Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 33

Že po minulých letech jsem už byl ohledně jeho působení v NHL celkem skeptický. Ale letos hraje výborně, je evidentně mezi klíčovými útočníky týmu. Jen by mně zajímalo, jaký vliv na to měla výměna trenéra, resp. jak moc mu neseděl Hynes..
Takže dobrý, ať se dál daří.

Americký výběr není NTDP, ale z USHL. Kanada tam má dva výběry z nižší juniorské ligy (ale i tam jsou občas špičkoví hráči, nedávno ten turnaj hrál tuším Makar). Rusové tam mají mladší tým do 18-ti let, ale ten je zase nejspíš v plném složení. Celkově to určitě není špička v dané kategorii.

Já jen doufám, že to nebude ostuda, jak de facto loni. Tam s velmi silnými individualitama nedokázal Varaďa vůbec nic. A ostuda by letos bylo hrát o záchranu. Pokud z toho mančaftu "vyždíme" potenciál jako loni, tak při síle Němců se může stát i tohle. Druhá možnost je, že tenhle tým bojovníků (což nejspíš bude) víc sedne jeho naturelu a třeba se na to bude i dát dívat a třeba se odehraje ta pohádka.
Co se týče nominace, uvidíme, nejsem k tomu tak kritický. Jádro je celkem jasně dané, sám říkal, že 10 hráčů ze zámoří to mají téměř jisté.

Tak sis opět po roce přišel vylít srdíčko, tragéde? 5

Tak že se do toho s dovolením znovu namontuju.. Nevidím nikoho, kdo by tvrdil, že Zbořil dokázal víc, než dokázal. A zadruhé, dost fandů Bostonu tvrdí, že být v jiném týmu, tak v základu je.

Já nemám problém s tím uznat, že kdo hraje NHL pravidelně, tak si zaslouží uznání. Na druhou stranu hodnocení Jamesse považuji za objektivní. Mimochodem nepamatuju si, že by se před draftem vyskytoval názor, že mladý nebude moc produktivní. Ani tady.
Prostě se čekalo víc. Stalo se to v minulosti, stane se to ještě moc krát v budoucnu. Co dokázal není žádná ostuda.
Jen tak ze srandy jsem našel redraft. Jen názor fanoušků. Ale asi nelze mávnout rukou, že tomu vůbec nerozumí.
https://hfboards.mandatory.com/threads/2015-nhl-re-draft-24.2538883/#post-149382445
A ještě dodatek, pokud bude pokračovat v reprezentaci čeho jsme byli svědky, tak ho v dresu Scanie stejně neuvidime 1

Pokud by Nečas neudělal tým ani letos, bylo by to velké zklamání pro všechny. Zadina potřebuje zlepšit pohyb, pak si myslím, že udělá hezkou kariéru:) Další hodnocení je vyloženě hádání, takový starší Kaše šel na konci draftu, teď je jeden z nejlepších hráčů Ducks. Nebýt těch nešťastných zranění..
Jinak myslím, že když se podíváme na ty zahraniční diskuse, tak je to onen zámořský pohled. A ten v tomto případě není tak pozitivní, jak se tady prezentuje. To je asi nedá zpochybnit.

Upřímně, z trojice Chytil, Nečas a Zadina mi z nich Chytil vždy přišel jako třetí vzadu. Je to takový surový talent, který toho musí hodně ve hře zlepšit, pak možná z nich nejlepší bude. Musí hrát daleko chytřeji, třeba jít opakovaně slepě do dvou hráčů, to není pro hráče, který chce hrát centra v prvních dvou lajnách, to pravé řešení. Tu anketu beru spíš jako výhled do blízké budoucnosti. Třeba ale loni na MS byl Nečas nepochybně jeden z nejlepších našich hráčů.
A ještě dovětek k tomu draftu 2015. Dominik Simon hraje NHL pravidelně.

Souhlas s oběma. Bohužel.
Je až neuvěřitelné, jak nabitý byl rok 15 na draftu. NJ z toho nevyšlo dobře, stačí se podívat na hfboards, co si o tom myslí fanoušci.

Jako máš pravdu, měl by vědět, co jsou zač. Na druhou stranu takový Simon zase nemá v NHL za sebou bůh ví co (Ruttu do obrany v naší situaci asi vezme, ikdyž je to podobné) a že ho chce vidět je pochopitelné. Vem si třeba loni Frka, hrál sice NHL, ale byl horší, než spousty hráčů z Evropy. Takže pokud to není hráč typu Hertl, Pasta atd., tak se tomu zkoušení nedivím. Navíc když ti hráči z Evropy objíždějí celý rok turnaje a pak je vykopne někdo, kdo nemá jasně lepší výkonnost. To je pak strašně demotivující. Není to jednoduché dát to dohromady.

Takhle mi to až nepřijde. Z těch tří chce dva a možná všechny tři (což je de facto posun proti předchozím vyjádřením). Chytil je po zranění a nemá svolení hrát, tak jen konstatuje, že by ho už rád viděl v akci. Aspoň tak jsem to vše pochopil. Říhu nemusím, ale zase nasazovat mu psí hlavu za vše..

Tak pan Lojza, že jo, to je jiný level 6
Někde jsem četl, že starý Pytlík je ve sporu s Hadem. Nevím. Každopádně je to zase úlet. Ikdyž po tom co předvedl s nominací na OH, už je možné úplně všechno.

Tak teď už je to pro mně nepochopitelné úplně. Kdyby se mladý ozval a řekl, že dal jasně na srozuměnou, že nepojede, tak by to u veřejnosti bylo bráno neutrálně, tak jako u mnoho jiných. Stačilo napsat, je bez smlouvy, nebudeme riskovat. Ale takhle jste nepochopitelným mlčením jen přiživili nenávist. Už mi to začíná podezřele připomínat stav, kdy to k tomu vedete záměrně s tím, že reprezentovat nechcete a nebudete právě s poukazem na tyhle okolnosti, které začaly už loni podobnými absurdnostmi.
A vůbec, začíná mi to být jedno. V reprezentaci chci hráče, kteří hrát chtějí.

Fakt nečekal 9
Snad si oba uvědomují, že tohle už opravdu nakrkne nejednoho czfandu, abych tak řekl. Ale možná jim to je celkem jedno, počítám.. Chápu, že po tom všem bude ten vztah komplikovaný, ale podle všeho s tímhle realizačním týmem byl čistý stůl a přesto takový konec?

Popravdě jsem myslel, že tady v téhle diskusi už nebudu přispívat, jelikož se trochu cítím jako mezi mlýnskými kameny 1 Vždycky jsem stál na straně PZ, ale nemám růžové brýle.
Jak jen začít.. Srovnáváte např. Simona a Chytila. Simon hraje v silném týmu, kde sice něco odehrál i s Crosbym, ale pak se zase zranil, vrátil se Guentzel a zbytek odehrál ve třetí, čtvrté lajně. Chytil hrál de facto první komplet sezonu v NHL, Pavel už třetí. Což je nebytečný rozdíl. Když už se tak vyžíváte v detailech, neměl by jste tohle opomíjet. Pavel sice vynechal nějaké zápasy, ale i tak byla jeho sezona krom jejího konce zase zklamáním. Právě konec sezony pomohla Pavlovi do repre kempu a jsem upřímně zvědavý, co předvede. Ale jak jsme psal, není to zatím v NHL nic světoborného a ne náhodou jsou fandové NJ poněkud naštváni, že dopadli z top 10 draftu 2015 nejhůř. Ikdyž tomu stále dávají šanci, teď po tom konci o to víc.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 33

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0059.jpg

Reklama