Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/1.hokejovy-camp-v-humpolci  •  Vydáno: 3.11.2008 20:10  •  Autor: Zacha Pavel st.

1. Hokejový camp v Humpolci

1. Hokejový camp v Humpolci ročníku 1996 sloužící k vybrání hráčů do týmu na tradiční mezinárodní turnaj věkové kategorie PEE-WEE a výkonnostní úrovně „AAA“ v Kanadě v Québecu (fotka uvnitř)

http://www.zacha-hokej.cz/Fotky/CampKanada.jpg
(pro zvětšení klikněte na fotku)

proběhl v pondělí 3. listopadu od 9.30 do 14.00 hodin. Podobně jako v loňském roce vznikly problémy s informovaností o této akci a tak se zpráva k mnoha rodičům v klubech nedostala. Důsledkem byla nižší účast, než organizátoři předpokládali. Na camp nakonec dorazilo 19 hráčů a 6 brankářů. 

  Ti hráči a rodiče, kteří se rozhodli přicestovat, určitě nelitovali, protože František Musil připravil hráčům zajímavý a náročný 90 minutový trénink. Na závěr si všichni asi hodinu zahráli proti sobě . Celkový pobyt na ledě přesáhl tři hodiny.

  Po kempu proběhla informativní schůzka,na které pan Číhař přítomným rodičům oznámil úmysl postavit v příštím roce dva týmy kategorie PEE-WEE . Jeden se stejně jako v předchozích 14 letech zúčastní prestižního turnaje v Coliseé Aréně v Québecu. Odlet je plánován na 12. února, návrat 24. nebo 25 února 2009.

  Druhý výběrový Camp s předpokládanou účastí kolem 60 hráčů je naplánován na úterý 18. listopadu od 8.30 hodin opět v Humpolci. Organizátoři mají v úmyslu uzavřít nominaci na turnaj do Kanady k datu 15. prosince 2008.