Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/prazdniny-obdobi-letnich-hokejovych-kempu  •  Vydáno: 1.7.2017 19:08  •  Autor: Zacha Pavel st.

Prázdniny - období letních hokejových kempů


Léto je čas dovolených u moře, vhodné období pro dlouhodobou hru "SPRÁVNÉ DÍTĚ", nebo také možnost pro absolvování letních hokejových kempů.

Také jsme před léty s Pavlem navštěvovali tyto letní hokejové školy, někdy i vícekrát během prázdnin. Tato praxe začala v Pavlových šesti letech a skončila s přechodem do osmé třídy do Liberce. Mnozí odborníci tvrdí, že vyhazovat peníze v létě za tyto akce je nesmysl, my jsme ale vycházeli z přesvědčení, že to bylo vítané oživení stereotypů v klubu, seznámení se s novými kamarády, trenéry a tréninkovými metodami, poznání nových míst. Některé hokejové školy byly spojeny i s dalšími zajímavými akcemi, výlety do přírody, raftováním... prostě takový letní tábor na ledě. Pavel Je měl rád a my jsme na ně s manželkou vždy peníze našli.

Domnívám se, že kdo chce být v obraze, kdo má ambice, ten by měl poznávat nové věci a testovat si své schopnosti obstát v různých prostředích a v různých podmínkách. Protože pozdější vrcholový sport vlastně je to samé.

Vzpomínám si, že jsem se vždy snažil najít tu vůbec nejkvalitnější hokejovou školu, která v tom kterém roce baly v dosahu. některé byly zklamáním, některé byly vynikající.

Dnes jsem byl požádán svým  přítelem z těch dob, Jirkou Michalem,  abych Vás informoval o jednom skutečně výborném prázdninovém hokejovém kempu, za který se zaručoval. Jak jsem ho poznal, nemám důvod mu nevěřit.

Můžete to zkusit také.

PZ

...............................

 

Ahoj Pavle,

 

chtěl jsem tě poprosit, zda bys nemohl na svých velmi čtených stránkách „zpropagovat“ a doporučit (nepřimlouval bych se, kdybych nevěděl, že to je kvalitní) – hokejovou školu mých kamarádu Martina Štrby, Petra Tona, Tomáše Vlasáka a dalších:

http://www.hokejovaskola.eu/

 

a jejich hokejový kemp v Č. Budějovicích:

http://www.hokejovaskola.eu/data/trenink.php?id_treninku=2760

 

a další:

http://www.hokejovaskola.eu/clanky/150/pripravovane-akce-roku-2017.html

 

Děkuji.
Jirka Michal