Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/zivotodarna-cista-zasadita-voda-obohacena-aktivnim-vodikem-prinasi-uplne-novou-kvalitu-do-sportovni-a-zdrave-vyzivy  •  Vydáno: 18.7.2018 22:00  •  Autor: Zacha Pavel st.

Životodárná čistá zásaditá voda obohacená aktivním vodíkem přináší úplně novou kvalitu do sportovní a zdravé výživy

Doplněno kompletním textem článku 18.7.2018, 21.27 hodin

17.7.2018

 

ŽIVÁ VODA

 

Existují obchodní triky, výrobky a technologie, na kterých díky propracovanému marketingu vydělají obchodníci, ale svým uživatelům novou kvalitu nepřinášejí. A pak se čas od času objeví něco, co určité odvětví posílá do jiné dimenze. V hokeji to byl objev kompozitových hokejek, v tenisu přechod od klasických dřevěných raket s malou hlavou na technologicky úplně jiné kompozitové rakety. No a v oblasti zdravé a sportovní výživy je takovým skokem do třetího tisíciletí čistá životodárná zásaditá voda obohacená molekulárním vodíkem.

Můžete za sportovní a zdravou stravu utrácet statisíce, ale pokud nebudete mít základ - tu nejkvalitnější vodu - nedokážete vystoupat na vrchol ledovce v této nesmírně důležité problematice z hlediska sportovního výkonu, zdraví a kvality lidského života.

Určitě ji nemusíte mít hned a za každou cenu, ale je dost dobře možné, že díky tomu umožníte konkurenci přejít do zdrcujícího trháku.

Zdravá a sportovní strava představuje jednu z hlavních oblastí, které jsem se snažil v posledních dvaceti letech teoreticky i prakticky věnovat v souvislosti s rozvojem sportovního talentu. Pokud se někdo systematicky věnuje výchově dítěte, které má namířeno do profesionálního sportu, jedná se  dnes už o naprostou nutnost. Několikrát jsem během těch let byl požádán o propagaci toho či onoho výrobku, produktu nebo značky, která figurovala v oblasti zdravé nebo sportovní výživy, ale nikdy jsem nic takového neudělal, protože současná sportovní a zdravá výživa vedle svého nesporného přínosu představuje také obrovský byznys, ke kterému jsem nechtěl přispívat v případě, pokud si něčím nejsem absolutně jistý. Už jen z důvodu, že prostý člověk nedisponuje testovací laboratoří, kde by bylo možno vše spolehlivě doložit, otestovat a porovnat tak, aby si za svým tvrzením mohl stát.

Když se svěříte do rukou výživového specialisty, stáváte se současně členem jeho stáje oveček živící jeho byznys. Jednak přímo v platbách za poradenství a služby, ale i zprostředkovaně díky vašemu nasměrování na produkty, z jejichž pořizovací ceny opět z části profituje onen poradce. Nic proti tomu, je naprosto logické, protože k získání specifických znalostí a k propagaci bylo třeba vynaložit nějaké úsilí a dnes vám nikdo nedá nic zadarmo. Jenomže nikdy nemáte jistotu, zda ten který produkt je skutečně tak čistý, zdravý, prospěšný a nepostradatelný, nebo je u něj pouze výhodný rabat - což do celého vztahu vnáší prvek nejistoty, kterou ale v oblasti služeb zažíváme dnes a denně.

Jiný případ

V tomto článku bych vám chtěl ale představit diametrálně odlišný případ. Jedná se o absolutně špičkovou japonskou technologii, kterou považuji za naprostý přelom ve světě zdravé a sportovní výživy. Když jsem se v květnu omlouval za slabou produkci článků díky tomu, že se věnuji kompletnímu servisu, včetně výživy a sportovního sparingu se synem, který se připravuje na přelomovou sezónu v NHL, zmínil jsem tehdy testování špičkových technologií. A také to, že se o tyto poznatky s Vámi následně podělím. Musím podotknout, že jsme v posledních šesti letech testovali doslova kde co. Něco se osvědčilo, něco ne. Dnes mám pro vás něco jiného, poznatek, který bych z hlediska významu a možného přínosu označil jako absolutní

č. 1 posledních let.

 Jedná se o věc, která vás může do značné míry osvobodit od závislosti na druhých a současně výživu sportujícího dítěte, vaši, i celé rodiny posunout do úplně jiné kvalitativní dimenze. Z hlediska sportovního výkonu, zdraví, životního pocitu i například dlouhověkosti.

Trvalo mi celkem tři měsíce, než jsem si vše nastudoval, zkontroloval, pak měsíc testoval se synem v každodenní praxi, až jsem si nakonec vše pořídil vlastní. Také jsem vznesl dotaz na některé lékaře, dále výživové specialisty nejen od nás, ale například i ze Švédska, kteří se věnují špičkovým hráčům NHL.

Dnes se to vše stává významnou součástí našeho dalšího života. Je to věc, kterou mohu s úplně čistým svědomím doporučit všem, kteří chtějí změnit limity svých sportovních výkonů, kvalitu svého života a především své zdraví. Všem, kteří chtějí podpořit skutečně významně kariéru svého dítěte, ale třeba i své firmy či sportovního klubu.

Jedná se o záležitost naprosto zásadního významu, která překonává vše z toho, co tady kdy dříve zaznělo. Mrzí mě, že jsem se s tímto elixírem života setkal až tak pozdě, ale je to tím, že se jedná o technologii v Česku doposud téměř nepoužívanou. Dnes je u nás teprve něco málo přes dvě stovky těchto přístrojů v provozu. Současně se jedná o technologii velice známou a frekventovanou především v Japonsku, odkud pochází, a potom hlavně v USA nebo Velké Británii.

Přitom se jedná o "obyčejnou vodu"!

Změň vodu - změníš svůj život!

Když jsem o tom poprvé zaslechl krátkou zmínku od jednoho známého odborníka, moje první reakce byla naprosto negativní. Dál jsem jej vnímal pouze z důvodu, že ho znám dlouho. Vždy byl ve spojení či hodně nablízku u vývoje a využívání špičkových technologií zabíhajících do oblasti vrcholového sportu, takže k němu chovám určitý respekt.

"Ne, promiň, já nechci už nic slyšet o dalším skvělém produktu, nemám čas ani energii studovat spoustu informací a nevěřím, že by "obyčejná voda" mohla představovat nějaký zázrak, kterému by se vyplatilo věnovat čas. Nakonec jsme souhlasil se čtvrthodinou, během které si vyslechnu nejdůležitější informace. Až během ní jsem silně znejistěl, protože každého, kdo trošičku fušuje do sportovní a zdravé výživy, musí už ty první úvodní informace doslova šokovat. Vyžádal jsem si mnohem víc podkladů a během jediného dne je prostudoval. Došlo mi v ten moment, že jsem se s tím setkal už před léty, kdy mi jedna doktorka čínské medicíny pro syna nabízela "živou a mrtvou" vodu, což je stejný produkt, pouze jinak nazvaný. Ale nikdy se nezmínila, jak ji vyrábí, chtěla jen velice draze prodávat samotnou vodu s téměř zázračnými účinky. Pak jsem už jen požádal o vyzkoušení přístroje a vše načasoval tak, abych mohl vodu testovat jednak sám, ale hlavně i Pavel Zacha ml. během prvního měsíce fyzické přípravy na další sezónu. Přestože jsem si chtěl udělat jasno během třiceti dnů, už druhý den jsem byl pevně rozhodnutý. Prostě, pokud mám udělat něco skutečně prozíravého pro rodinu i pro svoje zdraví, musím se nezbytně orientovat přesně tímto směrem!

A pak už jsem se nemohl dočkat, až si pořídím vše vlastní. Dočkal jsem se v tomto týdnu.

Moje studium živé vody samozřejmě pokračuje dál, ale už dnes jsem si naprosto jistý tím, že svůj život a výživovou praxi budu vždy dělit a epochu "před vodou", a na epochu "za vodou". Nikoliv v tom často používaném významu bohatého rentiéra, ale ve spojení s "živou vodou", nefalšovaným elixírem života a zdraví.

Dnes bych se nechtěl věnovat podrobnému informačnímu servisu, protože těch důležitých informací i způsobů použití je hodně. Považujte těchto pár vět pouze jako vstupní informaci, na kterou budou navazovat další. Věřte, že si zaslouží vaši maximální pozornost. Zde je několik základních informací, které musím uvést na úvod:

Zde odkaz:

http://www.kameveda.com/cs/vyziva/vyziva-mladych-sportovcu/448-ziva-voda-existuje

 

závěrem:

 

Praxe

Během přípravy se synem jsme živou vodu konzumovali už od rána v průběhu celého dne. Já jsem začínal den vypitím 0.4 litru živé vody, následovala osobní hygiena a koktejl ze semen, borůvek a bylin, opět s použitím živé vody. Na sportoviště jsem s sebou bral do tašky s nářadím dvě litrové skleněné lahve obohacené vody, syn konzumoval během 90 minut. tréninku litr a více vody. Začínali jsme první týden s pH 8.5, ve druhém a třetím týdnu jsme pili vodu s pH 9.0 a v posledním týdnu přišla na řadu voda s pH 9.5. Vodu jsme pili čistou, ničím neředěnou ani ochucenou. Veškeré další vaření a koktejly byly vyrobeny výhradně s vodou sycenou vodíkem. Musím napsat, že jsem celý měsíc vydržel provádět sparing (tenis, basketbal, volejbal, stolní tenis, fotbálek, cyklistiku, hody s míčem pro americký fotbal...) bez toho, že bych se nějak namohl, zranil či jinak vyřadil z procesu, což se mi v předchozích letech v podobném zatížení podařilo hned první nebo druhý den. Je fakt, že jsem pro ten účel celoročně trénoval každý den, ale jsme přesvědčený, že určitý významný podíl má i obohacená voda, která mi umožnila držet se "tak dlouho nad vodou".

V současnosti konzumuji vodu s pH 9.0 a její spotřeba kolísá kolem 4 litrů denně, syn Pavel má tuto vodu k dispozici v USA, kde se nyní připravuje. Vodou zásobuji také rodinu a nejbližší přátele.

Konzultace a bližší údaje

Kolem této vody je ještě třeba doplnit velké kvantum informací, což mám postupně v plánu, ale pokud vás článek zaujal a potřebujete vědět víc už teď, nemám problém s tím, abyste mi zavolali nebo poslali e-mail s dotazem, rád vám vyhovím.

tel.:+420 775 178 805

e-mail:pazacha@email.cz