Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

< návrat zpět

Fórum


Téma: Toyota GR 86 rss

Zaslal/a 16.11.2021 22:38

Toyota GR 86
Za devět let výroby bylo bývalé kupé Toyota GT 86 vyprodáno v počtu více než 200 000 kusů-což je slušný ukazatel pro takový model. Jeho příběh proto pokračuje, byť pod jiným názvem.
Toyota představí novou generaci sportovního kupé GR 86 na začátku července na Festivalu rychlosti v britském Goodwoodu. Připomeňme, že Světová premiéra tohoto vozu se konala letos v dubnu. V Goodwoodu bude novinka poprvé uvedena "naživo".
Toyota aktivně propaguje svou divizi Gazoo Racing. Novinkou se stal třetí model sportovní divize Gazoo Racing. V "sportovní" rodina již zahrnuty vozy GR Supra a GR Yaris, nyní se k nim přidalo kupé Toyota 86 GR — nástupce modelu GT 86, emitovaný 2012 až 2021 roce Novinkou, jako jeho předchůdce, byl vyvinut v úzké spolupráci se Subaru a sjednocený s modelem BRZ (nyní již druhé generace).
Podrobnosti o autech v roce 2022 https://autobrezik.cz/
Toyota GR 86 z roku 2021 si zachovala svůj rozpoznatelný vzhled s charakteristickým profilem a bočními okny. Dvoudveřové provedení je tak stejně jako dříve variantou kupé Subaru BRZ II, jehož druhá generace byla představena na podzim dvacátého roku.
Toyota GR86 2021 je postavena na modernizované platformě modelu předchozí generace. Přední podvozek má přepracovaný nosič, jeho torzní tuhost se oproti předchozím modelům zvýšila o 60% - tím se zlepšila ovladatelnost. Přední zavěšení má konstrukci typu McPherson a Zadní zavěšení je vyrobeno na dvojitých příčných ramenech.
img

Zaslat odpověď >

Nebyly zaslány žádné odpovědi.

KAMEVÉDA



Facebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Challenger_cup_09(1).jpg

Reklama