Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/obhajoba-rozvoje-talentu-ditete-v-rodine  •  Vydáno: 5.2.2017 10:29  •  Autor: Zacha Pavel st.

Obhajoba rozvoje talentu dítěte v rodině

Na tomto místě jsme v posledních osmi letech vícekrát řešili téma spojené s výchovou, tvorbou talentu a se vším kolem, co toto úsilí svými dopady způsobuje. Někteří souhlasili s cestou vyznávanou námi, někteří vždy byli a také dodnes setrvali zase na svých, mnohdy naprosto odlišných názorových pozicích.

Postupem času jsem se těmi dost ostrými debatami nechal přimět k názoru, že ty nejhodnotnější informace, myšlenky a závěry opravdu inteligentních lidí jsem si víc a víc nechával pro sebe a soustřeďoval je do knih nebo v současné době do článků na www.kameveda.com

Tam je dnes podle mého názoru hned několik článků, které svojí informační kvalitou vysoce převyšují vše, co kdy bylo publikováno na zacha-hokej. Důvod je prostý, většina článků na Kamevédě je pouze pro členy klubu, kteří si členství zaplatili a tím vlastně dostatečně průkazně projevili opravdový zájem o problematiku výchovy, o studium univerzity rodičovství. To mi dalo nový impulz a ochotu vypsat do těchto článků vše z toho, co se kde podařilo získat. Nebo získat špičkové odborníky z různých oborů pro rozhovor nebo vlastní článek.

Příkladem jednoho takového článku, který jsme nakonec nechali jako volný pro všechny čtenáře, je i ten úplně poslední, na který bych Vás chtěl upozornit. Reaguje na konkrétní situaci v jednom fotbalovém klubu a na prosbu jednoho z nadšených rodičů o obhajobu základních výchovných principů.

Ale jsem si jistý, že může být zajímavý i pro všechny rodiče mladých hokejistů a ostatních sportovců.

Ostatně, posuďte sami!

http://www.kameveda.com/filozofie-kamevedy/zakladni-filozofie/215-kameveda-v-odpovedich-na-klicove-otazky-rodicu