Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/pred-poslednim-domacim-z-zapasem-proti-lewerkusenu-nastoupi-pred-zahajenim-na-travnik-po-boku-sveho-otce-i-noe-gebre-selassie  •  Vydáno: 21.5.2018 17:11  •  Autor: Zacha Pavel st.

Theo se s letošní sezónou rozloučil vítězným gólem, který nasměroval hlavou do sítě Mohuče

21.5.2018

Mohuč - Brémy 1:2

Povedenou rozlučku s bundesligovou sezónou má za sebou Theo Gebre Selassie, když v závěru rozhodl hlavou o vítězství Werderu.

Brémy skončily na 11. pozici se ziskem 42 bodů.

Velice si cením, že mi Theo věnoval svůj dres z tohoto zápasu Usmívající se

 

 

5.5.2018

Před posledním domácím zápasem proti Leverkusenu nastoupí před zahájením na trávník po boku svého otce i Noe Gebre Selassie.

V Česku se teď asi víc řeší MS v hokeji a já bych se také v příštích dnech rád vrátil k hokejové problematice, ale dnes slavíme velký fotbalový svátek. Ve Werderu Brémy panuje slavnostní atmosféra, vyprodaný stadion se dnes rozloučí s fotbalisty a sezónou, ve které se nakonec Brémy nemusely strachovat do posledních kol o sestup. Sezóna je povážována v rámci reálných možností za úspěšnou, Theo se stal výraznou stálicí základní sestavy. Z jeho pohledu vyloženě úspěšná sezóna.

Dnes budeme celá rodina sledovat, a spolu s námi i skupina přátel z našeho města, jak malý Noe, který za měsíc oslaví čtvrté narozeniny, nastoupí s tátou za ruku na trávník a zažije tu neuvěřitelnou elektrizující atmosféru zpívajících 42.5 tisíc skvělých fanoušků, kteří se určitě tradičně rozloučí se sezónou.

Noe už tuto slavnost prožije podruhé, ale tentokrát z toho už bude mít trochu "víc rozum" než v sotva třech letech, kdy nastupoval poprvé.

Z hlediště to budeme s manželkou sledovat spolu s půlročním vnukem Elim, pro kterého to jistě také bude skvělá zábava, jejíž pointu ale pochopí až mnohem později.

Z Brém zdraví všechny Pavel Zacha