Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Pane Novák vy musíte být politik! Já nepsal, že Kubina v Tampě hrál špatně, nebo Patera a Procházka neměli talent, já jen říkám , jelikož to vím, že Kubina, Malík ……….. nebyli do 8 třídy bráni jako talentovaní hokejisti, spíš naopak!!! Toho Kubinu co jste vídával v Tampě, to byl Kubina po tvrdé dřině!!! Takže za mě obzvlášť v dnešní době, kdy jsou všichni hráči rychlejší, silnější, brankáři nejvyšší, je možné se jen prosadit prací a zase prací. Vyjímky se určitě asi najdou. Takže dle mého má pan Zacha pravdu!

Hej Rony, já reagoval na pana Nováka ohledně jeho názoru co se talentu týče, neporovnával jsem Pavla Zachu jak píšete. A dle jeho názoru by museli tito hráči Varaďa, Kubina, Malík.... skončit již v 5.třídě,jelikož ten talent tam prostě nebyl. Díky bohu, že to není jen o talentu, jak píše pan Novák!

Jen ještě musím reagovat na p.Nováka, dle jeho zkušeností je talent vše, což je samozřejmě hloupost. Co takoví hráči jen namátkou Patera,Moravec,Procházka…..ti byli bez talentu?, že si k NHL je čuchli,nebo naopak Robert Holík,Varaďa,Malík,Kubina,Kuba,Grošek…… ti měli talentu nadbytek? když odehráli skvělé sezóny v NHL? Tak jak to je?
Ono se taky hraje jinak když 10 zápasů neuděláte ani bod, nebo když dáte první zápas 2 góly a máte sebevědomí na rozdávání.

Dobrý den pana Zacha, nenechte se odradit lidmi typu, pana Nováka.
Držím Pavlovi palce a vás prosím, ať nezanevřete na tyto stránky a dále se s námi dělíte o vaše postřehy a zkušenosti!


KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Canada5.jpg

Reklama