Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/aktualni-praxe-je-vzdy-nejlepsi-ucitel  •  Vydáno: 10.5.2018 16:10  •  Autor: Zacha Pavel st.

Aktuální praxe je vždy nejlepší učitel

10.5.2018

V současnosti žije převážná část české hokejové enklávy mistrovstvím světa, ale nám jen tak lehce dobarvuje současnou atmosféru. Jsme s Pavlem v přípravě na další sezónu, která bude z hlediska jeho kariéry v NHL naprosto zásadní, přelomová, nebo něco v tom duchu. Doběhne mu nováčkovský kontrakt a jen na něm bude záležet, z jaké pozice bude vyjednávat o podmínkách budoucího působení v NHL.

Tahle část roku bude pro mě osobně letos delší, než v předchozím roce, za což jsem moc rád. Celý rok jsem docela tvrdě trénoval, abych v současné fázi alespoň trochu obstál. V praci si vyzkouším nové věci, některé převratné technologie, a člověk se s tím zase posune o krok dál. Tyhle věci jsou tím nejlepším učitelem, oddělí smysluplná zrnka od plev.

A bude to také ten nejlepší materiál pro další články, na které mám momentálně jen minimum času a ve kterých bych se chtěl tady i na webu Kamevédy podělit s příznivci a mladými rodiči. Takže prosím o pochopení, strpení a věřím, že v červnu, červenci a dalších měsících zase vše doženeme, a že to bude zase o trochu zajímavější.