Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/aktualni-informace-pro-rodice  •  Vydáno: 2.7.2016 16:19  •  Autor: Zacha Pavel st.

V ČERVENCI PŘICHÁZÍ NA ŘADU VÍCE NOVINEK, KTERÉ JSEM AVÍZOVAL UŽ S PŘEDSTIHEM

 

2.7.2016

První z připravovaných kroků v rozvoji Kamevédy se včera podařilo založit.

 

Jedná se o novou grafiku

Facebook Kamevéda a představení nového loga

https://www.facebook.com/Kameveda

 

Instagram Kamevéda

https://www.facebook.com/Kameveda/photos/a.406433466139644.1073741827.391904300925894/1000833726699612/?type=3&theater

v příštích dnech přijde na řadu Youtube Kamevéda

14.7.2016 Vyjde II. díl Kamevédy - Strategie úspěšné Výchovy

Ke stejnému datu hodláme spustit nový web,

www.kameveda.com

V této souvislosti bych Vás chtěl požádat o vaše články, odkazy, zkušenosti nebo doporučení, která mohou mít nějakou spojitost s výchovou úspěšných dětí, jedno v jakém oboru.

Děkuji a přeji všem příjemné prázdniny a dovolené.

Pavel Zacha

...............................................................................................

 

Druhá Kniha - Strategie úspěšné výchovy,

skutečně bude k mání koncem června 2016. Takže pokud ještě nemáte něco ke čtení na dovolenou, možná by se vám mohla hodit. Kniha bude opět stát 299 korun a lze ji již s předstihem objednávat na pazacha@email.cz.

Knihy budu zasílat v pořadí, jak jste si je již objednali nebo jak si je v průběhu června teprve objednáte.

Jaký je rozdíl mezi oběma knihami?

První  kniha - Jak vychovat šampiona -  je základem Kamevédy. Zabývá se výchovou dětí směřujících k nějaké pozoruhodné kariéře. Po jejím přečtení pochopíte, o jakou výchovu se konkrétně jedná a můžete se případně vydat stejnou nebo podobnou cestou. Čerpal jsem z vlastních zkušeností, z vlastního výchového systému, z filozofie výchovy aplikované u úspěšných osobností ze světa sportu i mimo něj. A také jsem se opřel o převratné výsledky bádání v oblasti rozvoje mozku za posledních dvaceti let, které výchovu v rodině zvlášť v útlém věku staví do jiného světla a které předestírají před rodiče neuvěřitelné možnosti.

Ve druhé knize se snažím shrnout překotný vývoj v oblasti učení dětí posledních tří let opět s využitím výsledků posledních vědeckých studií. Vše srozumitelně tak, aby to bylo možno hned využít ve výchovné praxi v rodině a při učení vašich dětí. V oblasti rozvoje intelektu, vícejazyčného rozvoje a při rozvoji přirozené a pohybové výchovy dětí, kterým se tak mohou otevírat možnosti skvělých životních kariér v oblastech, kde se nachází jejich potenciál a preference.  A tyto informace předestírám rodičům v použitelné formě pro jejich vlastní výchovnou praxi.

V knize jsou obsažena témata, která se týkají rozvoje osobnosti již pokročilých sportovců, stejně jako metody rozvoje vztahující se na teprve narozené děti. Věřím, že důležitá bude kapitola o etice výchovy v rodině i o úskalích číhajících na úspěšné děti. Zařadil jsem důležitou kapitolu výživy a budování superimunity, stejně jako příklady extrémně úspěšných výchovných a rozvojových metod. Nechybí pohledy do různých pojetí výchovy včetně pohledu do výchovy středověké aristokracie až po antickou éru. Bude možná překvapivé, kolik společného má Kamevéda s těmito historicky nejlépe propracovanými formami výchovy.

Facebook Kamevéda - "momentálně spící" - bude povýšen profesionální agenturou na vysokou úroveň zhruba v polovině června. Bude veden v české, anglické a částečně francouzské verzi. O tom budu v uvedený den informovat.  Toto bude v pořadí první novinka pro příznivce rozvojové výchovy.

Nový web Kamevéda - rovněž dlouhodobě spící - bude spuštěn na přelomu června a července. Očekávám, že v oblasti informovanosti rodičů by to měl být opravdový průlom s ohledem na koncentraci podstatných informací i na jejich věcnou i odbornou kvalitu. Pokoušíme se s širokým týmem autorů a odborníků založit mezinárodní informační centrum pro rodiče nadstandardně rozvíjených dětí. Bude to vlastně jakási interaktivní kniha, denně aktualizovaná, opět ve více jazycích. V každé problematice bude možno najít už od počátku články, informace a rozhovory, které budou rodičům rozšiřovat obzory. Alespoň v to doufám.

No a na počátku září by měla být na světě další kniha nazvaná "SPRÁVNÉ DÍTĚ"  nebo také "CESTA ZA HVĚZDAMI KAMEVÉDY".

Jedná se o Kamevédu III. která ale bude úplně jiná, než ty předchozí. Bude určena hlavně dětem, s množstvím hezkých ilustrací a obrázků. Bude se jednat o jakousi dlouhodobou soutěž pro děti, kterou budou organizovat rodiče nebo profesionální tým odborníků. Smyslem tohoto snažení bude dostat nejmladší degenerující populaci od displejů do přírody, na hřiště, na lyžařské svahy, ledové plochy, do bazénů a vodních peřejí.

................................................

Věřím, že letošní rok bude z hlediska rozvoje Kamevédy přelomový a doufám, že tento chystaný progres oceníte a uvedené produkty budete využívat.