Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/tak-to-tu-mame-zase-priprava-na-dalsi-sezonu-nhl-je-v-plnem-proudu  •  Vydáno: 23.9.2018 9:19  •  Autor: Zacha Pavel st.

Pavel Zacha - Jóga, Bio, Video - příprava na novou sezónu NHL

 

23.9.2018

Karel Knap: MF DNES, Jóga. Bio. Video.

Klíčová třetí sezóna v NHL čeká hokejistu Pavla Zachu. Aby se co nejlépe připravil ne průlom mezi hvězdy, zkusil nové tréninkové metody.

článek pod tímto názvem vyšel v sobotním vydání deníku MF DNES na s. 22 (22.9.2018) a na iDnes.cz

Domnívám se, že článek poměrně věrně odráží hlavní body Pavlova přípravného období na nejdůležitější rok v NHL. Hovoří o nových prvcích přípravy, i když ne úplně o všech.

Prozatím to vypadá tak, že se mu podařilo připravit na vstup do sezóny podle jeho představ, i podle představ vedení klubu. V poslední přípravě proti Islanders byl jeho herní projev přesně takový, jaký po něm byl požadován těmi na kterých záleží nejvíc. Dokonce jej označili za nejlepšího hráče na ledě.

Je pravděpodobné, že do dalšího přípravného zápasu už nenastoupí, protože vedení Devils potřebuje vidět ještě řadu nováčků před tím, než je odešlou níž. Do Winipegu už by měli odletět jen dva až tři z nich, protože odtud tým přelétá přímo do Evropy, a tam už by měla cestovat jen sestava vybraná pro novou sezónu. 

 

https://hokej.idnes.cz/pavel-zacha-rozhovor-new-jersey-da1-/nhl.aspx?c=A180921_205329_nhl_ten

 

http://newjerseydevils.eu/2018/09/21/zacha-a-studenic-v-zapase-s-islanders-zapusobili/

 

 

17.9.2018

Pavel Zacha nastoupí s polovinou týmu, která odletěla na zápas do Montrealu.

Těžko říct, jestli bude mít čas prohodit pár přátelských slov s českým parťákem - Tomášem Plekancem, který se stal jednou z největších českých mediálních hvězd - alespoň co se Blesku týká, ale asi mu není co závidět.

 

V uplynulých dnech dostali hráči pořádně do těla, byli rozděleni na tři týmy a hráli vždy na závěr tréninkového dne proti sobě.

Dnes vstupují do oficiální částí přípravy dvojzápasem proti New York Rangers a Montrealu, tým už je rozdělen pouze na dvě části.

Pavel Zacha, jediný český zástupce v týmu Devils, nastupuje tradičně na centru, na křídlech mu asistují Palmieri a Johanson.

Vedení Devils hráčům věří, nepřivedlo žádné výrazné posily. Ani na centru se neobjevily nové tváře. 

 

Po uplynulé sezóně se objevily zajímavé analytické články:

https://www.hockeybuzz.com/blog.php?post_id=92764

 

https://www.hockeybuzz.com/blog.php?post_id=94755&blogger_id=159

 

 

 

Pavel Zacha - rozhovor: 

https://www.facebook.com/NJDevils/videos/263665521022065/