Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

< návrat zpět

Fórum


Téma: hry střelci rss

Zaslal/a 20.4.2020 18:10

hry střelci
Střílečky jsou určeny především pro představitele mužského pohlaví různého věku. Hrát zdarma počítačové hry Střílečky bez registrace s potěšením mohou děti předškolního věku a jejich otcové, a dokonce i dědové. Zde se každý může cítit jako skutečný odstřelovač nebo jeden z členů vojenské jednotky, která bojuje s celou armádou. Chcete-li vyhrát online střílečky, potřebujete nejen rychlou reakci, obratnost a vytrvalost, ale také schopnost přesně vypočítat trajektorii letu projektilu, zvolit správný typ zbraně a náboj pro něj. Mimo jiné, zábava tohoto žánru je velmi populární u hráčů je hra jako Counter Strike a Metal Slug a jejich moderní repliky.

Zaslat odpověď >

#026623
Hledáte střílečky na internetu? Správná cesta byla zvolena, protože na místě friv5online.com více než 1000 skvělých střelců s různými protagonisty. Tato část je ideální pro chlapce, protože jsou stále ty šikany zbožňující zbraně a jsou vždy připraveni na vzájemné konfrontace. Ve hrách budete hrát za odstřelovače, bojovat proti nepřátelským armádám, střílet z luku a dokonce házet granáty na přesnost. Také se dozvíte, že v 21.století se natáčení naučili nejen lidé, ale i zombie a roboti. V dolní části pod textem uvidíte téměř dvě desítky sekcí, které slouží k rozdělení na úzká témata uvnitř velkého střeleckého průmyslu. Ještě níže jsou všechny hry z tohoto tématu uspořádány v pořadí přidání, tedy ty, které jsou nahoře, ty byly přidány nedávno a mohou být nazývány novými. Hračky se přidávají každý den, takže počkejte na aktualizace bez víkendu!
#026634
Pokud se vám nelíbí běhat a jen zabíjet všechny v řadě, nesledují žádné vážné cíle, pak se můžete cítit jako skutečný vrah v jednotlivých hrách. Kategorie "střílečky" vás seznámí s uměním tiché a uklizené likvidace uvedených cílů. Musíte se vyzbrojit tichým inventářem vražd, abyste zničili nepřátele systému, nebo ty, kteří překročili cestu k vašemu šéfovi. Zapomeňte na hlasité výstřely a davy zabitých nepřátel. Jen jediné cíle a jen ticho. To je to, s čím musíte pracovat.

"Střílečky" vám umožní účastnit se nejrůznějších konfliktů. Máte možnost si vybrat, kde se ocitnete. Bude to Stalingrad, nebo okolí neznámé planety, vybrat si jen vy. Kromě toho budete moci cítit atmosféru postapokalypse tím, že navštívíte města zničené jadernou katastrofou. Výzbroj bude záviset na tom, jaké místo akce si vyberete pro sebe. Ale nejen zbraně, ale i nepřátelé se budou lišit v závislosti na místě konání akce, takže Budete muset zničit nejen lidi a zombie, ale neznámé rasy, které oznámily межпланетный džihád naší Zemi-matce. Buďte připraveni na těžké zkoušky, protože vytáhnout celou planetu na ramenou je velmi těžký úkol a mohou se s ním vyrovnat pouze hrdinové. Vy jste jeden z nich, že?

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

SKMBT_22312011913270.jpg

Reklama