Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/prazdninova-akce-pro-sportujici-deti-a-jejich-rodice  •  Vydáno: 2.7.2017 21:57  •  Autor: Zacha Pavel st.

Prázdninová akce pro sportující děti a jejich rodiče

 

Letní akce Správné dítě pro rodiče mladých sportovců

 

Začínají prázdniny a s nimi je tu i skvělá možnost pro rodiče strávit se svými dětmi mnohem víc času než v průběhu školního roku, věnovat se jim a zažít trochu legrace a třeba i malé dobrodružství.

Jedná se také o nejvýhodnější období pro zahájení soutěže Správné dítě, protože 26 hvězd ze 30 lze získat v letním období.

Před léty jsme s Pavlem Zachou ml. o prázdninách dávali přednost letním sportům, hokejovým kempům a také různým činnostem, které jsem sepsal v nedávno vydané knize Kamevéda III. - Správné dítě.

S odstupem času se stále víc kloním k názoru, že rozšířit letní program o zajímavé a dobrodružné úkoly z programu Správné dítě je pro aktivně sportující děti z pohledu dlouhé sezóny i celé sportovní kariéry nejvhodnějším řešením,

protože komplexnost a všestrannost poskytuje dítěti obrovskou výhodu, která mu může usnadnit dosáhnout výrazný úspěch v nesmírně náročném prostředí vrcholového sportu a usnadní mu to i řešení nejrůznějších situací v osobním životě.

Odměna:

V termínu od 3.7.2017 do 31.8.2017 odměníme originální hokejovou kartičkou Pavla Zachy z NHL s vlastnoručním podpisem ty příznivce Kamevédy, kteří si objednají kompletní sadu Správné dítě:

- kniha Správné dítě

- plakát

- sada 30 zlatých hvězd

- kšiltovka Správné dítě

Kartiček z NHL máme k dispozici pouze omezené množství, dlouho jsem na ně čekal ale teprve před několika dny mi syn dovezl první sadu svých originálních hokejových katiček z NHL.

Proto prosím sledujte tento web, protože v momentě vyčerpání zásob NHL kartiček na tomto místě dáme okamžitě na vědomí, že prázdninová akce "SPRÁVNÉ DÍTĚ" z tohoto důvodu končí.

Přejeme všem správným rodičům a dětem dobrodružné prázdniny.

http://www.kameveda.com/cs/knihy-kamevedy