš ilustrativní příklad, každý trenér má své koně, nominace je odpovědnost trenéra a trenéři se střídají atakdále...

Ten Jaškin to je pro mě skoro stejně zajímavé jako Kovář u Islanders, není snadné prorazit.

Devils mají přinejlepším průměrný kádr, hlavně ta část co naskakuje za zraněné, taková ta druhá vlna povolanců z AHL letos nic moc nepředvedla, většinu sezóny děraví gólmani, špatné přesilovky, hůř hráli proti větším fyzicky silným týmům, jakoby se jim nedařilo bránit v tom systému co po nich chtěli trenéři, na konci sezony hodně zraněných.

Aby se Pavel dostal do repre bude muset hrát tak aby ho tam museli vzít.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 13

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

turnajLitvinov.jpg

Reklama