Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

< návrat zpět

Fórum


Téma: Hry "Střelci" jsou vytvořeny hlavně pr rss

Zaslal/a 28.4.2020 12:25

Hry "Střílečky" jsou vytvořeny především pro chlapce, kteří mají rádi realistické hry s hromadou zbraní. Co když chceš střílet? Žádný problém! Tato část obsahuje nejjasnější a nejchytřejší online střílečky, mezi nimiž jsou jak multiplayerové střílečky první osoby, tak Hry pro průchod. V těchto hrách, jejich stateční hrdinové čekají na spoustu různých zbraní. Zbraně, samopaly, bazuky, kuše, pušky a granáty, pistole a kulomety, stejně, fantastický bojový arzenál je již nabitý a připraven k akci! Budete mít možnost hrát roli slavných komiksových hrdinů, profesionálních ozbrojenců, ozbrojených vojáků a dokonce i známých hrdinů z Maynkraft. Čekají na vás divoké přestřelky s ostatními hráči, stejně jako fascinující bojové mise na záchranu přeživších, úkoly pro tajné agenty a tak dále. Budete moci hrát roli odstřelovače, obránce základny, tajného vraha nebo posledního přeživšího. Bojujte proti zombie, abyste zastavili konec světa. Zahrajte si roli špiona, který se musí dostat na tajnou základnu. Bojujte na straně speciálních sil proti celé skupině teroristů! Celkově vás čekají horké boje, ve kterých se neobejdete bez zbraní a munice. Chcete se naučit dobře a výstižně střílet? Pak, rychle začít hrát " střelci"

Zaslat odpověď >

#026740
Kritizoval Strike: Portable-populární multiplayerová hra s 3D grafikou v žánru" First-Person Shooter". Musíte se zúčastnit týmových bitev, kde musíte použít všechny své bojové schopnosti a dovednosti porazit nepřátele pomocí svého arzenálu zbraní. Pokud máte rádi hrát Counter Strike-pak tato hra bude určitě líbit!
http://www.friv2online.com/friv_hry
Na začátku hry musíte zadat svou herní přezdívku a uložit ji, poté se připojí k serveru, kde již bylo vytvořeno mnoho heren. Hra má celkem 9 unikátních karet, mezi nimiž jsou známé jako: Pulday a dá 2. Můžete hrát za teroristu nebo protiteroristu a musí pomoci vašemu týmu vyhrát bitvu. Hra se bude skládat z misí specifických pro každý tým. Pokud jste teroristický tým, pak musíte úspěšně nainstalovat a odpálit bombu vyhrát hru. Naopak, pokud hrajete v protiteroristickém týmu, pak musíte porazit nepřátelský tým, aniž byste je nechali odpálit bombu. Přes hlavní cíl je tak nejjednodušší způsob, jak vyhrát-zabít všechny hráče soupeřova týmu. Tímto způsobem váš tým vyhraje.

Během duelů a zápasů, budete vydělávat peníze, které mohou být vynaloženy na nákup zbraní na začátku každého boje. Stačí otevřít nákupní menu a vybrat si jakoukoliv zbraň, na kterou máte dost peněz. Čím lepší jsou vaše zbraně - tím větší je šance zůstat naživu a vyhrát
#026741
Pixel shooter 3 je zábavná first-person střílečka, ve které musíte vzít zbraně do ruky a bojovat s ostatními hráči online. Hra má dva hlavní režimy: každý pro sebe a tým. V prvním režimu každý z hráčů hraje sám o sobě a musí udělat vše pro to, aby zůstali naživu a získali maximální počet bodů. V týmovém režimu jsou všichni hráči na jedné mapě rozděleni do dvou týmů a začínají bitvy mezi sebou.

Ve hře je jen 9 různých karet v pixelovém stylu, které připomínají karty ze hry Minecraft. Každý hráč dostane až 9 různých zbraní od pistole až po bazuku, existuje také odstřelovací puška, která poskytuje zvláštní výhody nad ostatními hráči. Tempo hry je poměrně rychlé, musíte se rychle pohybovat a naučit se obratně zacházet se všemi druhy zbraní, abyste mohli začít vyhrávat.

Všechny herní karty jsou velmi dobře navržené a jsou velmi zábavné hrát! Použijte různé lukrativní místa na mapách, abyste se skryli nebo získali nejlepší pozici pro odstřelovače. Pohybujte opatrně, vyšplhejte na střechy budov, abyste viděli celou situaci na bojišti nahoře. Začněte hrát "pixel shooter 3" dnes a vítězství bude určitě na vaší straně.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

tenis2.jpg

Reklama